İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Saray Halı Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Saray Halı Personel Alımı Yapacak

Saray Halı’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Saray Halı bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Saray Halı personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1972 yılında Kayseri’de kurulan Saray Halı kurulduğu günden itibaren gelişmekte ve büyümekte olan yerli bir halı üretim şirketidir. Vizyonu dünya çapında bir büyüme olan Saray Halı büyümenin getirdiği personel eksikliğini, çalışan alımı ile tamamlayacak gibi görünüyor. “Saray Halı personel alımı ne zaman?”, “Saray Halı eleman alımı nasıl yapılır?”, “Saray Halı işçi alımı yapıyor mu?” gibi sorularınızı üzerinden basitçe geçerek cevaplamaya çalışacağız.

Saray Halı Personel Alımı ve İş İlanları

Saray Halı İş İlanları

Saray Halı iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Türkiye çapında bayileri olan ve şu an bile yenileri açılmakta olan Saray Halı’nın izlediği strateji, yenilikçi ve kaliteli ürünlerin üretimini yaparak tüketiciye sunmaktır.

Bununla birlikte şirket çalışanlarına, araştırma ve geliştirme ekibine ve dahi yönetimde bile, tamamen yenilikçi fikirler özendirilmekte olduğunu söyleyen Saray Halı üretimlerine devam etmektedir. Siz de Saray Halı iş ilanı veya Saray Halı iş ilanları arıyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Diğer halı firmaları iş ilanları: Angora Halı ve Merinos Halı

Saray Halı İş Başvurusu Formu

Saray Halı iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Saray Halı iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Personel ihtiyacının şirket içi ve dışından karşılanmasında ilkelerimiz, objektif olarak amaca en uygun ölçümlemeyi yapabilmek , başvurulara eşit fırsat tanıyarak adayları yansız olarak belirleyebilmektir. Saray Halı A.Ş. Yeni çalışanlara ihtiyaç duyduğunda veri bankasında bulunan adayları değerlendirir.

Daha önce yapılan başvurular arasındaki adaylara ulaşılarak, belirlenen görev tanımına uygun mülakat yapılır.Mülakat grubu İnsan kaynakları müdürlüğünden ve çalışılacak birim müdürlüğünden oluşur. Bu mülakat sürecinin tamamlanmasında adayların göreve uygunluğu tespit edilmiş olur. Size enkısa zamanda ulaşabilmemiz için lütfen ekte bulunan formu tam olarak doldurunuz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir