Alanya Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Alanya Belediyesi Personel Alımı

İlk iskânı ile ilgili kesin bir bilgi bulunmayan Alanya, 1868 yılında Antalya’ya bağlanmış 1871 yılında bu ilin ilçesi olmuştur.

Muhteşem doğası ve tarihi yapısıyla hem Türkiye’nin hem de tüm Dünya’nın ilgisini çeken Alanya’yı belediyecilik faaliyetleriyle örnek bir ilçe yapmak isteyen Alanya Belediyesi, yatırımlarına turizm başta olmak üzere sağlık, spor, aile, eğitim ve şehirleşme gibi birçok alanda hız vermiş durumdadır.

Hem bu faaliyetlerine daha fazla hız kazandırmak hem de vatandaşlarının taleplerine zamanında ve kalıcı olarak çözüm üretmek isteyen kurum, bu sebeple personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Alanya Belediyesi Personel Alımı

Alanya Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna çok sayıda işçi alımı yapması beklenen ve bu işçileri sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği öngörülen Alanya Belediyesi’nin zabıta birimi başta olmak üzere temizlik işleri, destek hizmetleri, park ve bahçeler, insan kaynakları gibi birimlerde de ihtiyaç duyduğu personelleri istihdam etmesi beklenmektedir.

Bu personellere hali hazırda çalışan personelleri gibi gerekli sosyal hakları sağlayacak olan Alanya Belediyesi, personel alımlarıyla ilçenin istihdamına ciddi anlamda katkı sağlamaktadır.

Alanya Belediyesi Memur Alımı

Memuriyet belli bir KPSS puanı ile verilen çalışma hakkıdır. Bu hakkında tarafınıza verilmesi sonrasında memur olarak devlet kadrosuna girer ve kalıcı olarak çalışmalarınıza devam edersiniz. Yeterli seviyede alınan bir KPSS puanı sizlerin Alanya Belediyesi memur alımı ilanlarına başvuruda bulunabilmeniz için yeterli olacaktır.

Alımları yukarıda verdiğimiz çağrı merkezlerinden ve sitemizden takip edebilir, sonrasında elden başvuru yaparak yerel yönetimler çatısı altında memur olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Memuriyet birçok çalışma standardını yukarıya çıkararak daha konforlu bir hayat geçirmenizi sağlar. Alanya belediyesi memur alımı 2019 standartları sadece kişilerin ilgili sınavda yeterli puan almasıdır.

Bu alanlara başvuru fazla yoğun olmamakla birlikte iyi sayılabilir puanlarla memuriyeti yakalamak mümkündür. Ancak her zaman olduğu gibi puanınızın yüksek olması alım şansınızı arttıracaktır. 2018 yılında ise koşullarda değişikliğe gidilip gidilmeyeceği henüz belirlenmiş durumda değildir.

Alanya Belediyesi İş İlanları

Alanya’da altyapı, içme suyu, yol ve park bahçe çalışmalarıyla şehrin adeta bütün alanlarına uzanan kalıcı bir inşa faaliyeti gerçekleştiren, temizlikte, ulaşımda, kentsel estetikte Alanya’nın standartlarını yükselten Alanya Belediyesi, bu standartları her zaman daha yükseğe çekmeye çalışmaktadır.

Faaliyet gösterdiği bu geniş yelpazede ihtiyaç duyduğu personelleri istihdam etmek üzere resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendiren kurum, bu ilan ile aynı zamanda açık kadroları ve bu kadrolarda çalışacak olan personellerde aranacak nitelikleri de detaylı bir şekilde açıklamaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Alanya Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Alanya Belediyesi kadrosunda sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesinde iş ilanının yayınlaması ile birlikte, iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Belediyenin insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilecek olan başvurulardan olumlu sonuçlanan adaylara insan kaynakları yetkilileri tarafından geri dönüş yapılmakta ve işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Alanya İş İlanları

Kariyer ve Lescard gibi sitelerden online başvuruda bulabileceğiniz Alanya iş ilanları, web sitemizin bu sayfası üzerinden sizlere ulaştırılmaktadır. Aşağıda belirtilen ilanlara göz atabilir ve ilçede duyuru yayınlayan kuruluşlara şahsen müracaatta yapabilirsiniz…

Güncel Alanya iş ilanları

  • Fibabanka Personel Alımı / Finansal Hizmetler Yönetici Adayı
  • Burak Turizm / Depo Sorumlusu
  • Atasun Personel Alımı / Mağaza Müdürü

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Alanya iş ilanlarına bakabilirsiniz.

7 yorum

  1. Merhaba çok değerli sayın başkanım adem murat yücel alanyamizin belediyesinde hizmet etmek istiyorum bu yaşımdan sonra tüm gücümü ve verimimi Alanya belediyesine hizmet ederek sürdürmek istiyorum başkanım 2 çocuk babasıyim belediyede her kulvarda ve verilen her göreve başım üstüne yaparim lütfen belediyede bı iş imkanı verin şimdiden tşk ederim başarılarınız daim olsun Allah’a emanet olun saygılar,

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*