Bakırköy Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Bakırköy Belediyesi Personel Alımı

384 yılında Konstantin tarafından İstanbul’un batı yakasında bir eğlence ve dinlenme yeri olarak kurulan Bakırköy, 1989 yılında Küçükçekmece’den ayrılarak kendi başına bir ilçe haline geldi.

Bakırköy Belediyesi, iş, sağlık, eğitim, sosyal ve kültürel gereksinimlerini karşılamakla beraber kentsel ihtiyaçları da karşılamayı hedefliyor. İlçenin sorunlarını çözmekle kalmayıp yarının ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyor. Bu çerçevede hareket eden belediye, vatandaşlarına güler yüzlü, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmak için bazı birimler için personel alımı yapacak.

Bakırköy Belediyesi Personel Alımı

Bakırköy Belediyesi İşçi Alımı

Bakırköy’ü daha iyi bir yer haline getirmek için, Bakırköy Belediyesi işçi alımlarına ağırlık veriyor. İlçenin güzelleşmesine ve daha yaşanabilir bir hale gelmesine destek vermek için, yeni işçilerin kadroya katılması bekleniyor. Yeni işçiler, destek hizmetleri, fen işleri, bilgi işlem, temizlik işleri, park ve bahçeler müdürlüklerinde çalışacaklar ve genellikle sabah 8’den akşam 5’e kadar mesai yapacaklar. Bakırköy Belediyesi, katılımcı fikir ve değerlere önem veriyor ve bu işçi alımları ile ilçenin geleceğine yatırım yapıyor.

Bakırköy Belediyesi Memur Alımı

Memur olmak hemen herkesin hayalidir. Ancak kadrolu bir şekilde memuriyet elde etmek sizlerin de bildiği üzere çoğu yerde KPSS sınav puanına bağlıdır. Bakırköy Belediyesi memur alımı ile kurumun bünyesinde çalışmak için ilk olarak bu puanın yeterli ve istenin seviyede olması gerekebilir. Veyahut belediyenin ilgili birimine şahsen müracaat edilmesi sonucunda da alım yapılabilir.

Bakırköy Belediyesi memur alımı kriterleri, hem web sitemiz üzerinden hem de kurumun resmi sitesi üzerinden duyurulmaktadır. Memur alımı için Bakırköy belediyesine ait İnsan kaynakları ve eğitim müdürlüklerine direkt başvuru yapmanız gerekmektedir.

Başvurularınızı bizzat teslim etmek zorundasınız, aksi halde kabul edilemeyecektir. Başvurunuzun onaylanması durumunda uygun pozisyonlar için değerlendirileceksiniz ve memur olarak görevinize devam edeceksiniz.

Bakırköy Belediyesi İş İlanları

Bakırköy Belediyesi, çalışma tekniklerinde daima ilerleme kaydetmek, yenilikçi olmak ve personele temel bir katılım ve saydamlık sağlamak için çaba gösterir. Bu nedenle, kadrosunu genişletmek için iş ilanları yayınlamaktadır. Belediye, yeni çalışanlarının da bu ilkeleri benimseyip işlerini bu doğrultuda yürütmelerini özellikle dikkate almaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Bakırköy Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bakırköy Belediyesi, yeni personellerini genellikle İşkur aracılığıyla alıyor. Eğer belediyede çalışmak istersen, öncelikli olarak resmi internet sitelerinde personel alım ilanlarını takip etmen gerekiyor. İlanı dikkatle okuyup, kendi özelliklerine uygun olduğunu düşündüğün işi seçebilirsin. Ardından, internet sitelerinde yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurman yada İşkur bürolarına giderek ön başvurunu yapman gerekiyor.

Başvurularınızın değerlendirilmesi için Bakırköy Belediyesi İnsan Kaynakları Birimi’ne ulaşmanız yeterlidir. Kurum kriterlerine uygun olan adaylar, mülakat için davet edilirler. Mülakatı başarıyla tamamlayan adaylar ise, oryantasyon süreci sonrasında işe alım sürecine dahil edilirler. Başvuru yaptığınızda sizi adım adım yönlendireceğiz.

Bilgi için tıklayın.

Bakırköy İş İlanları

Bakırköy’deki iş pozisyonlarına başvurmak ve işyerinde güvenli bir şekilde çalışmak için öncelikle İŞKUR üyesi olmanız gerekir. İsterseniz İŞKUR şubesine giderek, isterseniz de resmi web sitesinden “İş Arayan” seçeneğini seçerek kaydınızı yaptırabilirsiniz. Bu sayede yasalara uygun ve güvenli bir işyerinde çalışma imkanı elde edebilirsiniz.

Bakırköy’deki iş ilanlarına başvuru yaparak, hayalini kurduğunuz işi İŞKUR’un bir işletmesi aracılığıyla elde edebilirsiniz. Her ilana güvenli şekilde başvurabilirsiniz çünkü yasalara uygun olacaklarını biliyorsunuz! Bu yasalar, iş güvenliğinizden işçi haklarına kadar her şeyi kapsar ve daha iyi çalışma koşullarına sahip olmanızı sağlar.

Güncel Bakırköy iş ilanları

 • Bellboy (Bakırköy)
 • Tezgahtar (Bakırköy)
 • Motorlu Kurye- Bakırköy
 • Bakırköy Reyon Şefi
 • Starbucks Barista / İstanbul Bakırköy
 • Resepsiyon Görevlisi
 • Mutfak Komisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de bakırköy iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 Comments

 1. Güngören Belediye bünyesinde calismak için başvuru yaptim fakat şoförluk (vs) kendi adamlarından başka bir kişi almadılar acaba bakırköy belediyesi bünyesinde çalışma şansım varmı

 2. Belediyeden ısiden caliş mak istiyorum sokak temizli park bahce isi olur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*