Ataşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Ataşehir Belediyesi Personel Alımı

Ataşehir Belediyesi, 2008 yılında düzenlenen belediyecilik kanunu kapsamında ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Ataşehir ilçe sınırları içinde mahalli müşterek ihti­yaçları en iyi şekilde karşılayarak, eşitlik duygusuyla yaşam kalitesini arttırma ve özgün bir kimlik oluşturma hedefinde olan Ataşehir Belediyesi, Ataşehir’i insan odaklı öncü bir dünya kenti haline gelmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu çalışmalar kapsamında istihdam etmek üzere personel alımı yapmayı planlayan kurum, bünyesinde engelli personellere de yer verecek.

Ataşehir Belediyesi Personel Alımı

Ataşehir Belediyesi İşçi Alımı

Sürdürülebilirlik, yenilikçilik, katılımcılık, verimlilik, şeffaflık ve hesap verilebilirlik ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren kurumun, kadrosuna alacağı personellerinin de bu ilkeler doğrultusunda çalışmalarını isteyeceği ve büyük bir kısmını sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği tahmin edilmektedir.

Ataşehir Belediyesi tarafından personel alım şartlarının netleşmesi durumunda sitemiz üzerinden kadrolandırma durumları, çalışma şartları ve başvuru koşulları hususunda detaylı bilgi yayınlanacak.

Ataşehir Belediyesi Memur Alımı

Ataşehir Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere genel olarak en çok alımı yapılan meslek dalları; şehir ve bölge planlayıcısı, doktor, avukat, mimar, uzman tabip, veteriner, mühendis, teknisyen, ölçü ayar memuru, sağlık memuru, tekniker ve güvenlik görevlisidir. Ataşehir Belediyesi memur alımı başvurusunda bulunacak olan bireylerin web sitemiz ilanlarını dikkatlice takip etmeleri önerilir.

Okurlarımıza sağlamış olduğumuz ilan sistemi sayesinde belediye bünyesinde bir iş sahibi olabilirsiniz. İş başvurusu sürecinde yapılması gerekenleri doğru bir şekilde yerine getirdikten sonra sizden istenilen belgeleri de eksiksiz olarak teslim etmeniz gerekmektedir. Söz konusu basamakları tamamladıktan sonra Ataşehir Belediyesi memur alımı başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz…

Ataşehir Belediyesi İş İlanları

İyi yetişmiş kalifiye personeller ile, kurumsal kim­liği ve geleneği olan, teknolojiyi iyi kullanan, stratejik yönetimi esas alan, şeffaflık ve katılımcılığı ön planda tutan, hizmette dünya standartlarını aşmış model bir ilçe olmayı amaçlayan ve bu sebeple personel alımı yapacak olan Ataşehir Belediyesi kadrosuna alacağı personelleri ile ilgili detayları internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak duyuracak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Ataşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını genellikle İşkur ortaklığında gerçekleştiren Ataşehir Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların öncelikle belediyenin resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanının yayınlanmasını beklemeleri gerekmektedir.

Belediyenin internet sitesinde yayınlanan iş ilanını dikkatli bir şekilde inceleyen ve kendi niteliklerine uygun olarak değerlendiren adayların yine kurumun internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

İşkur ve Ataşehir Belediyesi ortaklığında değerlendirilen başvurular arasından belediye bünyesinde istihdam edilecek işe uygun görülen adaylarla görüşmeler yapılmakta ve son olarak işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Ataşehir İş İlanları

Ataşehir ilçesinde yer alan diğer büyük şirketlerin, kurum ve kuruluşların iş ilanlarını bu sayfa altında görebilir ve iş başvuru formuna ulaşarak müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Farklı pozisyonlarda binlerce Ataşehir iş ilanları yayınlandığı için kendi beceri ve kabiliyetlerinize göre meslek sahibi olabilmeniz mümkündür.

 • Pastane Tezgahtarı / Ataşehir Şube
 • Kasiyer / Batı Ataşehir Şube
 • Komi / Batı Ataşehir Şube
 • Garson / Batı Ataşehir Şube
 • Güvenlik Görevlisi – Batı Ataşehir – Site

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de ataşehir iş ilanlarına bakabilirsiniz.

12 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*