İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Altındağ Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Altındağ Belediyesi Personel Alımı

“Eski Ankara” olarak bilinen Altındağ, Ankara ili merkez ilçesi olarak 1953 yılında metropol ilçe haline gelmiş ve Altındağ adını almıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu ilk TBMM bu ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır.

Altındağ Belediyesi, kanunlarla belirlenen belediye hizmetlerini etkinlik, verimlilik, katılımcılık, saydamlık, hesap verilebilirlik, insan odaklı ve güler yüzlü hizmet çerçevesinde; sosyal belediyecilik anlayışı içinde Altındağ’da nefes alanların ekonomik, sosyal ve kültürel yaşam kalitesini artırmak hedefinde olduğunu belirtmektedir.

Bu hedef doğrultusunda önemli projelere imza atan Altındağ Belediyesi, bu bağlamda bazı proje alanlarında ve mevcut birimlerinde ihtiyaç duyulması üzerine personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Altındağ Belediyesi Personel Alımı

Altındağ Belediyesi İşçi Alımı

Altındağ Belediyesi’nin bütün personel alımlarında olduğu gibi yakın zamanda yapmayı planladığı personel alımında da en çok kadroyu işçi statüsüne ayıracağı tahmin edilmektedir.

İşçi alımı yaparken bünyesinde çalıştıracağı işçilerin genç, dinamik, Ankara’yı seven, takım çalışmasına yatkın ve erkek adaylar için askerliğini yapmış olmalarını tercih eden Altındağ Belediyesi, bu işçileri sözleşmeli işçi ya da kendi bünyesine bağlı şirketlerde taşeron işçi olarak istihdam etmektedir.

Kadrosundaki bütün işçilerine pozisyonlarına göre maaş veren kurum, ayrıca çalışanlarına tanıdığı sosyal haklar konusunda da eşitlik ilkesine balı kalarak hareket etmektedir.

Altındağ Belediyesi Memur Alımı

Altındağ Belediyesi memur alımı başvuru şartları, kişinin bağlı çalışacağı departmana ve alacağı unvana göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel olarak belediyenin memur alımlarını incelediğimizde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun ilgili maddesindeki kriterlere uyulması gerektiğini söyleyebiliriz.

Ayrıca ilanlarda belirtilen yükseköğretim kurumlarından veya bu okullara denkliği olan Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışı ve yurtiçi öğretim kurumlarından mezun olunması gerekmektedir.

Altındağ Belediyesi memur alımları kurumun web sitesi haricinde, KPSS yerleştirme tercih listesinde de yayınlanabiliyor. Bu nedenle her iki kaynağı da takip etmenizi öneririz…

Altındağ Belediyesi İş İlanları

Altındağ Belediyesi imar ve altyapı sorunlarını bitirerek, kentsel dönüşümü tamamlamış, dünya standartlarına ulaşmış, Başkente yakışır bir tarih, kültür, sanat ve turizm merkezi Altındağ oluşturmak istemektedir.

Bu bağlamda genişlettiği proje alanlarında istihdam etmek üzere kadrosuna almayı planladığı personeller için gerekli çalışmaları tamamlayınca internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak bütün vatandaşlarını bu hususta bilgilendirecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Altındağ Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Altındağ Belediyesi kadrosunda çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinde insan kaynakları birimi tarafından yayınlanacak olan işçi alım ilanlarını takip edip inceleyerek kendilerine uygun olan pozisyon için iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Altındağ İş İlanları

Başkent tüm ilçeleriyle birlikte iş olanakları açısından oldukça zengindir. Gelişmiş bir yapıya sahip olması ve kentin sanayi fabrikaları nedeniyle dışarıdan fazla göç alması, iş olanaklarının her anlamda artış göstermesine neden olmaktadır.

Buna bağlı olarak aşağıda listelenen Altındağ iş ilanları sayesinde kişiliğinize ve yeteneklerinize uygun bir iş bulabilirsiniz. İlanlara başvuru yapmak için çeşitli web sitelerini ya da İŞKUR online sitesini kullanabilirsiniz.

Güncel Altındağ iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de altındağ iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir