İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Balçova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

İzmir’in yenilikçi, kalkınmış ve adeta bir yaşam merkezi haline gelmiş olan bölgesi Balçova, son yıllarda almış olduğu büyük çaplı yatırımlar ve Balçova belediyesi destekleriyle ciddi bir büyüme göstermiştir.

Özellikle bu konu ile ilgili olarak belediyenin çabaları son derece fazlayken, Balçova belediyesi tüm bu çabalarını ve projelerini gerçekleştirebilmek anlamında her kategoride iş ilanları vermiştir. Balçova belediyesi işçi alımı, vasıflı veya vasıfsız personel alımı, bunlara benzer birçok eleman alımı gerçekleşmiştir.

Önümüzdeki dönemlerde bu alımların gerçekleşmesi kuvvetle muhtemel iken, bu alımlardan faydalanabilmek adına adayların sürekli olarak iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir.

balçova belediyesi işçi alımı

İzmir Balçova Belediyesi Personel Alımı

Balçova’nın ve en önemlisi Balçova belediyesinin kalkınması ile birlikte belediyenin personel ihtiyacı daha da fazlalaşmıştır. Bunun nedeni ise işgücü ihtiyacının fazlalaşması, yeni iş pozisyonlarının türemesi ve son olarak bazı sebeplerden ötürü belediye bünyesinde yer alan personellerin işten ayrılmasıdır.

Balçova belediyesi personel alımı ile birlikte tüm açıkları kapatarak, birçok kişiyi iş sahibi yapmıştır. Personel alımları ile ilgili olarak net bir tarih vermek mümkün olmasa da, belediyenin projelerinin yoğunlaştığı dönemlerde alımların da bir hayli arttığı görülmektedir. Balçova belediyesi insan kaynakları ise bu alımlarla ilgili en net bir bilgi alınabilecek departman olarak adayların karşısına çıkmaktadır.

İzmir Balçova Belediyesi İş İlanları

Balçova belediyesi iş ilanları, gerek proje bazlı gerek mevsimlik gerekse temelli olarak iş arayan kişilerin karşısına çıkabilmektedir. Yol yapım-onarım çalışmaları, park ve bahçe düzenlemeleri, yeni projeler vb. birçok belediye faaliyeti, bu iş ilanlarının doğmasındaki en temel sebeptir.

Balçova belediyesi iş başvurusu yapan kişilerin, iş ilanlarını iyi bir şekilde değerlendirmeleri sonucunda, belediye bünyesinde gerek kısa gerekse uzun dönemli bir iş sahibi olabilmeleri de söz konusudur.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

İzmir Balçova Belediyesi Memur Alımı

Balçova belediyesi memur alımı, sürekli olarak gerçekleşmese de, yılın belirli dönemlerinde veya belediyenin ihtiyaç duyması durumunda gerçekleşebilen alımlardır. Belediye bünyesinde memur alımlarıyla kendine yer edinmek isteyen kişilerin, Balçova belediyesi iş başvuru formu üzerinde avantajlı olmaları büyük önem taşımaktadır.

Başvuru formu üzerinde yer alan iş hayatına dair nitelikler, adayların alımlarda öncelik taşımalarına neden olmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Balçova İş İlanları

Balçova iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün. Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Balçova iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir. Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Balçova iş ilanları

 • Genel Başvuru
 • Satış Danışmanı – İzmir Balçova
 • Barista – İzmir Balçova Şubesi
 • Okul Öncesi Öğretmeni

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de balçova iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir