Adıyaman Havalimanı İş İlanları 2022

Günümüzde iki nokta arasında yolculuk yapacak kişiler, seyahat süresini oldukça kısaltması nedeniyle havalimanlarını tercih etmektedir. Adıyaman Havalimanı da bu bakımdan artan bir yolcu sayısına sahiptir.

Bu nedenle Adıyaman Havaalanı personel alımı gerçekleştirilerek, artan yolculara daha hızlı ve kaliteli hizmet verilmesi amaçlanmaktadır. Kurum Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne bağlı olduğu için, ilanlar resmi şekilde verilmektedir.

Dolayısıyla kişilerin Resmi Gazete ve diğer kaynaklardan, havalimanı personel alımı için her gün inceleme yapması gereklidir. Burada ilk dikkat etmeniz gereken nokta, başvuruların belirli tarihler arasında alındığıdır.

İkinci olarak da resmi olarak alım yapılması sebebiyle, KPSS puanı gerekebildiğidir. Bu nedenle adayların sınava katılıp, minimum 70 alması önerilir. Adıyaman Havalimanı içerisinde yolculara yiyecek-içecek ve diğer hizmetleri sunan işletmeler de mevcut olup, bunlar da kendi ihtiyaçlarına göre alım yapmaktadır.

Bunları da takip ederseniz, kısa sürede iş bulabilirsiniz.

Adıyaman Havalimanı Personel Alımı

Adıyaman Havalimanı gereksinimleri ölçüsünde alım yaptığı için, her alım döneminde farklı pozisyonlar görülmektedir. Bunlar gerek vasıflı, gerek vasıfsız olabilmektedir. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Elektrik Teknikeri: Elektrik sistemlerini inceleyerek, düzenli aralıklarla ile bakım onarım çalışmalarını yapma gibi sorumlulukları vardır.
 2. Hava Trafik Kontrolörü: Uçak pilotlarına telsizi kullanarak gerekli bilgileri aktarma, tavsiyelerde bulunma gibi görevleri vardır.
 3. Satış Danışmanı: Görev aldığı işletmede ürün – hizmet tanıtımı yapma, tüketicilerin bunlar ile ilgili sorunlarını çözüme kavuşturma gibi görevleri vardır.
 4. Garson: Görev yaptığı mağazaya gelen kişilere servis sunma, yiyecek ve içecek menülerini takdim etme, tavsiyelerde bulunma gibi görevleri vardır.

Eğer Adıyaman Havalimanı iş başvurusu yapmak istiyorsanız ilerleyen tarihlerde gerek bu, gerekse diğer pozisyonlara yönelik duyurular paylaşılabilir. Bunları periyodik aralıklar ile takip ederseniz, kaçırmaksızın başvurma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Adıyaman Havalimanı Güvenlik Alımı

Adıyaman Havalimanı güvenlik alımı da yapmaktadır. Bunlar da resmi şekilde yayınlanmakta olup, burada başvurmak isteyen kişilerin hangi genel ve özel nitelikleri taşıması gerektiğine yer verilmektedir.

Bu nedenle resmi ilan verilen kanalları takip edip, duyuruları ayrıntılı şekilde okursanız kurumda gelecek dönemlerde açılan pozisyonlara başvurabilirsiniz. Bunlar haricinde Adıyaman Havalimanı işçi alımı için başvurmayı düşünüyorsanız, buna yönelik duyurular da verilmektedir. Eğer ilan tarihleri geçmeden başvuru yaparsanız ve işe kabul edilirseniz, kısa sürede mesleğe başlayabilirsiniz.

Adıyaman Havalimanı İş Başvurusu

Adıyaman Havalimanı iş ilanları, bu kurumda hizmet veren firmalar tarafından da yayınlanmaktadır. Bunlara kariyer siteleri üzerinden müracaat edilebilecek olup, şu işlemlerin yapılması gerekir;

 1. Firmanın kariyer siteleri üzerindeki hesabına girin.
 2. Açık ilanları kontrol edin. Niteliğiniz ile uyum gösteriyorsa hesabınıza giriş yapın.
 3. Başvuru butonunu kullanarak, müracaatı tamamlayın.

Ön başvurunun böylece tamamlanması ardından, uygun bulunursanız işletme yetkilileri sizinle iletişime geçecektir.

7 Comments

 1. Merhaba ben adıyaman Besni de ikamet etmekteyim adıyaman havalimanında özel güvenlik işi arıyorum kimlik kartım mevcuttur çok acil işe ihtiyacım var yardımcı olun lütfen

 2. Slm iyi gunler daha önce hava limaninda uzerimde telsiz kuleyle iltibat halinde olup follow me şöforlugu yaptim follow me sertifkam var mendi memleketimde calişmak istiyorum

 3. Ben Cezayir asıllı bir Türk Vatandaşıyım, 32senedir Türkiye de yaşamaktayım, isviçrede bulundum ve Fransızca, Arapça, İngilizce dilleri biliyorum,Adıyaman da, havaalanında, yer hostesi bir pozisyonda iş arıyorum,

  • Ben Cezayir asıllı bir Türk Vatandaşıyım, 32senedir Türkiye de yaşamaktayım, isviçrede bulundum ve Fransızca, İngilizce ve Arapça dilleri biliyorum, Adıyaman havaalanında bir yer hostesliği ihtiyacı varsa, iş arıyorum,

 4. slm ben havaalanın şöförlük yapmak istiyorum daha önce istanbulda bir şirkette servisçilik yapıyordum E ehliyetim var 05316969448

 5. slm havaalanda iş arıyorom .gövenlik elemamı .çok yerde çalıştım tercübeliyim akdeniz gövenlikte çalıştım05456540406

 6. slm iş arıyorum kendı memleketımde calısmak ıstıyorum her turlu işi yaparım sizinle calısmak isterım 542 453 75 72

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*