Saray Halı Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Türkiye’nin ilk makine halıcısı üreticilerinden olan Saray Halı’nın temelleri 1972 yılında atılmıştır. Sürekli bir gelişim için olan firmanın dünya pazarında da ciddi bir noktada olduğunu söylemekte fayda olacaktır. Türkiye’nin şube sayısı anlamında açık ara en büyük şubesi olan firmanın binin üzerinde şubesi bulunmaktadır.

Yaklaşık olarak 3 bin 500 kişiye istihdam sağlayan firmanın 2005 verilerine göre 40 trilyon ciro bandına ulaştığı ve bu yıldan itibaren büyük bir gelişimle ilerlediği saptanmıştır. 2005 yılı itibariyle büyük bir atılım içine giren firmanın günümüzde ciro miktarı artık 1,5 milyar TL civarlarında seyretmektedir.

Saray Halı İş İlanları

Saray Halı personel alımında ilkeleri doğrultusunda tüm başvurulara eşit mesafede yaklaşmaktadır. Yakaladığı kalite ve standartlar gereğince bu doğrultuda personel seçimi yapan firmanın açık pozisyonlara göre belirlenen profil neticesinde iş alımı yapılmaktadır. Birçok meslek grubundan personele ihtiyaç duyan firmanın çalışma sahası ise oldukça geniştir.

Saray Halı çalışma şartları belirlenen yasalar neticesinde oluşturulmuştur. Haftanın bir günü izin yapma hakkına sahip olan personelin yıllık izin hakları ise ilk yıllarını doldurduktan sonra elde edilmektedir. Yıllık izinleri iki hafta olan firmanın personel sağlık sigorta hakları yerine getirilmektedir. Bazı bölgelerde personelleri için servis araçları kullanan firmanın servis olmayan bölgelerde çalışanları için yol parası verdiğini belirtmekte fayda olacaktır.

fatgpt

Maaş skalasının pozisyona göre değişkenlik gösterebildiği ve ilk başlayanlar için genel ücret asgari tutar üzerinden hesaplandığı bilinmelidir. Asgari ücret ile çalışmaya başlayan personelin maaş ücretleri ise çalışma süresi arttıkça artış göstermektedir.

Nasıl Başvurulur?

Saray Halı’ya başvurmak için en etkili yöntem web sitelerindeki iş başvuru formunu doldurmaktır. Bu forma ulaşmak ve doldurmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  1. http://www.sarayhali.com.tr/ik.aspx adresinden Saray Halı iş başvuru formunu doldurunuz.
  2. Tüm detayları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra formu gönderiniz.
  3. Niteliklerinize uygun pozisyon açıldığında Saray Halı insan kaynakları sizinle iletişim kuracaktır.

Bir diğer başvuru yöntemi ise kariyer sitelerindeki Saray Halı iş ilanlarını takip etmektir.

Saray Halı Açık Pozisyonlar

Saray Halı’nın iş ilanları dışında resmi web sitelerinden sürekli kabul edilir iş başvurusu formu açık olmakla birlikte şu an için açık pozisyon duyurusu yapılmamış görünmektedir. İş İlanları için sürekli güncel olan web sitemizin takipte kalınarak Saray Halı’nın iş ilan duyurularına ulaşım sağlanabilir. Saray Halı için açılan iş ilan duyurusu web sitemiz tarafından bekletilmeden yayınlanmaktadır.

Saray Halı’da Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı: Mağazaya gelen müşteriyi güler yüz ile karşılayarak ürünler hakkında bilgi vermekten ve satışa teşvik etmekten sorumludur.
  • Kasiyer: Ürün satın alacak müşteriden ödemenin alınması, ürünlerin paketlenerek müşteriye teslim edilmesinden sorumludur.
  • Mağaza Müdürü: Mağaza personellerinin vardiyalarını belirlemekten ve satış hedeflerinin tutturulmasından sorumludur.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*