Anadolu Grubu Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Anadolu Grubu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Anadolu Grubu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Anadolu Grubu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yazıcı ve Özilhan aileleri tarafından 1950 senesinde kurulan Anadolu Grubu, günümüzde 19 ülkede 80’e yakın şirket, 66 üretim tesisi ve 55 bin üzeri çalışanıyla hizmet verir. Personel ihtiyaçlarını iş ilanlarıyla karşılar.

Anadolu Grup personel alımı ve iş ilanları

Anadolu Grubu İş İlanları

Anadolu Grubu bünyesinde çalışmak isteyen kişiler, öncelikle iş ilanlarını günaşırı kontrol etmelidir. Bunun için kendi sitesi kullanılabilir. Giriş yaptıktan sonra sol taraftaki sekmeden Anadolu Grubu Kariyer seçilir. Ardından üst sekmeden Anadolu Grubu’nda Kariyer seçilir. Gelen sekmede Anadolu Kariyerim adlı siyah buton-linke tıklanır.

Yüklenen sayfada Anadolu Grubu’nda Kariyer Fırsatları Burada üzerindeki linke basılır. Ardından sol taraftaki Anadolu Grubu sembolü seçilir. Sayfa gelince iş ara denir. Aynı zamanda farklı kariyer sayfaları da takip edilmelidir. Bu anlamda LinkedIn üzerinde adayların başvurusuna açık ilanlar vardır. Adaylar burayı açarak, hangi pozisyonların uygun olduğunu görebilir.

Yazılım Geliştirme Takım Lideri
Son Başvuru Tarihi
10 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir(Bornova)
Pazarlama Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
10 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir
Üretim Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
10 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Aydın(Söke)
Finansman Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
02 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir(Bornova)

Nasıl Başvurulur?

LinkedIn üzerindeki ilanlara Anadolu Grubu ilanlarına başvurmak istiyorsanız, öncelikle firmanın profili açılır ve başvuru yapılmak istenen ilana tıklanır. Ardından Şirket Web Sitesinde Başvur denir. Sayfa yüklenince Ardından gelen sayfada iş ile alakalı paylaşılanlar incelenir ve üst taraftaki şimdi başvur kullanılır. Sonrasında şimdi başvur-LinkedIn ile başvur şeklinde iki seçenek gelir. Şimdi Başvur denildiğinde kullanıcı adı-hesabıyla giriş yapılır.

Eğer yoksa kariyer fırsatlarımızı değerlendirmek için lütfen bir hesap açın linki kullanılır. Ardından işlemler tamamlanıp, başvuru yapılır. Kendi sitesinden başvurmak için öncelikle yukarıda anlattığımız şekilde iş ara bölümüne gelinerek söz konusu butona tıklanır. Böylece tüm pozisyonlar listelenir. Ardından adayların ilgisini çeken seçilir.

Sonrasında yine Şimdi Başvur denir ve yöntem seçilip, başvuru tamamlanır. Firmanın yetkilileri uyumlu gördükleriyle irtibata geçer.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Anadolu Grubu personeli olmak için değerlendirilebilecek çok sayıda pozisyon vardır. Kendi sitesindeki ilanlardan bazıları şöyledir;

  1. Bütçe ve Raporlama Uzmanı
  2. Mali İşler Yöneticisi (Hazine)
  3. Üretim Mühendisi
  4. Satınalma Mühendisi
  5. Group Procurement Supervisor
  6. Quality Assurance Supervisor
  7. Lojistik Uzmanı

Kendi sitesi üzerinde daha çok sayıda ilan olup, adaylar inceleme ardından başvuru yapabilir.

Anadolu Grubu Benzer İş İlanları

2 Comments

  1. merhabalar adim emin ist umraniyede ikamet etmtym 25yasindayim rizeliyim b ehliyetim ve ilerleyen haftalar da e ehliyetim de olacak 6seneden beri kendi isimizde soferluk yaptim suanda da yapmaktayimm sizinle calismsktan memnuniyet duyarimm tesekkurederimm 05315864354

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*