İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yaşar Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Yaşar Holding Alımı Yapacak

Yaşar Holding’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Yaşar Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yaşar Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yaşar Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Kurulduğu yıldan bugüne kadar binlerce çalışan kariyer yolculuğunda Yaşar Topluluğu’nda yer aldı.

Bugün Yaşar Topluluğu olarak, organizasyon şemamızda 4 farklı kuşaktan çalışanlarımız; Baby Boomer, X, Y ve son olarak stajyer kadrolarımızda aramıza katılan Z kuşağı ile 7500 kişilik bir aileyiz. Bu ailede farklı görevlerde bulunan çalışma arkadaşlarımız, Yaşar Topluluğu çalışma iklimini sizler için anlattılar.

Yaşar Topluluğu için insan; sürekli olarak gelişen ve zenginleşen en önemli kurumsal değerlerimizden biridir. “Bilim-Birlik-Başarı” temelinde oluşturduğumuz insan kaynağının; eğitimli, deneyimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, bilime dayalı tüm gelişmelere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş bireylerden oluşmasını hedefleriz.

İnsan kaynağı stratejimiz ile yenilikçi, motivasyonu ve performansı yüksek, nitelikli iş gücünü istihdam etmeyi ve bu iş gücünü sürdürülebilir kılarak bağlılığını artırmayı amaçlarız. “Doğru işe doğru insanları yerleştirmek” ilkesi ekseninde şekillenen insan kaynakları stratejilerimiz, adil insan kaynakları politika ve uygulamalarımız ile çalışılmak istenen şirketler arasında ilk sıralarda bulunmayı hedefleriz.

Yaşar Holding İş İlanları

Yaşar Holding’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Risk Yönetim Uzmanı Alımı

Türkiye’de ilklerin öncüsü olan YAŞAR TOPLULUĞU olarak Holding merkezde Risk Yönetimi Departmanı’nda görevlendirmek üzere Risk Yönetim Uzmanı aramaktayız.

Topluluk şirketlerinin Kurumsal Risk Yönetimi süreçlerinde stratejik, finansal, dış kaynaklı, operasyonel risklerinin tanımlanması, ölçümlenmesi, anahtar risk göstergelerinin belirlenmesi, aksiyon planlarının hazırlanması, izlenmesi, erken uyarı sistemleri için öneri getirilmesi, Kritik risklerin yönetiminin koordine edilmesi, risklerin konsolide edilmesi ve raporlanması, Kurumsal Risk Yönetimi politika, prosedür ve uygulamalarının, yasal mevzuat ve risk standartları çerçevesinde, geliştirilmesi ve güçlendirilmesi, Üst yönetim ve Risk Komitesi için sunum ve raporların hazırlanması.

 • Üniversitelerin İşletme, Ekonometri, İstatistik veya Mühendislik fakülte/bölümlerinden mezun, tercihen konusunda yüksek lisansı bulunan,
 • Tercihen Risk Yönetimi ve/veya İç Kontrol alanında çalışmış olan,
 • Uluslararası kabul görmüş risk yönetim uygulamaları ve risk yönetim standartları hakkında bilgi sahibi olan (COSO, ISO:31000…vb),
 • SAP ve MS Office uygulamalarını çok iyi seviyede kullanabilen,
 • Organizasyon şemasında her seviyede iletişim kuracak; analiz, müzakere, raporlama ve sunuş yeteneğine sahip,
 • Sonuç odaklı, pro-aktif,  gelişime açık, disiplinli bir çalışma kişiliği ve kültürüne sahip,
 • Çok iyi derecede İngilizce bilen,
 • Erkek adaylar açısından askerlik görevini tamamlamış,
 • İzmir’de ikamet eden / edebilecek olan.

Mevduat Uyum Uzmanı Alımı

Türkiye’de ilklerin öncüsü olan YAŞAR TOPLULUĞU olarak Holding merkezde Risk Yönetimi Departmanı’nda görevlendirmek üzere Mevzuat Uyum Uzmanı aramaktayız.

Topluluk şirketlerinin Kurumsal Risk Yönetimi süreçlerinde ilgili yasal/regulasyon risklerinin tanımlanması, ölçümlenmesi, anahtar risk göstergelerinin belirlenmesi, aksiyon planlarının hazırlanması, izlenmesi, erken uyarı sistemleri için öneri getirilmesi, Kritik risklerin yönetiminin koordine edilmesi, risklerin konsolide edilmesi ve raporlanması, Topluluk şirketlerinin tabi olduğu mevzuatlarda meydana gelen değişikliklerin ve uyum süreçlerinin takip edilmesi, Mevzuat uyum çalışmaları dahilinde merkezi çalışmaların organize edilmesi, takip ve yönetimi, Kurumsal Risk Yönetimi politika, prosedür ve uygulamalarının, yasal mevzuat ve risk standartları çerçevesinde, geliştirilmesi ve güçlendirilmesi, Üst yönetim ve Risk Komitesi için sunum ve raporların hazırlanması.

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Hukuk fakülteleri dahil), tercihen konusunda yüksek lisansı bulunan,
 • Tercihen Risk Yönetimi ve/veya İç Kontrol alanında min. 5 yıl iş tecrübesi bulunan,
 • Uluslararası kabul görmüş risk yönetim uygulamaları ve risk yönetim standartları hakkında bilgi sahibi olan (COSO, ISO:31000…vb),
 • MS Office uygulamalarını çok iyi seviyede kullanabilen,
 • Yazılı iletişim ve araştırma yapma becerisi kuvvetli,
 • Organizasyon şemasında her seviyede iletişim kuracak; analiz, müzakere, raporlama ve sunuş yeteneğine sahip,
 • Sonuç odaklı, pro-aktif,  gelişime açık, disiplinli bir çalışma kişiliği ve kültürüne sahip,
 • Çok iyi derecede İngilizce bilen,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • İzmir’de ikamet eden / edebilecek olan.

Yaşar Holding İş Başvurusu Formu

Yaşar Holding iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Yaşar Holding iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir