Batman Havalimanı İş İlanları 2018

Batman Havalimanı İş İlanları

Batman Havaalanı’nda yakın zaman içerisinde işçi alımları artmıştır. Bireyler, işçi alımlarını takip ederek meslek sahibi oldukları alanlarda çalışma imkanına sahiplerdir. Batman havalimanı iş ilanları daha çok Şubat ve Mart aylarında yaygınlaşsa da adaylar takipte kalarak açılan pozisyonları en iyi şekilde değerlendirebilirler.

Havalimanı iş başvurusu yapacak olan vatandaşların ise sunulan tüm şartlara uyum sağlamaları ve en düşük ön lisans mezunu olmaları önemlidir.

Batman Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havaalanlarında polislerden sonra en çok tercih edilen kolluk görevlilerinden bir tanesi, özel güvenlikler olarak belirtilebilir. Havalimanı personel alımı pozisyonları incelendiğinde Batman bölgesinde her zaman güvenlik görevlilerine daha çok ihtiyaç duyulmaktadır.

Silahlı ya da silahsız güvenlik sertifikasına sahip olan kişiler kısa süre içerisinde başvurarak çalışmaya başlayabilirler. Havaalanı iş ilanları seçeneklerini takip eden kişilerin hostes ya da yer hizmetleri konusunda da fırsat yakalayabilmeleri mümkündür.

Batman Havalimanı İş Başvurusu

Havaalanında çalışmak adına iş başvurusu yapacak olan bireyler, 18 yaşından büyük olmak zorundadırlar. Bu tür ortamlarda daha çok eğitimini tamamlamış, donanımlı ve yetişkin bireyler çalıştırılmaktadır. Havaalanı iş başvurusu yapan adaylar, sözlü ve yazılı mülakat aşamalarından geçerek eğitimlerini de tamamladıktan sonra çalışmaya başlayabilirler.

Havaalanında çalışma koşulları da kolay olduğundan dolayı pek çok vatandaş başvuru yapmaktadır. Havaalanı personel alımı süreçlerinde bireylerin tüm şartları yerine getirmeleri ve mülakatları sorunsuz bir şekilde tamamlamaları önemlidir.

Batman Havalimanı Personel Alımı

Batman havaalanında çalışmak isteyen kişiler kadroya katılabilmek adına yalnızca bir meslek sahibi olmak zorunda değillerdir. Belirtilen havaalanı içerisinde temizlik görevlisi alımı da çok fazla gerçekleşmektedir. Havalimanı işçi alımısayesinde bireyler ekonomik anlamda kendilerini daha özgür hissedebilirler.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

11 Comments

 1. gokhan 13 Mart 2014
 2. kasım 10 Nisan 2014
 3. Enes 15 Mayıs 2014
 4. ismail 24 Mayıs 2014
 5. melek anlayıcı 28 Haziran 2014
 6. hayretin 7 Temmuz 2014
 7. veysi özhan 14 Ekim 2014
 8. veysi özhan 14 Ekim 2014
 9. UĞUR CANSAĞ 9 Kasım 2014
 10. ali çiçek 12 Ocak 2015
 11. Recep öz 25 Ocak 2017

Leave a Reply