Bahçelievler Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Bahçelievler Belediyesi Personel Alımı

Bahçelievler Belediyesi Personel Alımı

Bahçelievler, 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuş ve bu tarihten itibaren gelişmesini hızla sürdürmüştür.

Hizmetlerin planlanmasında ve sunulmasında, katılımcı bir anlayışla hareket eden, hizmet sunumunda şeffaf ve hesap verilebilir olmayı ilke edinen ve kültürel farklılıkları dikkate alan bir kurum olan Bahçelievler Belediyesi, bütün belediyecilik faaliyetlerini bu ilkeleri doğrultusunda sürdürmektedir.

Hayata geçirdiği bu faaliyetler kapsamında ve mevcut birimlerinde personel açığı oluşan kurumun, yakın zaman içerisinde personel alımı yapması beklenmektedir.

Bahçelievler Belediyesi Personel Alımı

Bahçelievler Belediyesi İşçi Alımı

Bahçelievler Belediyesi, son dönemlerde bünyesinde çalıştırmak üzere aldığı bütün işçileri diğer birçok belediye gibi sözleşmeli işçi olarak kadrosuna almaktadır. Belediye, bünyesinde gerek memur gerekse işçi olarak çalışan bütün personellere aynı mesai saatini uygulamakta ve maaş düzenlemesini de çalışanların niteliklerine göre adaletli bir şekilde yapmaktadır.

Mesai saati dışında çalışan personellerinin ücretleri eşit ve hızlı bir şekilde ödeyen kurum, ayrıca çalışanlarına ve onların ailelerine sağlık, eğitim hizmetleri gibi birçok sosyal haklar da sağlamaktadır.

Bahçelievler Belediyesi Memur Alımı

Farklı kadrolarda memur alımları yapılmaktadır. Sahip olunan sertifikalar da kimi zaman memur alımlarında önemli bir kriter olmaktadır. Bu tamamen açılan kadronun tipine ve buna göre belirlenen kriterlerine göre değişkenlik gösterir.

Bahçelievler Belediyesi memur alımı sürecinde gerekli başvuru sürecini tamamlayıp, memur olarak göreve başlayanlar için mesai saatleri, görev yerleri ve hizmet kapsamları belirlenmiş olmaktadır. Kimi mesleki kollar için memur alımlarında ise ilk dönem yada belirli bir süre, kişinin staj dönemi olmaktadır.

Aynı zamanda “alışma süreci” olarak da tanımlanan bu süreç sonucunda, kişi memnuniyet için yeterliliği sağlar ve böylelikle uzun yada kısa vadede memurluğuna devam eder.

Bahçelievler Belediyesi İş İlanları

Mevzuat ve standartlar doğrultusunda değişime sürekli olarak açık olmak ve yenilikleri sürekli uygulamak, kaliteyi sürekli iyileştirmek ilkeleriyle çalışan ve bu ilkeler doğrultusunda çalışacak olan personelleri istihdam etmek isteyen kurum, bu husustaki bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanı ile duyuracak.

Kadrosuna yeni alacağı personellerinin başvurularını da bu duyuru ile kabul etmesi beklenen kurum ile ilgili personel alım detayları sitemiz üzerinden de paylaşılacaktır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Bahçelievler Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alım aşamasının sözleşmeli işçi kısmında İşkur ile ortak hareket eden Bahçelievler Belediyesi’nin bünyesinde işçi olarak çalışmak isteyenlerin belediyenin resmi internet sitesinden yapacağı duyuruları dikkatle takip etmeleri gerekmektedir. Memur olarak açılacak kadrolarda ise KPSS sınavı dikkate alınacaktır.

Personel alım koşullarını genellikle internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde açıklayan Bahçelievler Belediyesi insan kaynakları birimi, belediyenin aradığı şartlara uygun olan adayların internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurmaları ya da kendilerine en yakın İşkur bürolarına giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Bahçelievler İş İlanları

Vasıflı yada vasıfsız vatandaşların başvurabileceği Bahçelievler iş ilanları aynı zamanda 18 yaş ve üzeri farklı yaş grupları için uygun nitelikte ilanlardır. Sadece bay yada bayan yada her iki cinsiyeti de kapsayan iş modelleri için Bahçelievler iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. 

Bu aşamada adayların, sahip oldukları vasıflar ve ilgili ilanlarda istenilen nitelikler doğrultusunda başvurularını gerçekleştirmeleri, olumlu sonuçlar elde edebilmeleri açısından önem teşkil eder.

İş ilanları arasında Belediye bünyesinde yapılan alımlar dahil olmak üzere, Bahçelievler sınırları içerisinde faaliyet gösteren çeşitli özel işletmelerin ihtiyaç duydukları personeller için açtıkları ilanları da bulabilirsiniz. Böylelikle belediye sınırları içerisinde iş bulma olasılığınız çok daha yüksek olur. Ayrıca personelalimi.gen.tr web sitemizi sosyal medya üzerinden de takip etmeyi ihmal etmeyiniz!

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de bahçelievler iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*