Balıkesir Havalimanı İş İlanları 2024

DHMİ tarafından işletilen Balıkesir Havalimanı, özel uçuş seferlerine yönelik kullanılmaktadır. Kurumun ihtiyacına göre havalimanı personel alımı gerçekleştirilmekte olup, bunun için ilanların takip edilmesi gerekir.

İlanlar resmi şekilde verildiği için, adayların KPSS’ye girerek yeterli puanı elde etmesi gereklidir. En düşük 70 alınması önerilir. Eğer bu koşulu sağlıyorsanız sadece havalimanı iş ilanları duyurularını nasıl takip edeceğinizi bilmeniz gerekir.

Bunun için hem Resmi Gazete, hem de İŞKUR kurum dışı ve kamu memur alım ilanları takip edilmelidir. İlanlar belirli tarihlerde geçerli olduğu için, periyodik aralıklarla kontrol edilmesi, nitelikler de uyuyorsa hemen başvurulması önerilir.

Balıkesir Havalimanı Personel Alımı

Balıkesir Havaalanı personel alımı farklı pozisyonlara yönelik yapılmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekilde olabilir;

 1. İnsan Kaynakları: İletişim becerileri gelişmiş olma, takım çalışmasın yatkın olma, alanla ilgili programları kullanabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
 2. Bilgi Teknolojileri: Üniversitelerin ilgili lisans, ön lisans bölümlerinden mezun olma, İngilizce bilme, iletişim kurabilme, takım çalışması yapabilme gibi niteliklere sahiptir.
 3. Kalite Sistemleri: İngilizce bilme, ilgili programları aktif şekilde kullanabilme ve öğrenmeye açık olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 4. Havalimanı Planlama: Alakalı programları kullanabilme, takım çalışmasına yatkınlık, gelişime açık ve sonuç odaklı olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 5. Kurumsal İletişim: Üniversitelerin ilgili ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun olma, sonuç odaklı, öğrenme ve gelişime açık olma ve ilgili programları kullanabilme gibi nitelikleri vardır.

Eğer ilanları güncel olarak incelerseniz, farklı çok sayıda duyuru bulabilirsiniz. Bunlara ek olarak havaalanı işçi alımı da yapılmaktadır. Bu bağlamda temizlik görevlisi ya da farklı personeller alınabilir.

Balıkesir Havalimanı Güvenlik Alımı

Balıkesir Havalimanı güvenlik alımı başvurusu yapmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken resmi ilanları takip etmedir. Ardından başvurunun nasıl olacağı da dâhil, birçok konu öğrenilebilir. Sonrasında bunları inceleyerek, müracaat edilebilir.

Ancak öncesinde niteliklere bakarak, yerine getirip getirmediğiniz incelenmelidir. Özellikle silahlı ya da silahsız güvenlik belgeniz mevcut olmalıdır.

Balıkesir Havalimanı İş Başvurusu

Balıkesir Havalimanı iş başvurusu için yayınlanan ilanlar, adayların konu hakkındaki tüm merak ettiklerini cevaplamaktadır. Bu bakımdan,

 1. Hangi pozisyona alım gerçekleştirileceği,
 2. Kaç kişi alınacağı,
 3. Başvurunun nasıl olacağı,
 4. Başvurunun nereye gerçekleştirileceği,
 5. Başvurunun yapılacağı tarihler,
 6. Adayların taşıması gereken nitelikler,

Gibi konular ayrıntılı olarak öğrenilebilir. Ayrıca KPSS’den kaç alınması gerektiği ve getirilmesi gereken evraklar da verilmektedir. Dolayısıyla adaylar bunları kontrol ederek, başvuru yapabilir, Niteliklerin eksik olması, evrakları eksik götürmek ya da KPSS’den yeterli puanı alamamak gibi durumlar, başvurunuzda istediğiniz sonucun gelmemesine sebep olacaktır.

6 Comments

 1. İst ATATÜRK havalimanında 11 yıl şöförlük tecrübem var eski E sınıfı ehliyet SRC2 SRC4 belgelerim mevcut şuanda Balıkesir’de ikamet etmekteyim havalimanı ile ilgili bütün eğitim sertifikalarım mevcut

 2. Merhaba iyi günler 1990 doğumluyum. A1-A2-B-B1-C-C1-D-D1-F-M. Ehliyetlerine sahibim ayrıca SRC2-4 piskoteknik ve dijital ehliyete sahibim sizinle çalışmak istiyorum kendim uzun yol şöförüyüm

 3. Merhaba adim Ceren uygun Edremit doğumluyum Kocaeli üniversitesi Güzel sanat fakültesi Grafik tasarım anasanatdali mezunuyum Uludağ üniversitesi eğitim fakültesi yüksek lisansin var bir çok ajansta kurumsal kimlik çalışmaları ve reklam projeleri yaptım üniversite mezunu olarak burada çalışmak ve verimlilik göstermek çalışmak istiyorum beni değerlendirmenizi umut ediyorum 05367632923 telefon numaram

 4. Silahsız özel güvenlik kartına sahibim ve iş ariyorum 98 doğumluyum ve kendim bakımlı olmayı seven birisiyim ve gerekli becerilere ve çalışkanlık konusunda kendime güveniyorum.

 5. Slm adım Hamit gokcegol05.04.1990 doğumluyum askerliğimi yaptım asıl mesleğim oto boya .halı yıkama balıkesir burhaniye belediyesinde calıştım park ve bahcelerde ve akar oto çalıştım evli degılim. Tl:05357826042 kullandığım tldir iyigunler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*