Merinos Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Merinos’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Merinos bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Merinos personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Merinos 1970 yılında Mehmet Erdemoğlu ve ailesince kurularak faaliyetlerine başlamıştır. İki adet kilim dokuma tezgahında başlayan yolculuk, yıllar içerisinde büyüyerek devam etmiş ve Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasına girmiştir.

Bugün dünyanın 5 kıtasında, 78 farklı ülkesinde Merinos ürünleri kullanılmaktadır. İç ve dış piyasada satışı yapılan ürünler için gerek üretim fabrikalarına gerekse satış noktalarına personel alımı yapılmaktadır.

Merinos iş başvurusu

Sektör Halı / Ev Tekstil
Kuruluş Yılı 1935
Çalışan Sayısı 700
Web Sitesi https://www.merinos.com.tr/
Açık Pozisyon 6

Merinos İş İlanları

Merinos sektörü içerisinde sürekli büyüyerek gelişen markalardan birisidir. Satış, muhasebe, üretim, imalat, ithalat, ihracat gibi pek çok alanda çalışanları bulunmaktadır. Halı, kilim sektöründe hizmet veren firma, işe alımlarında pek çok farklı bölümden kişiler istihdam etmekte, bunlar arasında işletme, iktisat, muhasebe, dış ticaret, mühendis bölümleri mezunları öne çıkmaktadır. 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Endüstri Mühendisi İstanbul (Tümü) +9 il daha
2 Tekniker Gaziantep
3 Elektrik/Elektronik Bakım-Onarım Görevlisi Gaziantep
4 İşletme Mühendisi Gaziantep
5 Üretim Mühendisi Gaziantep
6 Halı Desinatörü Gaziantep

Nasıl Başvurulur?

Merinos iş ilanlarına başvuru yapacak kişiler için farklı başvuru kanalları vardır. Bunun için şu kanalları kullanabilirsiniz:

 • İlk olarak Merinos şirketinin kendi sitesini kullanabilirsiniz. https://www.merinos.com.tr/tr/insan-kaynaklari linkine tıklayarak ulaştığınız sayfada açık pozisyonlar ve iş başvuru formu alanları bulunuyor. Açık pozisyonlar kısmına tıkladığınızda Kariyer.net sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Burada açık pozisyonları ve detaylarını inceleyebiliyorsunuz. 
 • İş Başvuru Formu kısmını tıkladığınızda http://erdemoglukariyer.com/ sayfasına yönlendiriliyor ve burada başvuru pozisyonu ile karşılaşıyorsunuz. Gerekli alanları doldurduktan sonra Gönder kısmından başvurunuzu tamamlıyorsunuz.
 • İkinci olarak Kariyer.net platformunu da kullanabilirsiniz. Platforma kayıtlı güncel CV’niz ile uygun pozisyona başvuru yapıyorsunuz.

 Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Elektrik/Elektronik Bakım-Onarım Görevlisi,
 • İhracat Operasyon Uzmanı,
 • İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı,
 • Üretim Teknikeri,
 • Üretim Mühendisi.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Elektrik/Elektronik Bakım-Onarım Görevlisi: Şirketin fabrikalarında bakım, onarım ve denetimleri gerçekleştirmek. İşleyişin sorunsuz olmasını sağlamak.
 • İhracat Operasyon Uzmanı: Şirketin ihracat yaptığı ülkelere sevk ve operasyonel faaliyetleri yönetmek.
 • İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı: Şirketin üretim tesislerinde ve mağazalarında iş sağlığı ve güvenliği gereksinimlerini karşılamak.
 • Üretim Teknikeri: Şirketin üretim tesislerinde sorunsuz üretimlerin denetimini yapmak.
 • Üretim Mühendisi: Şirketin üretimlerini, ürün gamını geliştirmek adına faaliyetlerde bulunmak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 09:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. Sıklıkla vardiya sistemi uygulanabilmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: Adıyaman, Gaziantep, Zonguldak, Ankara, İstanbul.

Merinos Benzer İş İlanları

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*