Ofm Antalya Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Antalya’nın il merkezinde bulunan Ofm Antalya Hastanesi, vatandaşlara nitelikli çözüm önerileri sunmaktadır. Havaalanına 8 kilometre yakınlıkta olup, 14.200 metrekare kapalı alana sahiptir. Toplamda 119 yatağı olup, modern cihazlarla donatılmıştır.

15.000 metrekare kapalı alana, 1680 metrekare oturma alanına sahiptir. Odalarında hasta ve hasta yakınlarının daha iyi çözüm bulabilmesi için her önlem alınmaktadır. Bu bakımdan merkezi klima, kablolu LED TV, buzdolabı, duş ve diğer birçok seçenek mevcuttur. 24 saat acil hizmeti, yangın asansörü bulunmaktadır.  Hasta odaklı hizmetleriyle kaliteli sağlık çözümleri üretilmektedir.

Ofm Antalya Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Ofm Antalya Hastanesi İş İlanları

Ofm Antalya Hastanesi sürekli genişleyen yapısı sayesinde topluma daha iyi sağlık çözümleri üretmektedir. Bünyesinde çok sayıda personeli olsa da yenileri bu nedenle alınmaktadır. Farklı dönemlerde iş ilanı yayınlandığı için düzenli aralıklarla kontrol edilmesi önerilmektedir.

Söz konusu duyurular farklı pozisyonlara yönelik olduğu için, adaylardan talep edilen genel ve özel başvuru şartları farklılık gösterebilir. Adaylar bilgi ve yeteneklerine göre bunlara başvuru yapmalıdır. İlanları takip etmek oldukça kolay olup, kariyer platformları değerlendirilebilir.

İlanlar farklı dönemlerde verilebildiği ve son başvuru zamanı olduğu için düzenli şekilde kontrol edilmesi önerilir.

Ofm Antalya Hastanesi Personel Alımı

Ofm Antalya Hastanesinde çalışmak için iş başvurusu yapmanız gerekir. Bunun için tüm işlemler kendi sitesinden yapılabilmektedir. Bunun için yalnızca kendi sitesine girmeniz, ardından da IK / İş Başvuru formuna erişmeniz gerekir.

Bu kısım platformun en altında yer almaktadır. Tıkladıktan sonra fotoğraf,  başvuru pozisyonu, tarihi, adı-soyadı, T.C. Kimlik No ve diğer alanlar doldurulmalıdır. Ardından gönderilmesi yeterlidir. Bu işlem herhangi bir dönemde yapılabilecek olup, adayların başvurusu açılan pozisyonlara göre değerlendirilir.

Buna ek olarak kariyer platformları aracılığıyla da işlem yapılabilir. Şayet ilan açılan siteye girilir ve yayında olan ilana özgeçmiş gönderilirse yeterlidir. Ardından insan kaynakları yetkilileri iletişime geçerek, mülakat bilgisini aktaracaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*