Adnan Menderes Havalimanı İş İlanları 2018

Adnan Menderes Havalimanı İş İlanları

Havalimanları düzenli ve sosyal imkanlara sahip bir çalışma alanıdır. Havalimanı iş ilanları hakkında daha fazla fikir edinerek siz de bu alanlarda çalışmak isteyebilir ve kendinize en uygun iş sahasını seçerek başvurabilirsiniz. Çünkü havalimanı içerisinde başvurabileceğiniz pek çok farklı birim vardır.

Adnan Menderes Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yapacak olanların en sık tercih ettiği bölümlerden biri özel güvenlik bölümüdür. Özel güvenlik olmak isteyenlerin gereken sağlık koşullarını sağlaması ve boy kilo değerlerini de barındırması gerekir. Kadınlar için en az 1.65cm, erkekler için de 1.70 cm boy aranmaktadır.

TC vatandaşı olmak ve reşit olmak da başlıca aranan kıstaslardır. Havalimanı personel alımı anlamında düzenli olarak iş ilanı açtığından siz de kendinize uygun işlere bakabilirsiniz.

Adnan Menderes Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları arasında seçim yaparken deneyim ve bilgi birikiminize göre seçim yapmayı unutmamalısınız. Hava alanı iş başvurusu yapacak olanların diğer iş yerlerine oranla daha farklı sağlık raporları verdiğini de unutmamanız gerekiyor.

Adnan Menderes Havalimanı Personel Alımı

Havalimanı işçi alımı yaparken saat konusunda esnek olabilmeye imkan tanıyan personeller istemektedir. 24 saat hareketin durmadığı bu havalimanları da önemli olan gece ve gündüz vardiyası gibi farklı vardiyalarda çalışabilecek personel almaktır.

Hava alanı personel alımı için saat anlamında zorluk çıkarmayacak kişilere öncelik verilir. Ulaşım konusu genelde havalimanı tarafından çözülen bir sorundur.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

9 Comments

  1. güner aygün 23 Şubat 2014
  2. ibrahim halil binici 9 Temmuz 2014
  3. ayşe 30 Ağustos 2014
  4. ismail 16 Eylül 2014
  5. ismail 16 Eylül 2014
  6. ceyhan şengül 28 Eylül 2014
  7. cem 11 Kasım 2014
  8. ahmet efe 6 Şubat 2015
  9. Cem 22 Mayıs 2018

Leave a Reply