Başakşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Başakşehir Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Başakşehir güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

Başakşehir Belediyesi yenilikçi bir vizyon ile ilçede ikamet eden vatandaşlara ulaşılabilir hizmetler götürmektedir. Halka farklı aktiviteler ve faaliyetler sunmakta olup yüksek kaliteli şekilde planlamaktadır.

Dinamik yapısı ile gelişmesine her yıl devam etmekte olan Başakşehir Belediyesi, vatandaşlara sunulan hizmetlerin aksamaması ve zamanla oluşan boş kadroların doldurulması için ilanlar verebilmektedir. Bunlar resmi olarak hazırlanarak yayınlanmadır. Ardından da isteyen kişiler müracaat işlemlerini yapabilmektedir.

Başakşehir Belediyesi Personel Alımı

Kurum gereksinimlerine göre kadro ilanları verdiği için birçok seçenek yer almaktadır. Bunların tümünü değerlendirerek, size uygun olanlara başvuru yapılmalıdır.

 1. Temizlik İşleri Görevlisi
 2. Park ve Bahçe İşçisi
 3. Memur
 4. Şoför
 5. Zabıta
 6. Arşivci
 7. Güvenlik

Personel alımları açık kadrolara göre yapılmaktadır. Dolayısıyla düzenli olarak incelenmelidir.

Başakşehir Belediyesi İş İlanları

Başakşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ilanlar, iş arayan vatandaşlara birçok fırsatlar sunmaktadır. Hareketli, yenilikçi ve dinamik yapısı ile ulaşılabilir hizmetleri olan Başakşehir Belediyesi, işe alımlar ile aksama olmadan çözümler üretmektedir.

Kurumda çalışmak için, müracaat işlemlerini gerçekleştirmeden önce bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Bunlardan biri belediyelerin gereksinimlere göre ilan yayınladığı için alım yapılan kadroların değişiklik gösterebileceğidir. Dolayısıyla size uygunluğu incelenmelidir.

Buna ek olarak ilanların hangi kaynaklardan takip edilebileceği de önemli bir detaydır. Böylece kaçırmadan başvurmanız mümkündür. İlan.gov.tr, Resmi Gazete, kurumun resmi sitesi ve İŞKUR bu siteler içinde bulunmaktadır.

Başakşehir Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Resmi kurumlar arasına giren belediyeler, personel gereksinimleri olduğunda bunları usulüne göre yayınlamaktadır. Sonrasında iş arayan kişiler başvuruları yapabilmektedir. Resmi kurumlar olduğu için hassasiyet gösterilmelidir.

Kadro bakımından büyük bir yapısı olan Başakşehir Belediyesi, işçiden memura kadar birçok pozisyon bulundurmaktadır. Bunlara başvurular, gereksinime göre yapılmaktadır. Eşitlikçi bir yapısı olan Başakşehir Belediyesi, tüm personellerini sosyal haklardan tatminkar şekilde yararlandırmaktadır. Tüm hizmet, aktivite ve faaliyetleri çevre, insan ve toplum temellerine dayandırılmaktadır.

Kurumda işe girmek istiyorsanız, Kamu Personeli Seçme Sınavı bazı pozisyonlarda istenebileceği için önceden girmeniz önerilmektedir.

Başakşehir Belediyesi İş Başvurusu

Kamu kurumlarına yapılan iş başvuruları açık ilanlar yayınlandığında gerçekleşmedir. Bu nedenle adayların düzenli bir şekilde kontrol etmesi, başvurunun ilk şartlarından biri olmaktadır. İlanlar ayrıntılı şekilde verildiği için hangi pozisyona kaç kişi alınacağı, aranan nitelikler, başvuru zamanı gibi hususlar içinde yer almaktadır.

Adayların önce bunlara bakarak uygunluğunu görmesi, ardından da ilanda belirtilen başvuru adresine, istenen evraklar ile beraber giderek başvurması gerekmektedir.

Başakşehir Belediyesi İş İlanları

Başakşehir Belediyesi, ilçede ikamet eden vatandaşlar tarafından iş imkanı olarak sıklıkla değerlendirilmektedir. Kurumun ilanları yayınlandığında kendi sitesinden, ilan.gov.tr adresinde, Resmi Gazeteden, İŞKUR’dan takip edilebilir. Bunların dışında Başakşehir’de de değerlendirebileceğiniz iş imkanları vardır. Sitemizde bunlar üzerine gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 İşletmeci
2 Güvenlik Görevlisi_ İkitelli Depo
3 Elektrik Ve Mekanik Usta Yardımcısı
4 Üretim Müdürü (Talaşlı İmalat)
5 Emlak Danışmanı
6 Muhasebe Personeli
7 ikitelli escop sanayi sitesi depo elamanı bay
8 Halkla İlişkiler Elemanı
9 Temizlik Elemanı
10 Montaj Elemanı
11 Autocad Ve Solid Bilen Teknik Personel
12 Maliyet Muhasebesi Uzmanı

Güncel Başakşehir İş İlanları için TIKLAYIN.

14 Comments

 1. Merhaba ismim Azra fenertepede ikamet ediyorum. Belediyede çalışmak istiyorum biyomedikal mezunuyum liseden saygılarımla.

 2. Başakşehir Kayaşehir de ikamet ediyorum önlisans mezunuyum büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümünü bitirdim her işi hızlı öğrenirim b sınıfı ehliyetli yok belediye de bana uygun gördüğünüz pozisyonlar da calismak istiyorum saygilar

 3. Şuan okulda temizlik personeli olarak calismaktayim 3tane çocuğun var biri ilk okul 1sinifta eşinden ayrı tek başıma cocuklarima bakmaktayim kalıcı iş arıyorum çocuklarıma babadan hiçbir maddi yardım almıyorum

  • Yardımcı olalım size
   Başaksehirde geri donusum firmamızda murfak personelı gereklı
   Maas+ssk+yol

 4. 1yil 8 aylık temizlik lik personeliyim
  E sınıfı ehliyetim var..
  Şuan bostayim iş arıyorum
  Mezun =lise terk
  Pozisyon kabiliyeti=hızlı öğrenme

  Adres=Başakşehir Güvercintepe

 5. 27 yaşındayım.Tarih öğretimeniyim.kpss p121 puanım 79.53.
  Batman üniversitesi 88.76 ortalama ile bitirdim.Beldiyede çalışmak istiyorum.Altinsehirde ikamet ediyorum.

 6. Mehmet ATMAN şuanda başakşehir belediyesi temiz lik bölüm de çalıyor özel güvenlik kimliğim var güvenlik birimine geçmek istiyorum yardımcı olur musunuz saygılar selamlar

 7. Merhaba yaşım 21 %25i kulaktan işitme kaybim olduğu için kimse beni işe Almıyor istanbul bayramtepede oturuyom belediye işi Nolursa olsun çalışmak istiyorum aileme destek bulunmak istiyorum lütfen yardımcı olun

  • Büro yönetimi ve yönetici asistanligi bölümü mezunuyum

   Kayasehir de yaşıyorum sözleşmeli ve daha sonra nasipse kadrolu memur olmak istiyorum bana uygun her hangi bir pozisyonda görev almak istiyorum. saygilarimla

 8. Temizlik görevlisi olarak işe alınmak istiyorum ve iş başvurusunda bulunuyorum Şahintepe Mahallesi’nde oturuyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*