İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Merinos Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Merinos Personel Alımı Yapacak

Merinos’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Merinos bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Merinos personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Merinos iş başvurusu

Firma Hakkında

1970 yılında Mehmet Erdemoğlu’nun önderliğinde iki adet kilim dokuma tezgâhı ile temelleri atılan Merinos,  bugün parça halıda dünya birincisi olmuş bir firma konumundadır.

Bünyesinde Dinarsu ve Padişah markalarını da barındıran, halının yanı sıra mobilya, ev tekstili ve iplik sektörlerinde de büyük yatırımlar yapan firma, 2010 yılında tüm şirketlerini tek bir çatı altında toplayarak Erdemoğlu Holding’i kurmuştur.

Yaptığı yatırımlarla her geçen gün büyüyen Erdemoğlu Holding markalaşma yolunda önemli aşamalar kaydetmiş, bugün itibariyle 78 ülkede temsil edilen dev bir kuruluşa dönüşmüştür.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her kesimden tüketicinin beklentilerine cevap verme misyonuyla çalışan Erdemoğlu Holding, Mehmet Erdemoğlu ilkelerine ve felsefesine bağlı kalacak çalışma arkadaşları aradığını internet sitesinden yaptığı açıklamayla duyurdu.

Emeğe ve insana değer veren bir şirket olan Merinos, şirket çalışmalarının belirlenen hedef doğrultusunda, ekonomik ve en verimli düzeyde yürütülmesi için; şirketin her seviyesindeki kadrolara en yetkin personeli temin ederek homojen bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Çalışma saatlerini 08.00-18.00 arası olarak belirleyen Merinos, yemek ve servis imkânı sağlamasının yanında en az 2.500 TL olacak şekilde pozisyona göre artış gösteren maaş imkânı da sağlamaktadır.

Merinos İş İlanları

Kurumsal yönetim standartlarına uygun, inovatif, müşteri odaklı bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyip kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyan, iş ahlakına sahip çıkan, işte şeffaflık ilkelerine bağlı kalmayı prensip haline getirmiş olan kurum bu prensipler doğrultusunda çalışacak personeller alınacağını duyurdu.

Açık Pozisyonlar

  • Mobilya Döşemecisi
  • Endüstriyel Tasarım Uzmanı

Merinos İş Başvurusu Formu

Merinos iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Merinos iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

2 Yorum

  1. yunus 25 Ocak 2015

    merinos iyiy biyer

  2. RESUL DİRİL 9 Haziran 2015

    POLİP
    BUKUMCU VE KATLAMA USTASIYIMM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir