Algida Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Algida’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Algida bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Algida personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Algida Personel Alımı

Algida Personel Alımı

Ünilever firmasına ait dünyanın en önde gelen dondurma firması olan Algida farklı isimlerle ve değişik ülkelerde hizmet vermektedir. Ünilever firmasının en karlı yan kuruluşu olan isim çeşitli ülkelerde sürdürdüğü faaliyetlerle küresel anlamda büyük bir yol kat etmiştir.

Yapılan ürünler aynı olsa da bazen bazı ürünler yerel farklılıklar gösterebilir. Türkiye’de 2007 yılında Algida 270 Milyonluk ciro yaparak ülke ekonomisine de katkıda bulunmuştur. Ayrıca sağlamış olduğu iş olanakları ile de ülkeye istihdam açısından güzel olanaklar sağlamıştır.

Algida İş İlanları

Açık pozisyonla ilgili ilanlar Ünilever firmasının web adresinde yer almaktadır. Bununla birlikte ise aracı iş bulma kurumlarında da Algida ile alakalı iş ilanlarına rastlamak mümkündür. Aranılan kriterlere uygun olup tüm süreçten olumlu olarak geçebilen adaylar işe alınmaktadır.

Pozisyon Lokasyon
Algida Dağıtım Uzmanı Muğla
Algida Satış Uzmanı Ankara
Algida Satış Uzmanı İstanbul(Avr.)
Algida Satış Uzmanı Isparta +1 il daha
Algida Satış Uzmanı Gaziantep
Algida Dağıtım Uzmanı Ankara
Algida Dağıtım Uzmanı Mersin
Algida Satış Uzmanı Ankara
Algida Satış Uzmanı Mersin
Ön Muhasebe Elemanı Ankara
Ön Muhasebe Elemanı Eskişehir
Ambalaj Kontrol Teknikeri Gaziantep
Genel Muhasebe Elemanı Eskişehir
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya)

Algida Çalışma Şartları

Dondurma ve çikolata sektörünün en önde gelen ismi Algida daima dikkatleri üstüne çeken bir firma olmuştur. Ülkenin pek çok şehrinde açık pozisyonlar için eleman ihtiyacı duyan firma zaman zaman yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. İhtiyaç duyulan çeşitli pozisyonlara göre aranılan şartlar değişmektedir.

Algida bünyesinde çalışmak için aranılan kişinin en az lise mezunu olmasıdır. Meslek lisesi mezunu olması ise tercih sebebidir. Şart koşulmamasına rağmen tercihen gıda sektöründe çalışan tecrübeli kişiler önceliklidir. Vardiyalı olarak çalışabilen kişiler pozisyona göre aranabilmektedir.

Erkek adayların askerliğini yapmış olması istenir. Firmada çalışmak için belli eğitimlerden geçen adaylar aldıkları eğitimleri uygulamaları gerekmektedir. Çalışma alanın düzeni ve temizliği gibi konularda da sorumluluklar verilebilir.

Algida İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Algida iş ilanlarında kriterlere uyum sağlayan kişiler Ünilever firmasının web adresinden açık pozisyon il ilgili iş başvurusu yapabilmektedir. Bunun yanı sıra ise aracı olarak bulunan Algida iş ilanlarını yayınlayan kurumdan da iş başvurusu yapılabilmektedir.

Aracı kurumdan iş başvurusu yapabilmek için ise kişinin aracı kurumda kullanıcı hesabı oluşturması gerekebilir. Kullanıcı hesabı oluştururken kişi detaylı bilgileriyle öz geçmiş oluşturmasında yarar vardır. Çünkü firma oradaki bilgilerin doğrultusunda kişi ile mülakat sürecini başlatmaktadır. Tüm süreci olumlu geçen adaylar işe alınmaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

6 Comments

  1. 1980 doğumluyum işe ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum teşekkür ediyorum

  2. Merhaba 1978 Ankara doğumluyum Ankara da ikamet etmekteyim e sınıf ehliyet src psikoteknik bütün evraklarım vardır uygun olursa sizinle çalışmak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*