Bornova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Bornova Belediyesi Personel Alımı

Bornova Belediyesi Personel Alımı

İlk belediye teşkilatı 1881 yılında oluşturulan Bornova, 1981 yılından bu güne kadar İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı metropol belediyesi olarak işlevini sürdürmektedir.

Bornova Belediyesi, yaşanabilirlik, sürdürülebilirlik, hizmet odaklılık, insan odaklılık, çözüm odaklılık, çağdaşlık, profesyonellik ve yerellik ilkeleri çerçevesinde faaliyet gösteren; kültürel ve tarihsel zenginliğinden güç alan, halkın talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak hızlı ve güler yüzlü hizmet veren bir belediye olmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bornova Belediyesi, bu çalışmalar kapsamında imar ve şehircilik, destek hizmetleri, zabıta müdürlüğü, temizlik işleri, bilgi işlem gibi birimlerde personel alımı yapacak.

Bornova Belediyesi Personel Alımı

Bornova Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde kadrosuna memur alımından çok işçi alımı yapan Bornova Belediyesi, kadrosuna aldığı bu işçileri sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam etmektedir. Bu işçilerine hali hazırdaki bütün personelleri ile aynı mesai şartlarını uygulayan kurum, aynı zamanda bütün işçilerine eşit sosyal haklar sunmaktadır.

Bornova Belediyesi Memur Alımı

En az işçi alımları kadar ilgi gören bir diğer alımlar memur alımları olmaktadır. Bornova Belediyesi memur alımları genellikle en az lise düzeyinde mezun adaylar için uygun kadrolar olmaktadır.

Bornova Belediyesi memur alımı aynı zamanda İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde ihtiyaç duyulan iş gücünü de kapsamaktadır. Bu nedenle hem işçi hem de memur alımları, KPSS gibi sınavlar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Adayların özellikle de başvuru koşullarını dikkate almaları ve bu koşulları sağlamaları durumunda, “memur” ya da “işçi” statüsünde işe başlanabilmektedir.

Bornova Belediyesi İş İlanları

Bilgi ve iletişim kanallarını etkin kullanarak bilinçli ve yaşam kalitesi yüksek bir toplum yaratmak isteyen Bornova Belediyesi, kadrosuna alacağı personeller ile ilgili tüm detayları internet sitesi üzerinden iş ilanları yayınlayarak vatandaşları ile paylaşmaktadır.

Adillik, şeffaflık, dürüstlük, çevreye duyarlılık, kaliteli hizmet, hesap verebilirlik, katılımcılık ilkeleri çerçevesinde hareket eden; tanınmış, öncü, örnek, güçlü ve sosyal bir belediye olmak isteyen kurum kadrosunda alacağı bütün personellerinden bu ilkelere bağlı kalmalarını istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Bornova Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bünyesine alacağı personelleri internet sitesi aracılığıyla duyuran Bornova Belediyesi, personeli olmak isteyen vatandaşların Karabük Belediyesi’nin resmi internet sitesine sık sık girerek duyuruları takip etmeleri gerektiğini belirtmektedir.

Bornova Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından yayınlanacak olan duyuruda belirtilen şartlara uygun olan adayların başvuru için yine kurumun resmi internet sitesinde yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.  Başvuruların değerlendirilmesi sonucu kurum kriterlerine uygun görülen adaylar mülakata alınmakta ve mülakatı başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Bornova İş İlanları

Bornova iş ilanları sayfamız sayesinde, hem Belediyesi bünyesinde hem de özel sektörde beklentilerinizi karşılayacak bir işletme bulabilirsiniz. Web sitemiz ile de Bornova’da ikamet eden vatandaşlarımıza en güncel ilanları ulaştırmaktayız.

Hem memur hem de işçi alımına yönelik pek çok ilanları burada bulabilirsiniz. Bornova iş ilanlarına çeşitli yerler üzerinden başvuru yaparak, kısa ya da uzun vadeli çalışabileceğiniz meslek kollarından birinde yer alabilirsiniz. İlanların her birisi en az asgari ücret ile çalışmanıza imkân sağlamaktadır.

Güncel Bornova iş ilanları

 • Kat Hizmetleri Şefi
 • Dans Öğretmeni
 • Sınıf Öğretmeni
 • Bornova Modern Dans Öğretmeni
 • Özel Güvenlik Görevlisi – Bornova
 • Satış Görevlisi – İzmir Bornova
 • Servis Personeli – İzmir Bornova Şubesi
 • Depo Elemanı- Forum Bornova

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de bornova iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*