Arnavutköy Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Arnavutköy Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Arnavutköy güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

Arnavutköy, Cumhuriyet döneminde önce Eyüp İlçesi’ne bağlı bir köy iken 1987 yılında Gaziosmanpaşa İlçesi’ne bağlı belde statüsünü kazanmış ve daha sonra da gelişmesini sürdürerek ilçe statüsünü almıştır.

Arnavutköy’de yıllarca çözülememiş sorunların çözümü ve bölgenin geleceğe en doğru şekilde taşınabilmesi için gerekli yatırımların yapılması maksadıyla çalışmaya devam eden Arnavutköy Belediyesi, çalışmaları kapsamında çeşitli niteliklerde deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapacak.

Arnavutköy Belediyesi Personel Alımı

Arnavutköy Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna çok sayıda memur ve işçi alımı yapacak olan Arnavutköy Belediyesi ‘nin, kadrosunda çalıştıracağı işçileri genellikle sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği öngörülmektedir. Bu işçilere de mevcut personelleri gibi 08.30 ile 17.30 saatleri arasında mesai uygulayacak olan kurum, herhangi bir sebeple bu saatler dışında çalışmak durumunda olan işçilerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödemektedir.

Arnavutköy Belediyesi Memur Alımı

Sürekli bir alım olmamakla beraber yılın belirli zamanlarında Arnavutköy Belediyesi memur alımı gerçekleştiriyor. Oluşan boşlukları değerlendirebilmek için belediyenin resmi web sitesi dışında sürekli olarak sitemizi takip ederseniz, alım olduğunda tercih yaparak bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Vatandaşlar tarafından takip edilen memurluk bölümlerinden biri zabıta memurluğudur. Kpss yerleştirme sonucuna göre belli olan zabıta memurluğu sonuçları, Ösym’ nin sitesinde açıklanıyor. Sonuçlar açıklandığında sitemiz üzerinden gerekli evraklar, iş başlangıç süresi ve bundan sonraki süreç hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Arnavutköy Belediyesi İş İlanları

Yoğun çalıma potansiyeli kapsamında işçilerinin üzerinde oluşan iş yükünü azaltmak ve yatırımlarına hız kazandırmak isteyen Arnavutköy Belediyesi, her konuda olduğu gibi personel alımı konusunda da vatandaşlarını internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanları ile bilgilendirmektedir.

Yakın zaman içerisinde kadrosuna personel alımı yapması beklenen kurumun, açık kadroları, çalışma koşulların ve başvuru şartlarını yine internet sitesi üzerinden yayınlaması bekleniyor. Arnavutköy Belediyesi personelleri olmak isteyenler kurumun internet sitesinin yanı sıra sitemiz üzerinden de gerekli bilgileri edinebilirler.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Arnavutköy Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Arnavutköy Belediyesi kadrosunda personel olmak isteyenlerin zaman zaman belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlanan personel alım ilanlarını dikkatli bir şekilde takip etmeleri gerekmektedir.

Arnavutköy Belediyesi insan kaynakları biriminin çalışması ile yayınlanacak olan personel alım ilanında belirtilen şartlara uygun olan adayların belediyenin sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuruları kurum kriterlerine uygun olan adaylarla kurum tarafından iletişime geçilmekte ve adaylar mülakata tabi tutulmaktadır. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için güvenlik soruşturması yapılmakta ve buna göre işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Güncel Arnavutköy İş İlanları

 • Üretim Elemanı
 • Sevkiyat Şoförü
 • Sağlık Personeli
 • Bakım Elemanı
 • Üretim İşçisi
 • Anaokulu Öğretmeni

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de arnavutköy iş ilanlarına bakabilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ KAYAŞEHİR
2 Güvenlik Görevlisi
3 Eksantrik Pres Ustası
4 Üretim Operatörü
5 Testere Tezgah Operatörü
6 İkram Görevlisi
7 Engelli Personel İstihdamı ( Arnavutköy )
8 Robot Kaynak Operatörü
9 Elektrik Bakım Teknikeri/Teknisyeni
10 İthalat / İhracat Personeli
11 Özel Güvenlik Görevlisi / Hadımköy – Fabrika
12 Lojistik Depo Elemanı

Güncel Arnavutköy İş İlanları için TIKLAYIN.

9 Comments

 1. S.Y selamünaleyküm hayırlı akşamlar işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim belediye temizlik işçisi olarak da çalışırım

 2. Selamünaleyküm hayırlı günler ben de belediyede temizlik işleri de çalışmak istiyorum 2 yıllık tecrübem vardır şimdi den teşekkürler 534-500-26-57

 3. B sınıfı ehliyet var her işi yaparım Arnavutköy merkez de oturuyorum acil iş arıyorum yaş 38

 4. Ben Arnavutköy merkez de oturuyorum b sınıfı ehliyet var şoför lugum var
  Yaş 38
  Boy 1.80
  Her işi yaparım acil iş arıyorum

 5. Bsınif ehliyetim var şöförlök var Arnavutköy karlıbayirda oturuyorum yaş 38 ne iş olursa yaparım

 6. Mesleğim şöför İstanbul arnavutköy anadolu mahlesinde oturuyorum işe acil ihtiyacım var 2 yıldır çalışmıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*