Çağ Çelik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

cag-celik

Çağ Çelik personel alımı yapacak!

Çağ Çelik iş başvurusu yaparak sizde Çağ Çelik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Çağ Çelik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Çağ Çelik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Çağ Çelik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ÇAĞ ÇELİK A.Ş., 1978 yılında kurulmuş, üretimine nervürlü Demir-Çelik ürünleri ile başlamış ve değişen pazar talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini zaman içerisinde arttırarak, Demir-Çelik üretiminde en son teknolojik olanakları titizlikle takip edip üretim artışı ve kalite sağlayan yenileme ve otomasyon yatırımlarını tamamlamıştır.

      2001 yılında Batı Karadeniz bölgesinin en büyük atık arıtma tesisini kurup çevreye saygılı üretimin duyarlılığını sergileyerek Çevre beratı ödülüne layık görülmüştür. Yine çevre duyarlılığımıza bağlı olarak, kuzey bölgemizde ilk olan doğalgaz ile çalışan tav fırını devreye alınmıştır.

      Firmamız 90’lı yıllarda alınan TSE kalite uygunluk ve imalata yeterlilik belgesi, altyapısını 2000’li yıllarda tamamladığı ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi sertifikası ve 2006 yılında alınan CE markası ile sektördeki kalite anlayışı ve uzmanlığını belgelendirmiştir.

      Bugün 35.000 m² kapalı alanda, 200.000 ton /yıl kapasite ile sürdürmekte olduğumuz üretimin %80’ini 60’ın üzerinde ülkeye ihraç ederek, ülke ekonomisine yaptığımız katkının, 300’e yakın personel istihdam ederek işsizliğin en büyük sorun olduğu ülkemizde iş olanağı sağlamanın vicdani rahatlığını ve onurunu yaşıyoruz.
Yöneticilerimiz, Mühendislerimiz, memurlarımız, teknik personelimiz ve kalifiye işçilerimiz ile kalitemiz ve deneyimimizi birleştirerek yüksek kaliteli ürünleri ürettik. Yaptıklarımız referanslarımız, referanslarımız aynamız oldu.

      Biz bir ekibiz; Hiçbirimiz hepimiz kadar güçlü değiliz. Bugün dünden daha güçlüyüz, bugün daha çok proje üretiyoruz. Çünkü yarınlar bugünün çalışmaları ile ayakta olacak. Bunu biliyoruz, çalışıyoruz ve zamanla yarışıyoruz.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*