Derince Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Derince Belediyesi Personel Alımı

Cumhuriyet döneminin ortaya çıkardığı yeni yerleşim alanlarından olan Derince’de, 1994 yılında ilk kez belediyecilik faaliyetlerine başlanmıştır.

Hizmet hedeflerini katılımcı yönetim anlayışıyla; Derince’nin ve vatandaşlarının ortak ihtiyaçlarını etkin, verimli ve zamanında karşılayarak yaşam kalitelerini artırmak olarak açıklayan Derince Belediyesi, hedeflerine daha kısa sürede ulaşabilmek ve vatandaşlarından gelen talepleri kalıcı bir şekilde çözümleyebilmek adına personel alımı yapacak.

Derince Belediyesi Personel Alımı

Derince Belediyesi İşçi Alımı

Açtığı meslek edindirme kursları ve kadrosuna yaptığı personel alımları ile birçok alanda istihdam sağlayacak yatırımlar yapan kurum, kendi kadrosu için daha çok fen işleri, çevre kontrol, itfaiye, zabıta, temizlik işleri gibi birimlerde çalıştırmak üzere çok sayıda sözleşmeli işçi alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Bu birimlerde istihdam edeceği personellerine 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacak olan Derince Belediyesi, herhangi bir nedenle mesaiye kalmak durumunda olan çalışanlarına fazla mesai ücreti ödemektedir.

Derince Belediyesi Memur Alımı

Kamu kurumunun dolu ve boş kadrolarında değişiklik yapılabilmesi adına, Derince Belediyesi memur alımı yapmaktadır. 2015 yılında yapılan düzenlemelere göre, belediye ve il özel idareleri KPSS’ye dayalı alım gerçekleştirmeye devam ediyordu.

Ancak Derince Belediyesi memur alımları 2019 yılında değişkenlik gösterebilir. Ülkemizde yaşanan son olaylarla birlikte personel ihtiyacının artması, artık atamaların sadece sözlü mülakat ile gerçekleşmesine neden olabilir.

Bu nedenle alımlar yapılacağı zaman bizim sitemiz üzerinden, kurumun ilgili birimi ya da resmi duyuru sayfası üzerinden mutlaka şartları incelemeniz gereklidir. Memurluk sınavı haricinde bir alım yapılacağında, başvuru süresinin kısa tutulabileceği göz önünde bulundurularak müracaatlar, ilgili tarihler arasında en kısa sürede yapılmalıdır.

Derince Belediyesi İş İlanları

Derince Belediyesi, kente ve kent halkına hizmet üretmek için çözüm arayan, çözümde gösterdiği performansla kendisini değerlendiren bir anlayışa sahip olmakta ve kendileri için belirledikleri misyonu ancak bu şekilde daha iyi başaracağına inanmaktadır.

Kadrosuna alacağı personellerin başvurularını genellikle internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanı ile kabul eden kurum, yayınladığı bu iş ilanlarında kadrosunda çalışmak için başvuracak adaylardan bu misyona sahip çıkmalarını ve Derince için seve seve hizmet edebilecek durumda olmalarını istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Derince Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birçok belediye gibi personel alımlarında İşkur ile ortak hareket etmeyi tercih eden Derince Belediyesi, personel alım şartlarını da resmi internet sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Kurumun personeli olmak isteyenlerin belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurmaları ya da kadro açıldığı takdirde İşkur bürolarına giderek kendileri için uygun olan birimlere ön başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvurusu uygun görülen adaylar, İşkur yetkilisi ve Derince Belediyesi insan kaynakları uzmanlarının katıldığı mülakata çağrılmaktadır. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Derince İş İlanları

Günümüz şartlarında yaşam koşulları giderek zorlaşmakta ve bireylerin aylık ücretleri, bu koşullar için yeterli gelmemektedir. Buna bağlı olarak da, bireyler alternatif Derince iş ilanları ve firmaların genel duyularını incelemektedir.

Ancak ilçe nüfusu sebebiyle açılan pozisyonlara, hızlı bir şekilde başvuru gerçekleştirmeniz ve müracaatta güçlü bir cv göndermeniz önem arz etmektedir. Güncel ilanları, her zaman web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda bulabilirsiniz…

Güncel Derince iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Derince iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*