İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Van Vaski Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Vaski Personel Alımı Yapacak

Vaski’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Vaski bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Vaski personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

vaski personel alımı

Firma Hakkında

VASKİ Genel Müdürlüğü, 31.03.2014 tarihli bakanlar kurulu kararı ile Van ve çevresinde su kaynaklarının yönetilmesi ve kanalizasyon şebekelerinin oluşturulması amacı ile kurulmuştur.

VASKİ, sağlıklı bir çevre ve sağlıklı bir yaşamla beraber oluşacak sağlıklı bir toplum için su ve kanalizasyon hizmetlerinde örnek bir kuruluş olma hedefini çevreyi bozmadan insan odaklı olarak yapmaya özen göstermektedir. Hedefleri doğrultusunda birçok proje geliştiren kurum; abone işleri, satın alma ve insan kaynakları birimlerine memur kadrosuyla ve proje alanlarında işçi kadrosuyla çalıştırmak üzere personel alımı yapacak.

Çalışanlarının personeli olmaktan haz aldığı, vatandaş ve çalışan memnuniyetini esas alan bir kurum olan VASKİ’de 08.00 ile 17.00 arasında mesai yapan personeller asgari ücret ile 3.500 TL arasında değişen maaşlar almaktadır.

Vaski İş İlanları

Herkese eşit mesafede, şehircilik bilinci yüksek, çevresi ve halkı ile bütünleşmiş, su ve kanalizasyon hizmetleri alanında alt yapısı sağlam bir kent oluşturmak hedefiyle halkına en kısa sürede ve en iyi kalitede hizmet sunan kurum, kadrosuna personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladı.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Temizlikçi
  • Veznedar
  • Güvenlik Görevlisi

Vaski İş Başvurusu Formu

VASKİ kadrosunda çalışmak isteyenlerin kurumun internet sitesi ve İşkur aracılığıyla yayınladığı açık pozisyonları takip etmeleri ve niteliklerine uygun olan pozisyon için iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

VASKİ insan kaynakları birimi tarafından incelenen başvurulardan kurum kriterlere uygun görülen adaylarla iletişime geçilmekte ve personel alımı yapılacak birimde mülakata alınmak üzere kuruma davet edilmektedir.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir