Koza Gıda Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Koza Gıda Personel Alımı Yapacak

Koza Gıda’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Koza Gıda bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Koza Gıda personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Koza Gıda Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Koza Gıda olarak, 1994‘ten beri, ithal gıda konusunda Türkiye’nin lider markasıyız. Kurulduğumuz günden beri profesyoneller için, profesyonelce çalışmayı ilke edinmiş bir marka olmanın yanı sıra, amacımız her gün sektörü yeniden tanımlamak. Çünkü biliyoruz ki, kendini geliştirmeden zirvede kalmak zordur.

Bu sebeple biz, Koza Gıda olarak, günümüz mutfak eğilimlerini sizler için takip etmeye, dünya lezzetlerini mutfağınıza getirmeye ve hizmet kalitemizi arttırmak için personelimize, teknolojik altyapımıza ve kurumsal kimliğimize yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Koza Gıda İş İlanları

Koza Gıda iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Regülasyon Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
18 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Tahsilat Sorumlusu: Tahsilatların gecikmeye uğramaması için günlük olarak müşterilerle telefon aracılığı ile iletişim kurmak. İletişime geçilen müşteriler ile ödeme bilgilerini değerlendirmek ve ödeme takvimi oluşturulmasını sağlamak, akabinde ödeme takviminin takibini sağlamak, gerektiğinde tahsilatı yapmak. Sorunlu alacaklar konusunda müşteriye ihtar verilmesi, vade farkı hesaplanması gibi gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak. Tahsilatlar hakkında edinilen günlük bilgilerin raporlara dönüştürülmesini sağlamak ve bu raporları sunmak.

Yönetici Asistanı: Yöneticinin takip edilmesini istediği tüm işlerin takibini yapmak, Operasyonel çalışmaları yürütmek ve raporlamaları yapmak, İlgili bölümlerle koordineli olarak çalışmak ve iletişimi sağlamak, Yöneticisinin telefon, mail ve randevu trafiğini yönetmek, Tüm toplantı, görüşme ve iş gezilerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak.

Koza Gıda İş Başvurusu Formu

Koza Gıda iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Koza Gıda iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*