Bakırköy Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Bakırköy Belediyesi Personel Alımı

İstanbul’un batı yakasında MS. 384 yılında Konstantin tarafından bir eğlence ve sayfiye yeri olarak kurulan Bakırköy, 1989’da Küçükçekmece’den ayrılarak müstakil bir ilçe yapılmıştır.

Vatandaşlarının kentsel gereksinimlerini yerine getirmenin yanı sıra iş, sağlık, eğitim, sosyal ve kültürel gereksinimlerini de karşılamayı hedefleyen Bakırköy Belediyesi, ilçenin bütün sorunlarını çözümlerken, yarının ihtiyaçlarını da düşünerek faaliyet göstermektedir. Bu bağlamda vatandaşlarına güler yüzlü, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmak isteyen kurum, kadrosunda ihtiyaç duyduğu bazı birimler için personel alımı yapmaya hazırlanacak.

Bakırköy Belediyesi Personel Alımı

Bakırköy Belediyesi İşçi Alımı

Bakırköy’ü gelişen, güzelleşen ve yaşanabilir bir ilçe olarak yaratabilmek için, katılımcı fikir ve değerlere önem veren Bakırköy Belediyesi’nin kadrosuna memur alımından çok işçi alımı yapacağı tahmin edilmektedir. Kadrosuna alacağı işçileri destek hizmetleri, fen işleri, bilgi işlem, temizlik işleri, park ve bahçeler müdürlüklerinde istihdam etmesi beklenen kurumun bu işçilerine 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacağı öngörülmektedir.

Bakırköy Belediyesi Memur Alımı

Memur olmak hemen herkesin hayalidir. Ancak kadrolu bir şekilde memuriyet elde etmek sizlerin de bildiği üzere çoğu yerde KPSS sınav puanına bağlıdır. Bakırköy Belediyesi memur alımı ile kurumun bünyesinde çalışmak için ilk olarak bu puanın yeterli ve istenin seviyede olması gerekebilir. Veyahut belediyenin ilgili birimine şahsen müracaat edilmesi sonucunda da alım yapılabilir.

Bakırköy Belediyesi memur alımı kriterleri, hem web sitemiz üzerinden hem de kurumun resmi sitesi üzerinden duyurulmaktadır. Memur alımı için Bakırköy belediyesine ait İnsan kaynakları ve eğitim müdürlüklerine direkt başvuru yapmanız gerekmektedir.

Adayların başvuruları elden teslim edilmek koşulu ile kabul edilmektedir. Başvurunuz sonrasında onay almanız durumunda kadroda bulunan uygun pozisyonlara yerleştirilecek ve görevinize bu pozisyonlarda memur olarak devam edeceksiniz.

Bakırköy Belediyesi İş İlanları

Çalışma tekniklerinde sürekli gelişme, yenilikçilik, temel katılımcılık ve saydamlık ilkelerine bağlı kalarak çalışmalarını sürdüren Bakırköy Belediyesi, kadrosuna alacağı personelleri için iş ilanı yayınlamakta ve alacağı personellerin de bu ilkeler doğrultusunda çalışmalarını istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Bakırköy Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını genellikle İşkur ortaklığında gerçekleştiren Bakırköy Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların öncelikle belediyenin resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanının yayınlanmasını beklemeleri gerekmektedir. Belediyenin internet sitesinde yayınlanan iş ilanını dikkatli bir şekilde inceleyen ve kendi niteliklerine uygun olarak değerlendiren adayların kurumun internet sitesi üzerinden yayınlanan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Bakırköy Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurulardan kurum kriterlerine uygun olarak değerlendirilen adaylarla iletişime geçilmekte ve belediyenin ilgili kurumuna mülakata çağrılmaktadırlar. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için oryantasyon süreci ile birlikte işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Bakırköy İş İlanları

Bakırköy iş ilanları kategorisinde bulunan işlere resmi kanunlar etrafında başvurabilmek ve daha güvenli bir ortamda çalışabilmek için ilk olarak İŞKUR üyesi olmanız gerekmektedir. İlgili İŞKUR şubesinden veya resmi internet sitesinden “İş arayan” konumunda kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bakırköy iş ilanları için yapacağınız başvuru sonrasında hayallerinizi süsleyen işe, İŞKUR bünyesinde yer alan bir işletme aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Bu sayede başvuracağınız ilanların tamamının yasal yükümlülükler içerisinde olduğundan emin olabilirsiniz. İş güvenliğinden işçi güvenliğine kadar uzanan bu standartlar sizlerin daha iyi ortamlarda çalışmasını sağlayacak.

Güncel Bakırköy iş ilanları

 • Bellboy (Bakırköy)
 • Tezgahtar (Bakırköy)
 • Motorlu Kurye- Bakırköy
 • Bakırköy Reyon Şefi
 • Starbucks Barista / İstanbul Bakırköy
 • Resepsiyon Görevlisi
 • Mutfak Komisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de bakırköy iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 Comments

 1. Güngören Belediye bünyesinde calismak için başvuru yaptim fakat şoförluk (vs) kendi adamlarından başka bir kişi almadılar acaba bakırköy belediyesi bünyesinde çalışma şansım varmı

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*