Buca Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Buca Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Buca güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

Buca Belediyesi bu bölgede yaşayan halka ulaşılabilir, kaliteli hizmetler sunmaktadır. Büyümesine her yıl devam etmekte olan belediye, bu nedenle yeni çalışan gereksinimleri de duymaktadır. İş alımları kurumun gereksinimlerine ve boş kadrolarına dair verilmektedir.

Bunlar her yıl farklı zamanlarda yayınlanabilecek olup, açılan ilanlarda alım yapılan kadrolar da değişebilir. Bu durum iş arayan çok sayıda vatandaşa, yetkinliğine uygun pozisyonları bulmasına olanak tanımaktadır.

Buca Belediyesi Personel Alımı

Belediye vatandaşlara sunduğu tüm aktivite ve faaliyetleri, insan ve toplum temeline dayandırmadır. Halka sunduğu tüm projeler, doğaya ve çevreye saygılıdır.

 1. Memur
 2. Park ve Bahçe İşçisi
 3. Temizlik İşleri Görevlisi
 4. Güvenlik
 5. Arşivci
 6. Şoför
 7. Zabıta

Belediyenin alım yapabileceği pozisyonlar bunların dışında da görülmektedir. Dolayısıyla düzenli şekilde incelemek önerilmektedir.

Buca Belediyesi İş İlanları

İş arayan kişiler bu süreç sırasında birden fazla olanağı değerlendirmektedir. Ancak insanlar yaşadıkları yerlerde bulunan belediyeleri sıklıkla iş imkanları bakımından düşünmektedir. Kamu kurumu olan belediyeler, ihtiyaçları çerçevesinde iş ilanları verebilmektedir.

İş arıyorsanız bu açıdan ikamet ettiğiniz yerdeki belediyeleri düşünmeniz mümkündür. Buca Belediyesi için de kurumun resmi sitesine girerseniz, duyuruları yayınlandıkları zaman görmeniz ve başvurmanız mümkündür.

Ayrıca Resmi Gazete, ilan.gov.tr, İŞKUR gibi platformlar da iş arayanlar tarafından değerlendirebilir. Bunların hepsini incelerseniz, yayınlandıkları zaman görmeniz ve müracaat etmeniz mümkündür.

Buca Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

İş arayan birçok vatandaş devlette çalışmayı öncelikli olarak düşünmektedir. Kamu kurumlarına girmek istiyorsanız, ilanların yayınlanma dönemleri farklılaşabileceği için düzenli şekilde araştırılmalıdır.

Nitekim belediyenin gereksinimleri her yıl farklılık göstermektedir. Bünyesi büyük olduğu için değişik pozisyonlara dair ilanlar bulunabilmektedir. İşçiden memura dek çok sayıda kadrosu mevcuttur. Böylece birçok kişi yetkinliğine uygun ilanları görebilmektedir.

Buca Belediyesi her personeline, eşitlikçi bir bakış açısıyla, ayrım yapmadan yaklaşmaktadır. Personel sosyal haklardan tatmin edici şekilde yararlandırmaktadır.

Buca Belediyesi İş Başvurusu

Buca Belediyesi tarafından yayınlanan işe alımlar, kuruma hizmetleri vatandaşlara kesintisiz olarak sunmasına, sürekli büyümesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra ilanlar, iş arayan kişilere de büyük fırsatlar oluşturmaktadır.

Buca Belediyesinde çalışmak istiyorsanız, başta memuriyet olmak üzere bazı kadrolarda Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebileceği hatırlanmalıdır. Sınava girmek bu sebeple önerilmektedir.

Başvuru işlemleri hızlı şekilde yapılabilmekte olup, ilk önce aktif duyuruların bulunması gerekmektedir. Ardından da bir inceleme gerçekleştirilmelidir. Duyuruların ilk ve son başvuru tarihleri olduğu için, adayların bunlara özen göstermesi şarttır. Geçmesi durumunda müracaat kabul edilmemektedir.

Buna ek olarak kişiler hangi pozisyona başvurmayı düşünüyorsa, bunun için istenen niteliklere sahip olup olmadığını da incelemeli, buna göre başvuru yapmalıdır.

Buca İş İlanları

Buca’da yaşıyorsanız iş için değerlendirebileceğiniz çok sayıda olanak bulunmaktadır. Bunlar hakkında bilgi almak istiyorsanız, sitemizi takip etmeniz mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Broşür Dağıtım Ve Data Toplama Saha Elemanı
2 Genel Muhasebe Uzmanı
3 Muhasebe Sorumlusu
4 Teslimat Elemanı / Şoför
5 Sınıf Öğretmeni
6 İngilizce Öğretmeni
7 Turkcell Superonline Teknik Servis Uzmanı
8 Saha Personeli̇
9 Karabağlarda Bulunan Depomuza Depo Sevkiyat Elemanı Alınacaktır
10 Bahçıvan Bahçe Bakım Personeli
11 Saha Elemanı
12 Buca Sinav İlkokulunda Görevlendi̇ri̇lmek Üzere İngi̇li̇zce Öğretmeni̇ Alinacaktir.

Güncel Buca İş İlanları için TIKLAYIN.

 

11 Comments

 1. Ağır vasıta şoförüyüm size mail yolu ile defalarca başvuru yaptım ama hiç geri dönüş olmadı

 2. ismim kadir aydemire lise mezunuyum kaynacıyım ustalık ve kalfalık belgem var yanı sıra soforluğum var SRC 2 VE SRC 4 dum var yuk taşima ve personel tasıma belgem var iş başvurumu yapıyoru saygılarımı arz edıyorum

 3. İş park ve bahçeler devamlı çalışmak istiyorum asıl meseleyim aşçikliktır ihtiyaç varsa aramanızı beklerim saygılar

 4. Merhaba şöfürlüğüm var ve çalışmak isterim kiradayız ve engelli çocuğun var

 5. Engelli bir vatandaşım belki 50 yakın cv bıraktım İzmir’in belediyelerine lakin hep red cevapi aldım ne yazıktır hep ihtiyacı olanlar belediye giremiyor bundan söylüyorum 7 yıldan beri cvlerimi belediyelere veriyorum hiç mi sıra bana gelmez hakkımı yiyen haram zıkkım olsun ne soylediysem fayda etmedi bir tanesinin vicdanı sızlama di

 6. İş arıyorum 34 yaşındayım Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Meslek Yükseokulu Yerel Yönetimler ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Mezunuyum Engelliyim %43 derecesinde Raporum mevcuttur Bilgisayar İngilizce ve Yönetici Asistanlığı Sertifikalarım var.Çeşitli yerlerde iş deneykmim var Bilgisayar kullanabiliyorum.

 7. Merhaba Dokuz Eylül Üniversitesi son sınıf öğrencisiyim. Astım hastasıyım hastalığımdan dolayı ağır işlerde çalışamıyorum. Office programlarına ve bilgisayara hakimim iletişim kurmada sorun yaşamamaktayım. Yardım edebilirseniz sevinirim.

 8. İş arıyorum 32 yasındayım belediye bünyesinde calısmak siterim açık ögretim fakültesi sosyal hizmetler ögrencisiyim temel muhasebe diş hekimi asistanlıgı tıbbi sekreterlik ve hasta kabul halklar ilişkiler sertifikalarına sahibim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*