Adıyaman Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Adıyaman Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Adıyaman Belediyesi bulunduğu bölgenin ve vatandaşların gereksinimlerini karşılamaya devam etmektedir. Sayısız hizmeti sunan kurum, her geçen gün bunları sürdürmektedir. Sürekli büyümekte olan yapısıyla dönem dönem personel alımları da gerçekleştirmektedir.

Bunlara başvurmak istiyorsanız iş ilanlarını takip etmeniz yeterlidir. Hem memur hem de işçi kapsamında personel alınmaktadır. Böylece sizlere uygun fırsatlar teklif edilir. Bunun yanı sıra Adıyaman’da da iş bulunabilecek birçok özel sektör vardır.

İş arayışınız bunları da inceleyebilir, ardından size uygun olanlara başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Adıyaman belediyesi işçi alımı

Adıyaman Belediyesi İş İlanları

Adıyaman Belediyesi iş ilanlarını yılın farklı zamanlarında vermektedir. Bu nedenle iş başvurusu gerçekleştirmek isteyenler yılın farklı zamanların inceleme gerçekleştirmeli, buna göre başvurularda bulunmalıdır. Tarihleri kaçırmak, müracaatın gelecek alımlara kadar kapanması demektir.

Buna ek olarak her pozisyonun farklı gereklilikleri vardır. Bu nedenle size tam anlamıyla uygun olduğunu teyit etmeniz önerilir. Belediye içinde çalışabileceğiniz birçok pozisyon olup bunlardan bazıları,

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Adıyaman Belediyesi İşçi ve Memur Alımı

Adıyaman Belediyesi tüm personellerine eşit yaklaşmaktadır. Bu suretle her personelde olduğu gibi işçiler de bunlardan yararlandırılmaktadır. Faaliyetlerini insan odaklı, çevreye duyarlı, toplumcu ve katılımcı bir vizyonla gerçekleştiren belediye, farklı projeleri için işçi ve diğer personeller almaktadır.

Bunlar belediyenin ve belediyeye bağlı iştiraklerin gereksinimlerine göre olmaktadır. Bu kapsamda ilanları takip etmek istiyorsanız hem belediyenin resmi sayfasını takip edebilir hem de İŞKUR ekranlarını takip edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra internette ilan.gov.tr de incelenebilir. Bunun sonucunda da istediğiniz çözümlere hemen kavuşmanız mümkündür.

Adıyaman Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adıyaman Belediyesi iş başvurusu kolay olarak yapılabilmektedir. Bunun için öncelikle iş ilanı formunu okumanız gerekir. Bunun içinde başvurunun nereye ve nasıl yapılacağı tüm ayrıntılarıyla paylaşılmaktadır.

Ardından sadece buna göre hareket ederek, evrakları hazırlayıp formu doldurarak belirtilen adrese gitmeniz gerekir. Şartların tümünü yerine getiriyorsanız, kısa sürede sonuç alınabilir.

Ancak devlette işe girmek istiyorsanız sizden Kamu Personeli Seçme Sınavı isteneceğini unutmamanız gerekir. Dolayısıyla en yakın zamanda buna giriş yapmanız, ardından da minimum 70 almanız tavsiye edilir. Sitemiz üzerinden de Adıyaman’daki iş imkanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Bilgi için tıklayın.

Adıyaman İş İlanları

Adıyaman’da ikamet ediyorsanız ve iş arayışınız bulunuyorsa değerlendirebileceğiniz çok sayıda kurum bulunmaktadır. Belediye bunlardan biri olup tek iş imkanı veren kurum değildir. Bunun haricinde şehirde bulunan birçok özel firma, işletme de olanak tanımaktadır.

No Pozisyonlar
1 İş Güvenliği Uzmanı ( B ve C Sınıfı)
2 Moto Kurye -ADIYAMAN
3 Saha Satış Pazarlama
4 Servis ve Mutfak Personeli – ADIYAMAN
5 Çiftlikte Sürekli Çalışacak Eleman
6 Gratis Satış Danışmanı Adıyaman
7 Gratis Satış Danışmanı Edirne
8 Gratis Satış Danışmanı Kırklareli
9 TAKIM LİDERİ (E-Ticaret)
10 Tekniker Ve Teknisyen
11 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Adıyaman)
12 Çağrı Merkezi İçin Anketör
13 Hari̇ta Tekni̇keri̇ Veya Topoğraf
14 Pazarlama ve bilgisayardan anlayan bayan sekreter alınacak.
15 Takım Lideri Adıyaman Park Avm

Bunların hepsine ulaşmak istiyorsanız, kariyer platformlarını ziyaret ederek fırsatları bulabilirsiniz. Eğer devlet bünyesinde çalışmak istiyorsanız, Resmi Gazete, İŞKUR ve ilan.gov.tr gibi platformları inceleyip ilgili fırsatları bulundurabilirsiniz.

Güncel Adıyaman İş İlanları için TIKLAYIN.

16 Comments

 1. Çocuklarıma bakmak için sizden iş rica ediyorum. Dört ögrencim var biri üniversiteye gidecek. Diğer üçü servisle gidecek. Temizlik olabilir.Lütfen sizden rica ediyorum. Saygılarımla gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

 2. S.a lise mezunuyum elektrik ustasıyım ustalık belgem var tecrübem çok iş istiyorum genel anlamda da bana uygun her türlü iş yapabilirim.

 3. Sayın başkanım mattı sıkıntım var 3aydır kıra odıyemiyorum açil işeihtıyacimvar su tesisat ustayım

 4. Slm . Lise mezunuyum. Güvenlik görevlisi ve bilgisayar sertifikam var. Halkla ilişkiler ve diksiyon belgem var. Is arıyorum . Şimdiden tsk ederim.

 5. merhaba ben şehriban selçuk 2013 maliye mezunuyum 28 yaşımdayım,7 yaşımdan beri okuyorum aileme bağımlı olmaktan yoruldum
  . aileme ve bilhassa kendime fayldalı olabilmek için sizden iş istiyorum. bilgisayar sertifikam var, ikna kabiliyetim güçlü,kendime güveniyorum.

 6. 41 yaşındadım Adıyamanlıyım adıyamanda ikamet ediyorum ilk okul mezunuyum işsizim e sınıfı ehlietim var belediyen iş istiyorum beledie başkanından ve büyüklerden yardım bekliyorum saygılarımla teşekkürler

 7. 8 yıl yöneticilik yaptım muhasebe mezunu lise üniversite işletme mezunuyum b ehliyeti var belediyeden iş istiyorum 0507 8857927

 8. mrhba ben hanifi alan bledıyemızde gorev yapmak rıcasında bulunuyom daha oncede kıralık kamyon şöförlüğünü yaptım su işler mudurlukte saygılarımla 0534 875 1570 kamyon ve vinç öperötöruyum

 9. selamun aleykum ben mehmet hanifi vınç oprtr ve kamyon şöforuyum beledıyemızın hızmet yılarınde bende arzunuzla bulunma ka rica ediyom

 10. MRHB MUSTAFA KÜPELİ ADIYAMAN BESNİ DEN YAZIYORUM ŞU AN İŞSİZİM 10 YILLIK ELEKTRİK BAKIM ONARIM USTASIYIM MESLEK LİSESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MEZUNUYUM

 11. MERHABALAR BEN İZMİRDEN YAZIYORUM ADIYAMANLIYIM İZMİRDE OLMAMIN SEBEBİ İŞDEN DOLAYI ADIYAMANDA İŞ BULAMADIĞIMDAN GELDİM ÖNCELİKLE ADIYAMAN YENİ BELEDİYE BAŞKANI SAYIN HÜSREV KUTLUYA HAYIRLI OLSUN DİLER ADYAMANDA YAPACAĞI HİZMETLERDEN DOLAYIDA BAŞARILAR DİLİYORUM SAYIN BAŞKANIMIZDAN RİCAM ŞUDUR AİLEM ADIYAMANDA BEN İZMİRDEYİM ÇOK ZOR OLUYOR BÖYLE ÇOCUKLARIMA HASRET KALIYORUM ÖZLÜYORUM DEMEM OKİ ADIYAMAN BELEDİYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM BÜYÜK ŞEHİR YAŞANTISI ÇOK ZOR OLUYOR AİLEMİ ÇOK ÖZLÜYORUM SAYGILARIMLA TLF..05428482191 05425741311

 12. LİSE MEZUNUYUM KPSS PUANIM 71 BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR SİZ BÜYÜKLERİMDEN YARDIMCI OLMANIZI BEKLİYORUM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*