Ataşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Ataşehir Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Ataşehir güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

Ataşehir Belediyesi ilçe içerisinde halka her gün kaliteli, modern hizmetler götürmektedir. Vatandaşlara sunulan her faaliyet ve aktivite doğaya ve çevreye sayılı şekilde, insan odaklı olarak sağlanmaktadır.

Dinamik yapısı sayesinde gelişmesi her yıl devam eden kurum, zaman içerisinde yeni personellere gereksinim duyabilmektedir

Ataşehir Belediyesi Personel Alımı

Bunları karşılayabilmek için ilanlar verilerek, alımlar yapılmaktadır. Bunlar farklı pozisyonlara dair olabilmektedir.

 1. Memur
 2. Park ve Bahçe İşçisi
 3. Şoför
 4. Güvenlik
 5. Arşivci
 6. Temizlik İşleri Görevlisi
 7. Zabıta

Büyük bir yapısı olan Ataşehir Belediyesi farklı kadrolara dair alımlar yapabilmekte olup, adayların bunları düzenli bir şekilde takip etmesi gerekmektedir.

Ataşehir Belediyesi İş İlanları

Hareketli bir yapıyla vatandaşlara kesintisiz hizmetler sunan Ataşehir Belediyesi,  tüm hizmetlerini halk odaklı şekilde üretmektedir. Büyümesi devam eden kurumun, bu süreçte farklı alanlarda personel gereksinim olabilmektedir.

Belediye söz konusu açıkları doldurabilmek, vatandaşlara sunulan hizmetlerin aksamamasını sağlamak ve kaliteyi yükseltmek için alımlar yapmaktadır. Bunları düzenli şekilde inceleyerek görmeniz, başvuru gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bunlar farklı kaynaklardan takip edilirse yayınlandığı zaman görülebilmekte, müracaat yapılabilmektedir. Ataşehir Belediyesinin kendi sitesi olduğu için, adaylar burayı takip ederse gerekli çözümleri alabilmektedir.

Ayrıca İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr gibi kaynaklar da iş arayanlar tarafından düzenli olarak takip edilmelidir.

Ataşehir Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Ataşehir Belediyesi tüm personel alımlarını gereksinimlerine göre gerçekleştirmektedir. Bu nedenle alımlar farklılık arz edebilmektedir. Adaylar düzenli olarak inceleyerek, gerekli sonuçları alabilmektedir. Kurum işçiden, memura kadar çok sayıda personel alımı yapabilmektedir.

Ataşehir Belediyesi bünyesindeki her personele eşit şekilde yaklaşarak, ayrım gerçekleştirmemektedir. Burada çalışma fırsatı elde etmek istiyorsanız, ilanları değerlendirdikten sonra başvurmanız mümkündür.

Bu süreç esnasında belediyelerin resmi kurumlar olduğu unutulmamalı, buna göre hareket edilmelidir. Memuriyet gibi bazı işe alımlarda Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebildiği için adayların buna hazırlanması tavsiye edilmektedir.

Ataşehir Belediyesi İş Başvurusu

Ataşehir’de yaşıyorsanız, burada yer alan iş imkanları arasında belediyeler de vardır. Ancak ilanlar farklı zamanlarda yayınlandığı için incelenmelidir.  Böylece başvuru tarihleri geçmeden işlem yapılabilir. Adaylar, son başvuru tarihi ardından müracaatların alınmayacağını bilmelidir.

Açık ilanları takip etmek bu bakımdan başvurunun ilk koşuludur. Sonrasında alım yapılan pozisyona ve bunun için adaylardan hangi genel ve özel nitelikler istendiğini incelerseniz, size ne kadar uygun olduğunu görmeniz, buna göre başvurmanız mümkündür. Adayların hangi evrakları hazırlaması gerektiği, başvuru adresinin neresi olduğu duyuruda verildiği için, adaylar buna göre hareket etmelidir.

Ataşehir İş İlanları

Ataşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ilanlar, ilçede bulunan vatandaşlara iş imkanları sağlamaktadır. Kendi sitesinden, İŞKUR’dan, Resmi Gazete’den ve ilan.gov.tr’den incelerseniz bunları görmeniz, başvurmanız mümkündür. Sitemiz üzerinden de Ataşehir’deki diğer iş olanakları üzerine bilgi edinebilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 Operasyon Sorumlusu
2 Temizlik Personeli
3 Danışma Görevlisi
4 Hasar Servis Danışmanı
5 Pazarlama Satış Temsilcisi
6 Pide Ustası Ve Yardımcıları – İçerenköy Carrefoursa AVM
7 Pide Ustası Ve Yardımcıları – Metropol AVM
8 Web Sitesi Ve Grafik Tasarım Personeli
9 Özel Güvenlik Görevlisi (Ferhatpaşa)
10 satış danışmanı- brandıum
11 İstanbul Batı Atasehir CarrefourSA Mağaza Görevlisi
12 YENİ SAHRA BAY DANIŞMA PERSONELİ

 

Güncel Ataşehir İş İlanları için TIKLAYIN.

23 Comments

 1. Lise Mezunu 20 yaşındayım.Belediyeniz bünyesinde Arşiv, Kayıt Elemanı.Danışma olarak çalışmak istiyorum.

 2. Merhaba belediyenin BUNYESİNDE
  Temizlik görevlisi olarak çalışabilirim acil işe ihtiyacım var

 3. Kurumsal firmalarda çay kahve servisi mutfak elemanı küçük temizlik işleri masa tozu çöpleri toplana gibi işlerde çalıştım şu anda çalışmıyorum

 4. iş ariyorum temizlik park veya bahçe ateşehir belediye bünyesinde çalişmak isterim

 5. Şu anda çalışmıyorum belediye bünyesinde temizlik işleri görevlisi olarak çalışabilirim.

  • İş arıyorum şöförlügüm var tesisat karalüfer işlerinden iyi anlarım kazan yakma belgem var 20 yıl idari işler sorumlusu olarak çalıştım

 6. Mrb nuriye hanım is ariyorum burdan yazmak istedim ibb ulye 2 yil once başvurduğum cevap gelmedi yardimci olursaniz mutlu olurum

  • Mrb nuriye hanım is ariyorum burdan yazmak istedim ibb ulye 2 yil once başvurduğum cevap gelmedi yardimci olursaniz mutlu olurum

 7. Iyi günle özel güvenlik silahlı kimliğim var belediye bünyesinde is arıyorum tesekurler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*