Merinos Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Merinos’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Merinos bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Merinos personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Merinos Personel Alımı ve İş İlanları

Merinos Halı, yetmişli yıllarda kurulan ve faaliyetlerini geçmişten bu yana başarılı bir şekilde devam ettiren firmadır. Erdemoğlu Ailesi kurumun kurucularıdır. Halı başta olmak üzere mobilya ve ev tekstil satışı da firma bünyesinde yapılmaktadır. Kurumun pek çok yerde satış noktası bulunmaktadır.

Dev adımlarla gelişim sürecini gitgide daha da büyüten kurum çok sayıdaki şubesinde görevlendirilmek üzere eleman ihtiyaç duymaktadır. Merinos personel alımları firmanın gereksinim duyulduğu alanlarda ve noktalarında yapılmaktadır. Çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere farklı pek çok birimde firma kapsamında çalışacak elemanlara ihtiyaç duyulmakta ve ilan yayınlanmaktadır.

İlanları takip ederek siz de kurum bünyesinde çalışma olanağı elde edebilirsiniz. Firma hedeflerini en üst noktaya taşıyacak kalifiyeli eleman alımı için düğmeye bastı. Siz de kurumun ayrıcalıklı çalışma olanaklarından faydalanmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Merinos Personel Alımı Yapacak

Merinos personel alımı yapacağı bilgisini vermişti. Kurum kapsamında çalışmak üzere çeşitli alanlarda çalıştırılmak üzere eleman alımı yapılacağı bildirildi. Merinos firması Gaziantep, İzmir, Uşak gibi illerde entegre üretim tesisine sahip bir firmadır. Ayrıca Rusya Rostov ilinde de parça halı hizmeti vermektedir. Kurum istihdam alanını genişletmek ve daha çok müşteriye ulaşarak ürünlerini ihraç etmek için bünyesinde çalışacak donanımlı elemanlara ihtiyaç duymaktadır.

Kurum kapsamında çalışmak isteyen kişiler ilan zamanlarını takip ederek başvurularını yapabilirler. Yatak, baza, oturma gurubu, halı gibi pek çok ürün pazarlayan ve bunların satışını yapan firma ürünlerinin satışını gerçekleştirecek sahasında bilgili ve deneyimli elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu amaçla çeşitli zamanlarda personel alım ilanları firma kapsamında gerçekleşmektedir. İlan zamanlarını takip ederek başvurularınızı hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Merinos İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Merinos iş başvurusu yapmak isteyen kişiler başvuru için gerekli olan şartları taşımaları durumunda müracaatlarını kurumun web sitesi üzerinden yapabilirler. Kurumun kariyer başlıklı sayfasına giriş yaparak adaylar aktif ilan için başvurularını yapmaya başlayabilirler. CV göndererek de başvurunuzu yapabilirsiniz. İş deneyimlerinizi ve yeteneklerinizi paylaşacağınız öz geçmişinizle başvurunuzu yapma şansı elde edebilirsiniz.

Adaylar başvurularını tamamladıktan sonra insan kaynakları birimi adaylar içinde en uygun olanları görüşmeye çağırır. Yetenekleri gibi kişilik bilgileri de yeterli olan adaylar işe alınır. İşe alındıktan sonra kısa bir deneme süresi vardır. Bu süreyi başarılı bir şekilde tamamlayan adayların işe alımları kesin olarak tamamlanır.

Merinos İş İlanları ve Pozisyonları

Merinos iş ilanları kapsamında açık olan bazı pozisyonları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Tekniker alımı
  • İşletme Mühendisi Alımı
  • Üretim Mühendisi Alımı
  • Halı Desinatörü

Merinos Benzer İş İlanları

4 Comments

  1. Hali desinatörü belgem ve koltuk döşeme işinden anlarım gaziantep şubenizde bu pozusyona uygun iş varmı acaba??

  2. Hali desinatörü belgem var ve koltuk döşeme işinden anlarım kalfalık yaptım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*