Çayırova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Çayırova Belediyesi Personel Alımı

Kocaeli’nin en önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Çayırova, 22 Mart 2008 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan kanun ile Şekerpınar Belediyesi, Çayırova Mahallesi ve Yenimahalle’nin birleştirilmesi sonucu ilçe statüsü kazanmıştır.

Çayırova Belediyesi, vatandaşlarına kaliteli yerel hizmeti verebilmek için; evrensel belediyecilik anlayışıyla, kentsel dönüşümü sağlayıp, huzurlu yaşam ortamı yaratan; sanayi ile işbirliği yaparak çevre bilincini oluşturup istihdam sağlayan; farklı kültürleri yönetip, çalışanına ve insana sosyal sorumluluğunu yerine getiren, katılımcı, şeffaf, adaletli, yenilikçi belediyecilik hizmeti vermektir.

Bu hizmetler kapsamında çeşitli niteliklerde personellere ihtiyaç duyan kurum, insan kaynakları biriminin belirleyeceği kadrolar dâhilinde personel alımı yapacak.

Çayırova Belediyesi Personel Alımı

Çayırova Belediyesi İşçi Alımı

Özellikle son dönemlerde yaptığı yatırım alanlarında istihdam etmek üzere ihtiyaç duyduğu personelleri genellikle sözleşmeli işçi kadrosuyla bünyesine alan Çayırova Belediyesi, bu personellerine diğer kadrolardaki personelleri ile aynı imkânları tanımaktadır.

Bu imkânlar doğrultusunda çalışanlarını 08.00 ile 17.00 saatleri arasında çalıştıran kurum, bu saatler dışında çalışmak durumunda kalan bütün personellerine fazla mesai ücreti ödemektedir.

Çayırova Belediyesi Memur Alımı

Çayırova Belediyesi memur alımları diğer alımlara göre daha zor olsa da, kadrolarda açıklar oluştukça yıllık olarak ihtiyaç duyulan sayıda duyurular yayınlanmaktadır. Alımlarda KPSS puanınız başta olmak üzere birçok kriter göz önünde bulundurulabilir, bu tamamen duyuruda yer alan pozisyonun şartlarına bağlıdır.

Şayet KPSS puan türü ile alım sağlanırsa, tercih zamanında ilk tercihinizi buradan yana kullanmanız “memur” statüsünde işe alınmanızı sağlayacaktır. Çayırova Belediyesi memur alımı Ösym’ nin belirlemiş olduğu tercih zamanlarında gerçekleştirilebilir.

Çayırova Belediyesi İş İlanları

Ülkemiz belediyeciliğinde, halkın yaşam kalitesini yükselterek, insan odaklı çözümler üreten, örnek uygulamaları ile uluslararası saygınlığı olan bir kurum olmak hedefinde olan Çayırova Belediyesi, bu hedefler kapsamında kadrosuna alacağı personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak başvuru şartlarını yayınlamaktadır. Kurum başvuru şartı olarak genellikle personel adaylarının yaş aralığında olmalarını, herhangi bir adli sicil kayıtlarının olmamasını,  erkek adaylar için askerliğini yapmış olmalarını istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Çayırova Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çayırova Belediyesi’nin sağlayacağı imkanlar dâhilinde belediye personeli olmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı personel alım ilanlarını ve şartlarını dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir.

Belediyenin aradığı pozisyonlarda çalışmak üzere uygun olduğunu düşünen adayların Çayırova Belediyesi internet sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurarak ön başvurusunu gerçekleştirmesi ve belediyenin insan kaynakları birimi tarafından dönüş yapılmasını beklemeleri gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Çayırova İş İlanları

Çayırova’ da özel sektörde daha fazla iş bulma şansına sahipsiniz. Organize sanayi bölgesine yakın olmasından dolayı birçok fabrikadaki iş imkanı bulunmakta ve bu duyular, Çayırova iş ilanları kategorimizde yayınlanmaktadır.

Çayırova, İstanbul’a da çok yakın konumda yer almaktadır. Bu sebeple İstanbul’un çeşitli ilçelerinden rahatlıkla işe gidip gelme şansına sahipsiniz. Sitemiz aracılığıyla iş ilanları ile ilgili bilgileri edinebilir ve güncel duyuruları anlık takip edebilirsiniz.

Güncel Çayırova iş ilanları

 • Depo Elemanı
 • Muhasebe Elemanı
 • Depo Personeli
 • Gebze – Darıca – Çayırova – Mutlukent Şubelerine Kasap
 • Gebze – Darıca – Çayırova – Mutlukent Şubelerine Kasiyer

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de çayırova iş ilanlarına bakabilirsiniz.

6 Comments

 1. mrb.sosyal bilgiler öğretmeniyim ve kolej deneyimim var.cocuk gelisimi sertifikası sayesinde anaokullarında ücretli öğretmenlik yaptım.kurumunuzda bana uygun is imkanı varsa çalışmak istiyorum.

 2. Selamün aleyküm.ismim Mehmet Zeki Citekçi.32 yaşındayım.evliyim.belediyede herhangi bir bölümde (çöpçülük, temizlik, yükleme, boşaltma,fen işleri,v.b) çalışmak isterim.işsizim.belediye yakınında ikamet etmekteyim.işe çok ihtiyacım var.dönüş yapıp yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim…

 3. Selamün aleyküm.ismim Mehmet Zeki Citekçi.32 yaşındayım.evliyim.belediyede herhangi bir bölümde (çöpçülük, temizlik, yükleme, boşaltma,fen işleri,v.b) çalışmak isterim.işsizim.belediye yakınında ikamet etmekteyim.dönüş yapıp yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim…

 4. Merhaba Ben AÖF uluslararası ilişkiler Lisans mezunuyum.
  Belediyede alım varsa Çalışma isterim Değerlendirirseniz sevinirim Saygılar.

 5. Merhaba adım sezgin taşçı rizeliyim 35yasındayım 1 74 boy 80 kılo 13 yıllık guvenlık gorevlısı olarak calısmaktayım pandemı nedeniyle 2 senedır calışmıyorum belediye yanında oturmaktayım yardımcı olursanız sevinirim

 6. Merhaba ben SEMA DEMIRKOL.Karabük Üniversitesi Girişimcilik Bölümünden mezun oldum.Kpss sinavina girdim.2018 yılında Çayırova Belediyesinde emlak servisinde staj yaptim.Çayırova Belediyesinde çalışmak istiyorum.Bana yardımcı olur musunuz.Çok sevinirim yardımcı olursanız. Şimdiden teşekkur ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*