Balçova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Balçova Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Balçova güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

İzmir’in Balçova ilçesinde halka kaliteli ve kolay ulaşılabilir hizmetler sunan Balçova Belediyesi, kesintisiz olarak tüm faaliyetlerini geliştirmektedir. Belediye büyük bir dinamizm içinde gelişmekte olup, büyümesine devam etmektedir. Bu durum personel alımlarına da olanak tanımaktadır.

Belediye çalışan ihtiyacı olduğunda usule göre ilanları yayınlamaktadır. Böylece isteyen kişiler, başvuruları gerçekleştirebilmektedir. İlanlar kurumun o andaki gereksinimlerine, açık pozisyonlara göre verildiği için başvuru tarihleri ve açık kadrolar farklılık gösterebilmektedir.

balçova belediyesi işçi alımı

Balçova Belediyesi tüm projelerinde çevreye saygı göstermeye özenlidir. Tüm hizmetleri, merkezine insan ve toplumu almaktadır.

 1. Arşivci
 2. Zabıta
 3. Memur
 4. Park ve Bahçe İşçisi
 5. Şoför
 6. Güvenlik Görevlisi
 7. Temizlik İşleri Görevlisi

Balçova Belediyesinin personel gereksinimleri 2022 senesinde de olabilir. Bu nedenle burada çalışmak istiyorsanız, sürekli kontrol etmeniz önerilmektedir.

Balçova Belediyesi İş İlanları

İş arayan kişiler birçok seçeneği aynı anda değerlendirebilmektedir. Buna karşılık devlette çalışmak birçok kişiye cazip geldiği için, kamu kurumları sıklıkla araştırılmaktadır. Belediyede kariyer yapmak istiyorsanız, bulunduğunuz yerde hizmet veren kurumun ilanları takip edilmelidir.

Balçova Belediyesinde de bu geçerli olduğu için adayların ilk olarak açık ilanları bulması şarttır. Duyurulara ulaşılabilecek kaynaklar bu bakımdan önem taşımaktadır. Kurumun kendi internet sitesi olduğu için adaylar burayı takip etmelidir.

Aynı şekilde İŞKUR, Resmi Gazete, ilan.gov.tr gibi kaynaklar da adaylar tarafından düzenli biçimde araştırılmalıdır.

Balçova Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Balçova Belediyesi ilçede ikamet eden vatandaşlara her yıl gelişmiş hizmetler sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen faaliyetleri, hızlı şekilde gelişmesine yardımcı olmaktadır. Personel alımları yaparak, bu süreci desteklemektedir.

Eğer Balçova’da çalışmak istiyorsanız, belediyenin iş ilanlarını takip ederek yetkinliklerinize uygun pozisyonları bulmanız mümkündür. Zira işçi ve memur da içlerinde olmak üzere farklı kadrolara alımlar yapılabilmektedir.

Kurum tüm personellerine eşit yaklaşarak, aralarında ayrım yapmamaktadır. Eşitlikçi vizyona sahip olan kurum, sosyal haklardan tatminkar şekilde faydalandırmaktadır.

Balçova Belediyesi İş Başvurusu

Balçova Belediyesi sahip olduğu dinamik yapı sayesinde hızlı bir şekilde gelişmeye devam etmektedir. Bu durum hizmetlerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle farklı dönemlerde işe alımlar gerçekleştirilmektedir.

Böylece hizmetlerin, vatandaşa aksama olmadan sunulması sağlanmaktadır. Kurumda işe girmek istiyorsanız, ilk sırada hala aktif olan ilanları bulmanız gerekmektedir.

Dolayısıyla hangi siteleri kullanarak bunlara erişebileceğiniz önem taşımaktadır. İlanları bulduktan sonra da hangi tarihler arasında başvuruların yapıldığını görmeniz, son tarihi geçirmemeniz gerekmektedir.

Başvurulacak pozisyona göre aranan genel ve özel şartların da görülmesi önerilmektedir. Tüm inceleme yapıldıktan sonra, başvuru işlemleri için adaylar ilanda belirtilen adrese gidebilir.

Balçova İş İlanları

İzmir’de bulunan Balçova ilçesi gelişmesine büyük bir hızla devam etmektedir. Bu nedenle iş imkanları arasında belediye dışında seçenekler de vardır. Bunları incelemek istiyorsanız, sitemizi kullanmanız mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Vardiya Müdürü – Agora İzmir AVM Pidem
2 Vardiya Müdürü – İzmir
3 Yönetici Yardımcısı
4 Servis ve Mutfak Personeli – İzmir Balçova
5 İzmir Temizlik Görevlisi
6 Elektrik Ustası
7 Tekniker Marangoz
8 Asansör Montaj Ustası
9 Makine Mühendisi
10 Elektrik Mühendisi
11 Asansör Arıza Bakım Revizyon Ustası
12 Saha Satış Pazarlama Elemanı

Güncel Balçova İş İlanları için TIKLAYIN.

6 Comments

 1. Balçova da oturmaktayım temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum 2 oğlum var 1 balçova belediyesi termal sporda oynamakta 1 side üniversiteye spor bölümünden hazırlanıyor çocuklarım için iş başvuru yapmaktayım ilgilenirseniz sevinirim.işe ihtiyacım var iyi günler

 2. Balçovada oturuyorum nişanlıyım 1 ay sonra düğünüm var bir kaç defa balçova belediyesine iş baş vuruşu yaptım ama geri dönüş olmadı maalesef %70 engelliyim engelli kadrosunda işe alınmak istiyorum şu anda çalışmıyorum çok mağdurum yardımlarınızı rica ederim.

 3. Belediyeniz bünyesinde sokakta süpürge hangi iş olursa çalışırım 3çocuk annesiyim biroglum lise biri ortaokul biri 3yaşında çocuklarım için ve kendim çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 4. Ben necmettin yaklaşı 30 yılım balçovada geçtti ve iş arıyorum 3 çocum var kirdayım
  Yani ihtiyaçlıyım ve vasıfsız işçiyim okunurmu bilmiyorum yada deyer verilirmi.

 5. Eşinden boşanmış iki çocuk annesi yım evim kira acil iş arıyorum çaliştıgım iş yeri izene çıkardı ne zaman geri çagrılırız belli degil ilanınızı gördüm umarım yardımcı olursunuz saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*