Bağcılar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Bağcılar Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Bağcılar güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunan Bağcılar Belediyesi, burada ikamet eden vatandaşlara gelişmiş hizmetler götürmektedir. Bu kapsama çok sayıda aktivite, faaliyet ve hizmet girmektedir. Bu durum kurumun büyümesine de yardımcı olmaktadır.

Personel alımları da gelişen ihtiyaçları karşılamak üzere yapılmaktadır. Belediyeler kamu kurumları olması nedeniyle, resmi olarak adaylar ile paylaşılmaktadır.

Bağcılar Belediyesi Personel Alımı

Birçok farklı pozisyona alım yapılabileceği için, dikkatli şekilde incelenmelidir.

 1. Memur
 2. Arşivci
 3. Güvenlik
 4. Park ve Bahçe İşçisi
 5. Zabıta
 6. Şoför
 7. Temizlik İşleri Görevlisi

Bu pozisyonların dışında da belediye çalışmak isteyenlerin değerlendirebileceği pozisyonlar vardır. Düzenli olarak incelerseniz görebilir, müracaat edebilirsiniz.

Bağcılar Belediyesi İş İlanları

Bağcılar Belediyesi ilçede yaşayan halka aralıksız olarak hizmet sunmaktadır. Her geçen gün gelişmekte olup, yeni personel ihtiyaçları bu şekilde oluşabilmektedir. Belediye bunları giderebilmek amacıyla ilanları paylaşmaktadır.

Bundan sonra başvurular yapılabilmekte olup, Bağcılar’da yaşıyorsanız incelemeniz ve işlem yapmanız mümkündür. Belirli tarihler arasında olması nedeniyle, adayların hangi kaynaklar üzerinden işlem yapabileceğini bilmesi gerekmektedir.

Bu çerçevede birçok seçenek yer almaktadır. Belediyenin kendi sitesi, Resmi Gazete, İŞKUR, ilan.gov.tr adresleri her gün incelenirse, ilanlar yayınlandığında görülebilmektedir.

Bağcılar Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Bağcılar Belediyesi personel alımlarını gereksinimlerine göre yaptığı için, her alımda değişiklik gösterebilmektedir. Büyük bir yapısı olması nedeniyle, dikkatli şekilde incelenmesi gerekmektedir. İlanlar yayınlandığı zaman, müracaatlar da alınmaktadır.

Bağcılar Belediyesi bünyesinde bulunan tüm personeli sosyal haklardan tatmin edici şekilde yararlandırmakta, eşit bir yaklaşım sergilemektedir. İnsan ve toplum odaklı olan hizmetleri, çevreye de duyarlıdır.

Eğer burada çalışmak istiyorsanız, bilmeniz gereken konulardan biri bazı kadroların Kamu Personeli Seçme Sınavı isteyebileceğidir. Bu özellikle memur kadrolarında geçerlidir. Ancak önlem olarak ÖSYM tarafından yapılan bu sınava girerseniz, başvurmak istediğiniz pozisyonda isteniyorsa sorun yaşamadan işlem yapabilirsiniz.

Bağcılar Belediyesi İş Başvurusu

Bağcılar’da yaşıyorsanız, iş için başvuru yapabileceğiniz birçok yer vardır. Bunlardan biri de kamu kurumlarıdır. Belediyeler de bu kapsama girdiği için iş arayanlar tarafından düzenli olarak takip edilmelidir. Aktif ilanlar bulunmuyorsa başvurular gerçekleştirilemediği için dikkatli olunmalıdır.

Müracaat işlemleri belirli tarihlerde gerçekleştirildiği için iş arayanlar bunu kontrol etmeli, planlı şekilde hareket etmelidir. Eğer son başvuru günü geçirilirse, kabul edilmemeniz olasıdır.

Adayların duyurular hakkında merak ettiği ve bilmesi gereken hususlar ilanlarda bulunmaktadır. Bu kapsamda alım yapılan pozisyon, kaç kişi alınacağı ve aranan genel ve özel nitelikler de girmektedir. Bunlar incelenirse kişilere uygun olup olmadığı görülebilmektedir.

