İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Saray Halı Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Saray Halı Personel Alımı Yapacak

Saray Halı’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Saray Halı bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Saray Halı personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Saray Halı iş başvurusu

Firma Hakkında

1972 yılında Kayseri’de kurulan Saray Halı kurulduğu günden itibaren gelişmekte ve büyümekte olan yerli bir halı üretim şirketidir. Vizyonu dünya çapında bir büyüme olan Saray Halı büyümenin getirdiği personel eksikliğini, çalışan alımı ile tamamlayacak gibi görünüyor.

“Saray Halı personel alımı ne zaman?”, “Saray Halı eleman alımı nasıl yapılır?”, “Saray Halı işçi alımı yapıyor mu?” gibi sorularınızı üzerinden basitçe geçerek cevaplamaya çalışacağız.

500.000 metrekare açık alan ve 100.000 metrekare kapalı alanda üretim yapmaktadır ve Türkiye’nin en modern fabrikası olduğunu bildirmektedir.

Saray Halı İnsan Kaynakları ile ilgili elimizde fazla bilgi olmamasına karşın, çalışanlarının insancıl koşullarda hizmet verdiğini ve maaşlarının sektördeki yüksek maaşlardan olduğuna inanmaktayız. “Saray Halı engelli personel alımı yapıyor mu?” veya “Saray Halı güvenlik alımı yapıyor mu?” sorularının cevabını başvuru yaparak alabilirsiniz. Başvuru işlemi aşağıdadır.

Saray Halı İş İlanları

Türkiye çapında bayileri olan ve şu an bile yenileri açılmakta olan Saray Halı’nın izlediği strateji, yenilikçi ve kaliteli ürünlerin üretimini yaparak tüketiciye sunmaktır.

Bununla birlikte şirket çalışanlarına, araştırma ve geliştirme ekibine ve dahi yönetimde bile, tamamen yenilikçi fikirler özendirilmekte olduğunu söyleyen Saray Halı üretimlerine devam etmektedir. Siz de Saray Halı iş ilanı veya Saray Halı iş ilanları arıyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Saray Halı İş Başvurusu Formu

Henüz geçtiğimiz günlerde web tasarım değişikliği yapmış olan Saray Halı, internet üzerinden iş başvurusuna izin vermektedir, fakat görünen site üzerinden başvuru yapılamıyor. Size şimdi nasıl Saray Halı iş başvurusu yapılır ve Saray Halı iş başvuru formu doldurulur sorularını cevaplayacağız.

Öncelikle verdiğimiz bağlantı üzerinde saray hali web sitesine giriniz ve gerekli bilgilerinizi (Örn, referans, okul) girdikten sonra “Gönder” tuşuna tıklayınız. Eğer nitelikleriniz yeterli görülürse İnsan Kaynakları tarafından bir dönüş alabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir