Adıyaman Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Adıyaman Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Adıyaman güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

Adıyaman belediyesi işçi alımı

Adıyaman Belediyesi hizmet kalitesini yükseltmek ve Adıyamanlı vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek adına ihtiyaç duyulan birimler ve pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Belediye noktasında sosyal belediyecilik anlayışı ve diğer birimleriyle hizmet sunan Adıyaman Belediyesi eksik noktaları tamamlamak ve hizmet noktasında zirveye ulaşmak için personel alımı gerçekleştiriyor. Belediyenin internet sitesi üzerinden iş ilanları takip edilerek başvuru yapılabiliyor.

Adıyaman Belediyesi İş İlanları

Adıyaman Belediyesi personel alımı ilanları yılın farklı zamanlarında kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayınlanıyor. Bu çerçevede bu ilanları takip etmek ve başvuru şartlarına dikkat ederek başvuruda bulunmak gerekiyor.

Belediyenin birçok farklı birimi için açılan ilanlardan uygun olana başvurarak belediyede kadrolu işçi olma imkanına sahip olabilirsiniz. Diğer taraftan iş ilanlarına başvurular başvuru formu üzerinden yapılıyor.

Adıyaman Belediyesi Personel Alımı

Yılın çeşitli zamanlarında personel alımı yapan Adıyaman Belediyesi hizmet verdiği birimlerin tamamı için alım yapıyor. İnternet sitesi üzerinden yapılan başvurularda başvuru formunu dikkatli ve doğru bir şekilde doldurmak gerekiyor. Ayrıca başvurularda istenen şartların karşılanması gerekiyor.

Bu noktada iş başvurularını kaçırmamak için Adıyaman Belediyesinin internet sitesini veya devamlı iş ilanları için güncellenen sitemizi takip edebilirsiniz. Çünkü başvuru için ilanların tarihini kaçırmamak gerekiyor.

Adıyaman Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Adıyaman Belediyesi personel alımlarında açtığı kadroların en az bir tanesini engelli personeller için ayırıyor. Engelli vatandaşlara destek olmak ve onların da hayat şartları karşısında mücadelesine destek olmak için açılan engelli personel iş ilanlarına başvuruda bulunulabiliyor.Her birimdeki ihtiyaca göre açılan ilanlar için yine belediyenin internet sitesi üzerindeki ilanları takip etmek gerekiyor.

Adıyaman Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Adıyaman Belediyesi işçi ihtiyacını açtığı iş alım ilanları ile karşılıyor. Bazı noktalarda hem sözleşmeli hem de sözleşmesiz işçi alımı yaparak personel ihtiyacını karşılamaya çalışıyor. Bu çerçevede park ve bahçe işçisi, çöpçü, temizlik işçisi vb. işçi kadrolarına yılın çeşitli zamanlarında sözleşmeli ve sözleşmesiz personel alımı yapılıyor. Bu noktada ilanları takip ederek başvuru tarihini kaçırmadan form üzerinden başvuru yapmak gerekiyor.

Adıyaman Belediyesi Zabıta Alımı

Belediyelerin güvenlik ve denetleme birimi olan Zabıta birimi de önemli birimlerden biri oluyor. Bu noktada Adıyaman Belediyesi Zabıta Dairesi personel ihtiyacını karşılamak adına zabıta alımı ilanları açıyor. Bu ilanlarda yeterli görülen şartlar karşılandığında rahat bir şekilde başvuru yapılabiliyor.

Kısa sürede değerlendirilen başvurular hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor ve başvuru sahiplerine bilgi veriliyor. Uygun görülenler ise hızlı bir şekilde işe başlıyor.

Adıyaman Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Belediyelerin en önemli personel ihtiyaçları arasında güvenlik elemanları bulunuyor. Birçok kamu kurumunda, park ve bahçelerde, mesire alanlarında görev yapan özel güvenlik elemanları için Adıyaman Belediyesi de yıl içerisinde personel alımı yapıyor.

İlanda duyurulan şartlara uygun olan kişiler hem başvuru formu üzerinden hem de bireysel olarak belediyeye giderek başvuruda bulunabiliyorlar. Yapılan değerlendirmeler neticesinde uygun görülen adaylarla mülakat gerçekleştiriliyor ve başarılı olanlar işe alınmış oluyor.

Adıyaman Belediyesi İş Başvurusu

Adıyaman Belediyesi açmış olduğu ilanlar için iş başvurularını iş başvuru formu üzerinden alıyor. İş ilanlarını takip edenler ilanda yer alan başvuru formuna tıkladığında açılan sayfada istenilen bilgileri dikkatli ve doğru bir şekilde doldurarak başvurularını tamamlayabiliyorlar.

Diğer taraftan belediyeye giderek bir dilekçe ile de iş başvurusunda bulunmak mümkün olabiliyor. Bu noktada internet üzerinden başvurmak isteyenler ve diğerleri için ilanları takip etmek ve başvuru zamanını kaçırmamak gerekiyor.

Adıyaman Belediyesi Duyurular

Belediyeye ve bağlı iştiraklere yapılacak personel alımları için internet sitesi üzerinden duyurular paylaşılıyor. Bu duyuruları takip ederek personel alımı için başvuruda bulunulabilir. Duyurularda alımların hangi tarih aralığında yapılacağı, hangi şartlar arandığı ve başvuruların nasıl ve nereye yapılacağı gibi birçok bilgi veriliyor. Buradaki bilgiler doğrultusunda iş başvurusu yapmak oldukça kolay oluyor.

Adıyaman Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Adıyaman Belediyesinde iş başvurusu için değerlendirilecek birçok birim ve boş pozisyon olabiliyor. Bunlardan en uygununu tercih ederek başvuru yapmak gerekiyor. Bu birimler arasında zabıta, temizlik işleri, park ve bahçeler müdürlüğü, fen işleri, şoförlük, özel güvenlik, halkla ilişkiler vb. birimlerde iş başvurusunda bulunulabilir. Buralar için gerekli şartları taşıyanların başvuruları hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor ve başvuru sahibine geri dönüş yapılıyor.

Güncel Adıyaman İş İlanları için TIKLAYIN.

17 Comments

 1. Adıyaman da iş yok bu kadar basit arkadaşlar medet ummayın az önce Adıyaman belediyesi sitesine girdim. Onu yapan bilişimci gerçekten boşuna orda çalışıyor. O kadar hata var ki sitede anlatamam site dahi denilemez.

 2. Çocuklarıma bakmak için sizden iş rica ediyorum. Dört ögrencim var biri üniversiteye gidecek. Diğer üçü servisle gidecek. Temizlik olabilir.Lütfen sizden rica ediyorum. Saygılarımla gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

 3. S.a lise mezunuyum elektrik ustasıyım ustalık belgem var tecrübem çok iş istiyorum genel anlamda da bana uygun her türlü iş yapabilirim.

 4. Sayın başkanım mattı sıkıntım var 3aydır kıra odıyemiyorum açil işeihtıyacimvar su tesisat ustayım

 5. Slm . Lise mezunuyum. Güvenlik görevlisi ve bilgisayar sertifikam var. Halkla ilişkiler ve diksiyon belgem var. Is arıyorum . Şimdiden tsk ederim.

 6. merhaba ben şehriban selçuk 2013 maliye mezunuyum 28 yaşımdayım,7 yaşımdan beri okuyorum aileme bağımlı olmaktan yoruldum
  . aileme ve bilhassa kendime fayldalı olabilmek için sizden iş istiyorum. bilgisayar sertifikam var, ikna kabiliyetim güçlü,kendime güveniyorum.

 7. 41 yaşındadım Adıyamanlıyım adıyamanda ikamet ediyorum ilk okul mezunuyum işsizim e sınıfı ehlietim var belediyen iş istiyorum beledie başkanından ve büyüklerden yardım bekliyorum saygılarımla teşekkürler

 8. 8 yıl yöneticilik yaptım muhasebe mezunu lise üniversite işletme mezunuyum b ehliyeti var belediyeden iş istiyorum 0507 8857927

 9. mrhba ben hanifi alan bledıyemızde gorev yapmak rıcasında bulunuyom daha oncede kıralık kamyon şöförlüğünü yaptım su işler mudurlukte saygılarımla 0534 875 1570 kamyon ve vinç öperötöruyum

 10. selamun aleykum ben mehmet hanifi vınç oprtr ve kamyon şöforuyum beledıyemızın hızmet yılarınde bende arzunuzla bulunma ka rica ediyom

 11. MRHB MUSTAFA KÜPELİ ADIYAMAN BESNİ DEN YAZIYORUM ŞU AN İŞSİZİM 10 YILLIK ELEKTRİK BAKIM ONARIM USTASIYIM MESLEK LİSESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MEZUNUYUM

 12. MERHABALAR BEN İZMİRDEN YAZIYORUM ADIYAMANLIYIM İZMİRDE OLMAMIN SEBEBİ İŞDEN DOLAYI ADIYAMANDA İŞ BULAMADIĞIMDAN GELDİM ÖNCELİKLE ADIYAMAN YENİ BELEDİYE BAŞKANI SAYIN HÜSREV KUTLUYA HAYIRLI OLSUN DİLER ADYAMANDA YAPACAĞI HİZMETLERDEN DOLAYIDA BAŞARILAR DİLİYORUM SAYIN BAŞKANIMIZDAN RİCAM ŞUDUR AİLEM ADIYAMANDA BEN İZMİRDEYİM ÇOK ZOR OLUYOR BÖYLE ÇOCUKLARIMA HASRET KALIYORUM ÖZLÜYORUM DEMEM OKİ ADIYAMAN BELEDİYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM BÜYÜK ŞEHİR YAŞANTISI ÇOK ZOR OLUYOR AİLEMİ ÇOK ÖZLÜYORUM SAYGILARIMLA TLF..05428482191 05425741311

 13. LİSE MEZUNUYUM KPSS PUANIM 71 BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR SİZ BÜYÜKLERİMDEN YARDIMCI OLMANIZI BEKLİYORUM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*