Müracaat için ise sadece ilanda belirtilen evrakların hazırlanarak, yine ilanda verilen adrese gidilerek başvurulması gerekir.

Bağcılar Belediyesi İş İlanları

Bağcılar Belediyesinin iş ilanları kendi sitesine ek olarak İŞKUR, Resmi Gazete, ilan.gov.tr adreslerinden takip edilebilmektedir. İlçede bulunan diğer iş imkanlarını takip edebilmek için sitemizi incelemeniz de mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Özel Güvenlik Görevlisi -Başakşehir
2 Güvenlik Görevlisi – İkitelli
3 Özel Güvenlik Görevlisi / Bağcılar – Beylikdüzü
4 Klima Teknisyeni
5 E-Ticaret Sorumlusu
6 Temizlik Sorumlusu-İkitelli Üretim
7 Koltuk Yıkama Elemanı
8 Halı-Koltuk Yıkama Elemanı
9 Cnc Router Operatörü
10 Elektronik Kart Tamir Teknisyeni
11 E-Ticaret Operasyon Elemanı
12 Ön Muhasebe Personeli

Güncel Bağcılar İş İlanları için TIKLAYIN.

18 Comments

 1. Bağcılar yüzyıl da yaşıyorum boyum 1.87 kilo 85 yaşım 27 silahlı özel güvenlik görevlisiyim belediye bünyesinde işe girmek istiyorum.

 2. Merhaba iyi günler 28 yaşındayım işsizim temizlik olur şoför olur park ve bahçeler olur çalışmak isterim kurumunuza arz ederim…

 3. Ben Mahmut bey merkez MH oturuyorum Sehirplancisiyim iş talebinde bulunuyorum belediyemizden

 4. Hayırlı geceler ben ethem olcay diler lise mezunuyum 18 yaşındayım okul bitti bağcılar belediyesinde çalışmak istiyorum lütfen rica ediyorum

 5. iyi günler işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim istanbul havalimanında çalışıyordum çaycılık temizlik kahve hizmetleri verdim personele 7yil çaycılık yaptım 5352194289 Bahçelievler yenibosna radar da oturuyorum eyt liyim

 6. 40 yaşındayım bağcılar park ve bahçeler ‘de iş ıstiyorum ne iş olsa yaparım

 7. İyi günler Bağcılar belediyesinde şöför temizlik görevlisi vs hangisi olursa çalışmak istiyorum Yardımcı olurmusunuz

 8. iklim Hastanesi temizlik görevi yaptım Yıldırım çorap fabrikası caycilik temizlik yaptım golf dondurma caycilik temizlik görevi yaptım lütfen belediyenin bir kuruluşunda iş istiyorum şu anda işsizim yardimci olursanız sevinirim

 9. Silahli guvenlik personeliyim ve bagcilar atestugla da oturyorum 28 yaşındayım iş arıyorum kimliğim 2025 yılına kadar geçerliliği var ..

 10. Mahmutbey giztepede oturuyorum Bağcılar belediyesinde çaycılık ve temizlik işinde çalışmak istiyorum

 11. Merhabalar 28 yaşındayım silahlı özel güvenlik kartım var gecerlılık suresı bıtmedı daha suresı var bağcılar belediyesinde açık güvenlik pozisyonu var ise çok isterim Güneşli 15 temmuz mahallesinde oturuyorum güvenlik deneyimim vardır bir çok işyerlerinde çalıstım

  • Bağcılar belediyesinde temizlik Görevlisi olarak çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar dilerim saygılar

 12. Iyi gunler gunesli 15Temmuz mah.de ikamet ediyorum lise mezunuyum 33yasindayim .net is ariyorum bu arada silahsiz ozel guv. Kimligim var.2024 e kadar da gecerlilik suresi var.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*