Yaşar Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Yaşar Holding Personel Alımı Yapacak

Yaşar Holding’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Yaşar Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yaşar Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yaşar Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Yaşar Topluluğu için insan; sürekli olarak gelişen ve zenginleşen en önemli kurumsal değerlerimizden biridir. “Bilim-Birlik-Başarı” temelinde oluşturduğumuz insan kaynağının; eğitimli, deneyimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, bilime dayalı tüm gelişmelere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş bireylerden oluşmasını hedefleriz.

İnsan kaynağı stratejimiz ile yenilikçi, motivasyonu ve performansı yüksek, nitelikli iş gücünü istihdam etmeyi ve bu iş gücünü sürdürülebilir kılarak bağlılığını artırmayı amaçlarız. “Doğru işe doğru insanları yerleştirmek” ilkesi ekseninde şekillenen insan kaynakları stratejilerimiz, adil insan kaynakları politika ve uygulamalarımız ile çalışılmak istenen şirketler arasında ilk sıralarda bulunmayı hedefleriz.

Yaşar Holding İş İlanları

Yaşar Holding’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satış Şefi Sakarya
2 Havuz Operatörü İzmir
3 Elektrik Teknikeri İzmir
4 Satış Sekreteri Ankara
5 Renk Sistemleri & Renk AR-GE Mühendisi İzmir
6 Satış Sorumlusu Samsun +1 il daha
7 Pazarlama Ürün Sorumlusu İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
8 Teknik Servis ve Eğitim Sorumlusu İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
9 Modern Kanal ve Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi Ankara
10 Bakım Teknisyeni Sakarya
11 Strateji ve Süreç Sorumlusu İzmir
12 Satış Temsilcisi İzmir
13 Mobilya Boyaları Teknik Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.)
14 SAP BW Uzmanı İzmir
15 İş Analisti İzmir
16 SAP İş Analisti İzmir
17 SAP FI Uzmanı İzmir
18 Yazılım Geliştirme Uzmanı İzmir
19 Sekreter İstanbul(Avr.)
20 Arge Mühendisi İstanbul(Asya), Kocaeli
21 Satış Sorumlusu Aydın
22 Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.)
23 Üretim Bakım Teknisyeni Bursa
24 Vardiya Mühendisi Eskişehir
25 Ürün Yöneticisi İstanbul (Tümü)

Yaşar Holding İş Başvurusu Formu

Yaşar Holding iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Yaşar Holding iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Yaşar Holding Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*