Avcılar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Avcılar Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Avcılar güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

Avcılar Belediyesi ilçede yaşayan vatandaşlara modern bir vizyon ile kaliteli hizmetler sunmaktadır. Tüm aktivite ve faaliyetleri çevreci ve doğaya saygılı şekilde yapılmakta olup, insan ve toplum odaklı üretilmektedir.

Büyümesine hızlı bir şekilde devam eden Avcılar Belediyesinin personel ihtiyaçları bu süreçte yeni personel ihtiyaçları da olmaktadır.

Avcılar Belediyesi Personel Alımı

Bu durumlarda ilanlar açarak, işe alımlar gerçekleştirmektedir. Kurum birçok farklı pozisyona dair alımlar yapabilmektedir.

 1. Zabıta
 2. Temizlik İşleri Görevlisi
 3. Arşivci
 4. Güvenlik
 5. Şoför
 6. Park ve Bahçe İşçisi
 7. Memur

Avcılar Belediyesinin bunlar dışında da alım gerçekleştirebileceği kadrolar bulunmaktadır. Belediyenin iş ilanlarını takip ederseniz bunları görebilir, müracaat edebilirsiniz.

Avcılar Belediyesi İş İlanları

Dinamik bir yapıya sahip olan Avcılar Belediyesi halka kesintisiz hizmetler sunmaktadır. Halkı temeline alan hizmetler sunması ile büyümesine her yıl devam etmektedir. Bu nedenle personel ihtiyaçları da oluşmaktadır.

Kurum boş kadroları doldurmak, hizmetlerinin kalitesini yükseltmek için iş ilanları vermektedir. Bunları dikkatli olarak incelerseniz, size uygun olanları bulmanız mümkündür. Resmi sitesini düzenli şekilde incelerseniz, belediye yayınladığı gibi görebilirsiniz.

Bunun haricinde farklı kaynakları inceleyerek de çözüm bulmanız mümkündür. İş ilanları İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr adresinden de düzenli olarak takip edilebilir.

Avcılar Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Bünyesinde çok sayıda pozisyon bulunduran Avcılar Belediyesi ihtiyacına göre personel alımları yapmaktadır. Bunları takip etmek için düzenli incelemeniz gerekmektedir. Ardından işçi alımlarından, memura kadar çok sayıda duyuruya hemen ulaşmanız mümkündür.

Avcılar Belediyesi bünyesinde çalışan herkese eşitlikçi bir davranış ile yaklaşmakta, ayrım yapmadan sosyal haklardan yararlandırmaktadır. Kuruma girebilmek için, ilanları incelemeniz ve müracaat etmeniz gerekmektedir.

Buna karşılık belediyeler bilindiği üzere resmi kamu kurumlarıdır. Özellikle memuriyet kadrolarında, adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebilir. ÖSYM tarafından düzenlenen bu sınava girmek, başvuru işlemlerini sorunsuz olarak yapmanıza imkan tanır.

Avcılar Belediyesi İş Başvurusu

Avcılar’da ikamet ediyorsanız, burada hizmet veren belediye iş imkanları bakımından değerlendirebileceğiniz seçenekler arasındadır. Zira yılın farklı dönemlerinde ilanları yayınlayabilmektedir.

Bunlara başvurmak istiyorsanız, duyurular yakından takip edilmelidir. Ardından hangi pozisyonun açıldığı ve hangi niteliklerin arandığı incelenmeli, bu çerçevede müracaat gerçekleştirilmelidir. Müracaat için bazı evraklar gerekebilecek olup duyuruda bunlar belirtilmektedir.

Ardından ilanda bulunan adrese şahsi olarak gitmeniz ve müracaat etmeniz gerekir. Böylece başvuru kısa sürede yapılabilir. Burada önemli olan, açık ilanları takip etmedir.

