Karatay Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Karatay Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Karatay güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın

Karatay, Konya’da nüfus ve bölge bakımından gelişmesine hız kesmeden devam etmektedir. Burada hizmet veren Karatay Belediyesi, kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır. Güler yüzlü bir şekilde sunduğu hizmetler, kolay ulaşılabilir şekilde üretilmektedir.

Katılımcı belediyecilik vizyonuyla hareket eden kurum, faaliyetlerini etkin ve aktif şekilde ilçenin her yanına ulaştırmaktadır. Ekonomik, sosyal ve kültür konularında 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu durum kalkınma hızını da devam ettirmektedir.

Karatay Belediyesi Personel Alımı

Hız kesmeden faaliyetlerini sürdürmekte olan belediye, standartlarını sürekli geliştirmektedir. Dolayısıyla çalışan gereksinimleri de oluşabilmektedir.

 1. Güvenlik Görevlisi
 2. Arşivci
 3. Şoför
 4. Zabıta
 5. Memur
 6. Park ve Bahçe İşçisi
 7. Temizlik İşleri Görevlisi

Karatay Belediyesinin personel gereksinimleri farklı dönemlerde olabilmektedir. Düzenli şekilde incelerseniz ilanları yayınlandıklarında bulabilirsiniz.

Karatay Belediyesi İş İlanları

Karatay Belediyesi hizmet verdiği bölgede kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır. Yaşamsal ve kentsel gelişimi bu nedenle sürekli devam etmektedir. Kalkınma hızı bu nedenle devamlı sürmektedir. Dinamik yapısı nedeniyle yeni çalışan ihtiyaçları meydana gelebilmektedir. Bunların karşılanabilmesi için usule göre ilanlar verilmektedir.

Kariyer hayatınıza Karatay Belediyesinde devam etmek istiyorsanız, kurumun yayınladığı ilanları kontrol edebilirsiniz. Kurum projelerine, planlarına ve gereksinimlerine göre ilan vermekte olup bunlara resmi sitesinden ulaşmanız mümkündür.

Farklı sitelerin de süreç esnasında incelenmesi yararlı olacağı için İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr da değerlendirilmelidir.

Karatay Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Karatay Belediyesi modern ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. Bu nedenle vatandaşların gereksinimleri üst seviye kalitede sunulmaktadır. Faaliyetlerine kesinti vermeden sürdürmekte olup, dinamik bir yapıya sahiptir.

Bu nedenle yılın farklı zamanlarında personel gereksinimleri oluşabilmektedir. Büyük bir yapıda olması sebebiyle alım yapılabilecek çok sayıda kadro vardır. Bunlar içinde bekçi, temizlik işleri görevlisi ve işçi gibi ilanlar da bulunmaktadır. Bu durum birçok kişiye uygun pozisyonlara yardımcı olmaktadır.

Belediye kamu kurumu olması nedeniyle, memur gibi alımlar da gerçekleştirebilmektedir. Bunlar koşulları arasında Kamu Personeli Seçme Sınavı da gerektirmektedir.

 

Karatay Belediyesi İş Başvurusu

Çağdaş ve yenilikçi bir vizyona sahip olan Karatay Belediyesi bu nedenle büyümesine büyük bir hızla devam etmektedir. Merkezine kalite ve değişimi almakta olan kurum, çalışanlarına eşit davranarak ayrım gerçekleştirmemektedir. Sosyal haklar, tatminkar olarak sunulmaktadır.

Eğer kurumda işe girmek istiyorsanız, öncelikle duyurular yakından takip edilmelidir. Açık ve aktif olanlar bulunduktan sonra inceleme yapılarak ilk ve son müracaat günleri öğrenilmelidir. Başvuru için gerekli işlemler, bu geçmeden yapılmalıdır.

Buna ek olarak hangi pozisyona, bunun için gerekli niteliklere sahip olup olmadığınız incelenmelidir. Gerekli işlemlerin yapılması ardından, ilandaki adrese başvuru gerçekleştirilmelidir.

Karatay İş İlanları

Karatay ilçesi gelişmesine hızlı bir şekilde devam ettirmektedir. Dolayısıyla iş ilanları da artmaktadır. Kariyer platformlarını ve sitemizi inceleyerek bunlar hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 İş Ortağı Kurye (Konya)
2 Mağaza Müdürü
3 Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer
4 Dış Ticaret Müdürü
5 İhracat Uzmanı
6 İdari İşler Müdürü
7 Grafiker
8 Dış Ticaret Sorumlusu
9 Plasiyer
10 Gayrimenkul Danışmanı
11 Saha Satış Sorumluları (Konya ve İstanbul )
12 Dış Ticaret Elemanı

Güncel Karatay İş İlanları için TIKLAYIN.

27 Comments

 1. Gassal işi için başvuru yaptım 30 yaş üstü alınmıyormuş neden böyle birşart var acaba ben 36 yaşındayım işede ihtiyacım var

 2. Sayın başkanım
  27 yaşındayım katı atık sıkıştırma belgem var bir ay sonra inşallah kamyon ehliyetide alacağım iş aramaktayım

 3. Sayın başkanım yâşım 27 katı atık sıkıştırma operatörlük belgem var bir ay sonra inşallah kamyon ehliyetide alacağım işe ihtiyacım var

 4. Merhaba karatay belediyesi çalışanlarından biri olmak istiyorum ilginize teşekkür ederim

  Cevapla

 5. Merhaba karatay belediyesi çalışanlarından biri olmak istiyorum ilginize teşekkür ederim Saygılarımla

  Cevapla

 6. özel güvenlik kimlik kartım var
  Karatay belediyesin de çalışmak istiyorum

 7. Arac üsdüvinc arac üsdü pilotform tamir bakim hidrolik işlerini yillarca calışdim kademelerinizde calışmak isderim özel sertifikaya sahibim

 8. Temizlik görevlisi olarak çalışmak isterim ilgilenecinizi umut ediyorm

 9. Sayın başkanım eşimden ayriyim 4cocugum var 1oglum için önlisans mezunu iş isİyoruz Kızlarım hafızlık okudu gerekenin arz edilmesini rica ederim

 10. Sayın başkanım gassallık sertifikam var bu işin sevabına talibim belediyeniz bünyesinde çalışmak isterim.

 11. Sayın başkanım yemekhane park bahçeler ve temiz işi yapabilirim lütfen yardımcı olun

 12. Selamunaleykum başkanım ben loder ve beko loder oproterim belediye çalışmak istiyorum iş sizim ilginize teşekürler ederim saygımla

 13. Sayın başkanım belediyede çalışmak istiyorum ilginize teşekkür ederim saygımla

 14. Merhaba karatay belediyesi çalışanlarından biri olmak istiyorum ilginize teşekkür ederim Saygılarımla

 15. Bakanım iyi günler ben evli 3 cocuk babasiyim.işsizim. b ehliyetim var sizden iş istiyorum

 16. Sayın başkanım belediye de çalışmak istiyorum işe ihtiyacım var 3 çocuk babası ylm bana dönüş yaparsanız sevinirim

  • iyi akşamlar sayin başkanım isizim 3 çocuğum var hertürlü temizlik işi yaparım nolur yardım cı olun çok teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*