Adnan Menderes Havalimanı İş İlanları 2023

İzmir’de bulunan Adnan Menderes Havalimanı personel alımı yaparak, bünyesine yeni çalışanlar katmaktadır. Havaalanı TAV Grubu tarafından işletilmekte olup, Kariyer.net üzerinden ilanlarını takip edip, başvurmanız mümkündür.

Bunun haricinde Adnan Menderes Havalimanı içerisinde birçok işletme, mağaza da vardır. Bunlar da yılın fark dönemlerde personel almaktadır. Bunları da ilgili firmaların kendi kariyer sayfaları üzerinden ulaşabilir, iş başvurusu yapabilirsiniz.

Adnan Menderes Havalimanı iş ilanları bu şekilde takip edilebilecek olup, online ortamlardan yaptığınız başvurunun ardından mülakat süreci başlamaktadır. Bunların da geçilmesiyle beraber, yeni iş hayatınıza başlamanız mümkündür.

Adnan Menderes Havalimanı Personel Alımı

Adnan Menderes Havalimanı işçi alımı da dâhil gerek vasıflı, gerekse vasıfsız çok sayıda personel almaktadır. Bunların ilanları gerek TAV Grubu, gerekse havaalanı içindeki firmalardan yapılabilir. İzmir’de bulunan havalimanı çok aktif olduğu için, alımlar da yılın fark dönemlerinde gerçekleştirilir.

Alım yapılabilecek çok sayıda pozisyon olup, bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Elektrik Teknikeri: Elektrik işleri, panoları ve araç-gereçleri hakkında bakım işlemleri yapma gibi görevleri vardır.
 2. Garaj Proje Sorumlusu: Güçlü iletişim kurabilme, anlaşılır ve akıcı konulabilme, görünüşüne dikkat verme gibi vasıflar aranmaktadır.
 3. Garson: Müşteri memnuniyetini ön planda tutma, iletişimi güçlü olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 4. Satış Danışmanı: Vardiyalı çalışma, insan ilişkileri güçlü olma gibi vasıflar aranmaktadır.

Adnan Menderes Havalimanına yönelik açılan iş ilanları, yılın farklı zamanlarında açılabilmektedir. Bu nedenle başvurmak isteyen kişiler sürekli takip etmeli, son başvuru tarihleri geçmeden müracaat yapmalıdır.

Adnan Menderes Havalimanı Güvenlik Alımı

Adnan Menderes Havaalanı personel alımı haricinde güvenlik alımları da yapmaktadır. Böylece gerek havaalanının, gerekse yolcu ve çalışanların güvenliği sağlanmaktadır.

Eğer havalimanı güvenlik alımı ilanlarına başvurmak istiyorsanız bu konuda gerekli silahlı, silahsız belgelerin bulunması şarttır.

Adnan Menderes Havalimanı İş Başvurusu

Adnan Menderes Havalimanı için TAV Grubu’nun Kariyer.net üzerinde bulunan profili ile resmi sitesi kontrol edilebilir. Buradan ilan verildiğinde böylece kolayca başvurmanız mümkündür. Başvuru işlemleri şöyle ilerler;

 1. net üzerinde hesabınızla oturum açın.
 2. TAV Grubu sayfasına girerek, Adnan Menderes Havalimanı iş başvurusu duyurularını inceleyin.
 3. Bilgi ve yeteneklerinize uygun olan ilanları tespit ettikten sonra başvuru yapın.

Böylece tüm işlemler sona ermektedir. Ardından yalnızca firmanın sizinle iletişime geçmesi beklenir. Ardından tarafınıza görüşme ile ilgili ayrıntılar anlatılacak olup, böylece mülakat süreci başlar. Bunu da geçerseniz, yeni iş hayatınıza başlayabilirsiniz.

Bunun haricinde firma içerisinde bulunan mağazalar da alım yapmaktadır. Bunlara müracaat için ise kendi sitelerini ya da kariyer platformlarında bulunan hesaplarını kontrol etmeniz gereklidir.

12 Comments

 1. Merhaba ben 5 yıldızlı otelde mekanik şefliği ve sorumlusuyum sezon bitti diye işten ayrılıyorum teknik elamanim iş arıyorum.

 2. Merhaba. 184 boy 80 kilo da çevik atletik bir erkeğim. 28.04.1982 doğumluyum. Uzun yıllar denizcilik Sektörü ile uğraştım. Evlendim. 2 yaşında bir kızım var. Artık aile babası olduğum için yurtdışı gemilerini bıraktım. Karada düzenli bir iş arıyorum. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda temizlik sektöründe ya da Air hospital da çalışmak istiyorum. Açık Öğretim Lisesi Aktif Öğrenciyim. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 3. Slm ben cem 27 yaşındayım lise mezunuyum izmir gaziemirde oturuyorum izmir Adnan Menderes havaalanında çalışmak istiyorum ne olur beni işe alın alımlar olcak mı numaram 05550653991 cem akın saygılar

 4. Slm e Sınıf ehliyetimvar ve portif ehliyetimde var şöförlük te yaparım izmir karşıyakda oturuyorum 0535 275 14 54 ilginiz için teşekkürler

 5. Merhaba ben cem lise mezunuyum 24.08.1990 doğumluyum 25 yaşındayım havaalanı nda ne iş varsa yaparım bana yardımcı olursanız sevinirim saygilar. … Numaram 05347139570 yılbaşından sonra alımlar olcak mı

 6. ben Ceyhan Şengül 13 09 1964 izmir d.havaşa girişim 1997 2 yıl işçi şöf. vesonra opr lük ve dahasonra makinistlik ünvanımı aldım yaklaşık 15 yıldır makinistlik görevimi tam olarak vukaatsız bir şekilde yaptım 30 01 2014 tarihinde normal emekli oldum ve bu arada havaşa girdiğim tarihten bu yana almış olduğum bütün sertefikalarım havaş genel müdürlüğünde mevcuttur ve çalışma performansım yine eskisi gibi yerinde güçlüyüm bu emeklilik beni baya dinlendirdi performansım yerinde ve işe ihtiyacım var sizlerle çalışmayı çok istiyorum kabul ederseniz çalışmak istediğim bölüm tgs opr tör yada makinistliktir tabiki deneyimli eleman olduğum için saygılarımla bilgilerinize arz ederim.cep tel 05355069400

 7. şuanda 5 yıldızlı bir otelde kat şefliği ve meydan şefliği yapmaktayım ayrıca her türlü makine ve kimyasal dan anlarım yaklaşık 8 yıldır bu işi yapmaktayım şimdiden teşekkürler

 8. Tesisatciyim her turlu tesisat ve mekanik isinden anliyorum 26 yasindayim torbali ayrancilarda oturuyorum tlfn 05452456327 cevabinizi bekliyorum simdiden tskrler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*