Avcılar İş İlanları

İstanbul’un Avcılar ilçesinde hizmet veren Avcılar Belediyesi, vatandaşlara verdiği hizmetlerin yanı sıra iş imkanları da bulundurmaktadır. Düzenli olarak incelemeniz durumunda bunlara erişmeniz, başvuru yapmanız mümkündür. Resmi sitesine ek olarak Resmi Gazete, İŞKUR ve ilan.gov.tr gibi kaynaklardan bunlar görülebilmektedir. Sitemizi kullanarak Avcılar’daki iş ilanları hakkında bilgi edinmeniz mümkündür.

No Pozisyonlar
1 TEMİZLİK PERSONELİ / TEMİZLİK ELEMANI (AVCILAR)
2 GECE BEKÇİSİ / KIRAÇ
3 Servis ve Mutfak Personeli Pelican
4 Servis ve Mutfak Personeli – Marmarapark, Haramidere Torium
5 PAKETLEME VE KALİTE KONTROL ELEMANI
6 Özel Güvenlik Görevlisi – ESENYURT-HARAMİDERE SİTE
7 Ofis Elemanı
8 Vasıflı-Vasıfsız Eleman
9 ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ / ESENYURT FABRİKA PROJESİ
10 Temizlik Personeli – Esenyurt-Haramidere
11 Teknik Personel
12 Engelli Personel (İstanbul)

Güncel Avcılar İş İlanları için TIKLAYIN.

18 Comments

 1. Askerliğimi bitirdim B sınıfı ehliyetim vardır birçok alanda şoförlük yaptım avcılar yeşilkentte ikamet etmekteyim. Her alanda çalışabilirim.

 2. Merhabalar iyi çalışmalar yusuf karaağac B sınıfı ehliyetim var özel şöforluk yaptim avcılar belediyesinde çalışmak istiyorum 2003’ten beridir avcılarda yeşilkent mahallesinde ikamet etmekteyim

 3. İstanbul avcılar Yeşilkent Mahallesi’nde oturuyorum avcılar belediyesi temizlik işlerinde çalışmak istiyorum şuan işsizim çalışmıyorum ararsanız sevinirim 05346592078

 4. Meraba kendi iş makinem var 2018 model jcb bekoloder ehliyetim var is arıyorum

  • Askerliğimi bitirdim B sınıfı ehliyetim vardır birçok alanda şoförlük yaptım avcılar yeşilkentte ikamet etmekteyim. Her alanda çalışabilirim.

 5. 50 yasındayım Avcılar Cihangir mahallesinde oturuyorum Bsinifi ehliyetim var şoförlük işi ariyorum

 6. Merhaba oğlum 4 yıllık işletme mezunu bir yıldır işsiz avcılar belediyesinde memur olarak iş talep ediyoruz avcılar parsellerde ikamet ediyor saygılar

  • Merhabalar ben 47 yaşındayım oğlumla birlikte yaşıyorum oğlum biraz rahatsız iş arıyorum çay yemek temizlik işleri yaparım teşekkürler çok ihtiyacım var iş bulamıyorum

 7. Merhabalar, halkla ilişkiler ve tanıtım mezunuyum askerliğimi yeni yaptım halkla ilişkiler departmanı veya insan kaynaklarında sizinle birlikte çalışmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 8. Şuan 5.5 aydır işsizim avcılar belediyesi temizlik işinde çalışmak istiyorum Yeşilkent mahalleside oturuyorum ararsanız sevinirim

 9. Şu an 5.5 aydır işsizim avcılar belediyesi temizlik işlerinde çalışmak istiyorum atarsanız sevinirim Yeşilkent mahallesin oturuyorum

 10. Merhaba 35 yasinda evliyim 15 yildir otobus kamyon ve tir kullaniyorum tüm belgelerim mevcut şoför olarak iş arıyorum belediye bunyesinde calismak istiyorum

 11. Merhaba %47 engelli vatandaşım burkitt lenfoma tedavisi gördüm avcılar belediyesi kadrosunda iş talep etmekteyim desteğinizi rica ederim

 12. Merhabalar iyi çalışmalar ben Bülent ŞENER 10yıldır avcılarda oturmaktayım avcılar belediyesinde çalışmak istiyorum ağır vasta ehliyetim var uzun yıllar turizimde çalıştım
  bilginize saygılarımla başarıların devamını dilerim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*