Karatay Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Karatay Belediyesi Personel Alımı

Çok eski bir tarihi geçmişi olan Karatay, 1987 yılında Konya’nın büyükşehir olması ile birlikte 1989 yılında belediyecilik faaliyetlerine başlamıştır.

Konya ilinin üç merkez ilçesinden biri olan Karatay, sınırları içerisinde turizmin her mevsim canlı kalmasını sağlayan, yerli ve yabancı turistler tarafından devamlı ziyaret edilen Mevlana Müzesini sınırları içerisinde barındırmaktadır.

Ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlamak isteyen Karatay belediyesi, bu sebeple şehrin görüntüsüne ve verilen hizmetlere hassasiyetle yaklaşmakta ve bütün hizmetlerin hızlı, devamlı ve kusursuz olması amacıyla personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Karatay Belediyesi Personel Alımı

Karatay Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosunda çalıştıracağı personelleri, niteliklerine göre KPSS sınav puanıyla, mülakatla ya da sadece yapılan başvurunun değerlendirilip olumlu görülmesiyle belirleyen Karatay Belediyesi, son dönemlerde bünyesine aldığı personelleri sözleşmeli işçi kadrosuyla almakta ve mülakata tabi tutmaktadır.

Memur kadrosuyla Karatay Belediyesi kadrosuna girmek isteyenlerin Kpss sınavına girerek Ösym aracılığıyla yerleştirilmesi gerekmektedir.

Sözleşmeli ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyenlerin ise belediye tarafından yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları yeterli görülmekte ve uygun görülen adaylar mülakata alınmaktadır.

Karatay Belediyesi Memur Alımı

Belediye, bölgedeki üst yapı çalışmalarının tamamlanabilmesi için sürekli yeni projeler oluşturmaktadır. Bu projelerin faaliyete geçirilmesi sonucunda da Karatay Belediyesi memur alımı yaparak, bölge halkının ilgili yerlerden yararlanabilmesini sağlamaktadır.

Memur alımlarında her düzeydeki mezunlar şansını deneyebilirler. Alımlar en az lise mezunu adaylar için gerçekleştirilmekte fakat çoğu açılan ilanda yükseköğretim kurumlarından mezun şartı konulmaktadır. Ayrıca bazı alımlarda da sadece fakültelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun olan adayların başvuru yapmaları şart koyulmaktadır.

Tıpkı işçi alımlarında olduğu gibi Karatay Belediyesi memur alımları başvuru koşullarını da dikkate almak gerekiyor. Aksi halde adaylar, sağlayamadıkları koşulları için zaman kaybı yaşayabilirler. Web sitemiz üzerinden sizlere Karatay Belediyesi iş ilanları en güncel hali ile sunulmakta ve başvuru koşulları da beraberinde yayınlanmaktadır.

Karatay Belediyesi İş İlanları

Karatay Belediyesi yetkilileri, yenilen Karatay da imar faaliyetlerinden, pazar marketlere, okul, sağlık ocağı, sosyal tesis yapımından yeşil alana kadar, modern parklardan iş merkezlerine ihtiyaç olan her konuda teknolojinin son imkânları kullanarak durmadan yorulmadan çalışma hedefinde olduklarını belirtmektedir.

Bu hedef doğrultusunda personel alımı yapacak olan kurum, internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı ile personel alım detaylarını vatandaşlarıyla paylaşmaya hazırlanmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Karatay Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karatay Belediyesi’nde görev almak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanlarını takip ederek, kendileri için uygun gördükleri birime ait iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da Konya Karatay İşkur şubelerine özgeçmişleri ile birlikte başvurularını teslim etmeleri ve ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Karatay İş İlanları

İş bulma olasılığını doğrudan arttırmak isteyen adaylar, Karatay iş ilanları sayfamızı güncel bir şekilde takip etmelidirler. Tüm bu ilanlar arasında farklı eğitim düzeylerindeki adaylar, deneyimli ya da deneyimsiz olsun, sahip oldukları niteliklere uygun bir iş ilanı bulabilirler. Bunun için adayların ilanları güncel olarak takip etmeleri ve başvuru tarihlerinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Güncel Karatay iş ilanları

 • Boyacı
 • Bahçıvan
 • Bayi Kanal Temsilcisi
 • Makine Mühendisi
 • OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ
 • Temizlik Personeli – Türkiye Geneli

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Karatay iş ilanlarına bakabilirsiniz.

16 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*