Alanya Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Alanya Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Alanya güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

Antalya’nın Alanya ilçesi büyümesine her yıl devam etmektedir. Burada faaliyet göstermekte olan Alanya Belediyesi, faaliyetlerini insan ve toplum odaklı şekilde sunmaktadır. Modern dış görünümü, markalaşan ve yenilikçi yapısıyla büyümesini kesintisiz şekilde sürdürmektedir.

Hizmetlerini kolay ulaşılabilir şekilde üreten kurum, 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

Alanya Belediyesi Personel Alımı

Faaliyetlerini kesintisiz olarak geliştirmekte olan kurum tüm hizmetlerini insan odaklı şekilde sunmaktadır. Çağdaş yapısı sayesinde, kalite standartlarını sürekli geliştirmektedir. Bu durum süreç içinde yeni personel gereksinimlerine neden olabilmektedir.

 1. Temizlik İşleri Görevlisi
 2. Zabıta
 3. Memur
 4. Arşivci
 5. Park ve Bahçe İşçisi
 6. Şoför
 7. Güvenlik Görevlisi

Alanya Belediyesi büyümesine her yıl devam etmektedir. Gelişmiş yapısı nedeniyle bu ilanlar dışında alım yapılabilecek kadrolar da mevcuttur.

Alanya Belediyesi İş İlanları

Alanya Belediyesi bölgede ikamet eden vatandaşlara yüksek standartlı hizmetleri kolay ulaşılabilir şekilde sunmaktadır. Personel gereksinimleri zaman içerisinde olabileceği için, ilanları zaman zaman yayınlanmaktadır.

Alanya Belediyesi iş ilanlarını projeleri, ihtiyaçları ve geleceğe dair planları çerçevesinde yayınlamaktadır. İlçede iş arıyorsanız, belediyenin farklı dönemlerde yayınladığı ilanları inceleyerek, uygun fırsatları bulabilirsiniz.

İlanları görmek, incelemek için belediyenin kendi sitesine girerseniz, yayınladığında görmeniz mümkündür. Adaylar aynı zamanda Resmi Gazete, İŞKUR, ilan.gov.tr gibi adresi de araştırarak, ilanlar çıktığında görerek müracaat edebilir.

Alanya Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Alanya’da iş arayan birçok kişi belediyeleri de bu yönde araştırmaktadır. Kurumda çalışmak istiyorsanız, iş ilanları farklı zamanlarda yayınlandığı için düzenli olarak incelenmelidir. Ardından yetkinliklerinize uygun olanları bulmanız mümkündür.

Alanya’da ikamet eden insanlara hizmetlerini aksama olmadan sunmakta olan kurum, kalitelerini sürekli olarak arttırmaktadır. Kurumda çalışabilmek istiyorsanız, duyuruları yakından takip ederek size uygun fırsatları bulabilirsiniz.

Alanya Belediyesi içinde temizlik işleri personeli, işçi gibi alımlar da yapıldığı için çok sayıda kişinin yetkinliğine uygun ilanlar görülebilir. Eğer memur gibi kadroları da düşünüyorsanız, bunlar için Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebileceği hatırlanmalıdır.

Alanya Belediyesi İş Başvurusu

Alanya Belediyesi, ilçede yaşayan vatandaşlara yüksek standartlı hizmetler sunmaktadır. Bunların kalitesini her gün geliştirmekte olan kurum, zaman içerisinde personel ihtiyacı duyabildiği için iş ilanları vermektedir. Yenilikçi, çağdaş bir yapıda olan kurum personellerini sosyal haklardan tatminkar olarak yararlandırmaktadır. Çalışanlar arasında ayrım yapmadan, eşitlikçi olarak yaklaşmaktadır.

Kuruma iş başvurusu yapmak istiyorsanız, öncelikle hala aktif olan ilanları bularak, müracaat etmeniz gerekmektedir. Sonrasında hangi tarihler arasında başvuru kabul edildiği incelenerek, bu geçmeden tüm işlemler yapılmalıdır.

Ardından kurumun hangi pozisyonlara alım yaptığına bakılarak, bunların yetenek ve bilgileriniz ile karşılaştırılmalıdır. Eğer yetkinliklerinize uygun bir ilansa başvuru için verilen adrese giderek işlemleri yapabilirsiniz.

Alanya İş İlanları

Alanya ilçesi her yıl hız kesmeden büyümesine, gelişmesine devam etmektedir. Bu nedenle iş imkanları da sürekli artmaktadır. Bunları da incelemek istiyorsanız kariyer platformları ve sitemizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 Girişimci Kurye-Antalya/Alanya
2 Özel Güvenlik Görevlisi
3 Satış Temsilcisi
4 Kazan Operatörü
5 Muhasebe Elemanı
6 Diş Hekimi
7 Uzman Diş Hekimleri
8 Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri/Diş Hekimi Asistanı
9 Kurye (Alanya Cadde- Alanyum AVM)
10 Mimar
11 Satış Danışmanı
12 Satış Danışmanı

Güncel Alanya İş İlanları için TIKLAYIN.

8 Comments

 1. antalya alanya da ikamet ediyorun lise mezununuyum kalfalik ustalik belgelerim mevcut sıhı tesisat su işi diyeyim kısacası bu bölümde bana önerebileceginiz bir iş varmidir efendim

 2. Adım Bergin gündüz sayın başkanım Bende belediyede temizlik yada şoför olarak çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Merhaba çok değerli sayın başkanım adem murat yücel alanyamizin belediyesinde hizmet etmek istiyorum bu yaşımdan sonra tüm gücümü ve verimimi Alanya belediyesine hizmet ederek sürdürmek istiyorum başkanım 2 çocuk babasıyim belediyede her kulvarda ve verilen her göreve başım üstüne yaparim lütfen belediyede bı iş imkanı verin şimdiden tşk ederim başarılarınız daim olsun Allah’a emanet olun saygılar,

 4. Merhaba 22 yaşındayım belediyede çalışmak istiyorum ne iş olursa olur askerliğimi yeni bittirdim lütfen yardımcı olurmusunuz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*