Van Vaski Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Vaski’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Vaski bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Vaski personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

vaski personel alımı

Van ve Su Kanalizasyon İdaresi bünyesinde çalıştırılmak üzere beden işçisi ve özel güvenlik alanında alım yapılacağı duyurulmuştur. Vaski personel alımı için sözü edilen alanlarda alım yapılacağı ve şartları taşıyan kişilerin başvuru için gerekli şartları taşıdığı takdirde müracaatlarını Van Belediyesi üzerinden yapabilecekleri belirtilmiştir.

Vaski bünyesinde çalışmak istenen adaylar içerisinde işe kabul süreci gerçekleşen adaylardan bir takım şartlar ve evraklar istenmektedir. Özel Güvenlik için adayların en az lise mezunu olması, sabıka kaydının bulunmaması, Türk vatandaşı olması gibi şartlar istenmektedir.

Beden işçisi olarak Vaki bünyesinden çalışmak isteyen adayların ise en az ilköğretim mezunu şartı diğer şartlarla birlikte aranmaktadır. Şartları taşıyan adaylardan bir takım evraklarda istenmektedir. Başvuruları kabul edilen adaylardan istenen evrak listesinde şunlar yer almaktadır:

  • Başvuru formu
  • Kimlik fotokopisi
  • Diploma örneği
  • Arşiv sicil kaydı
  • Erkek adaylar için askerlik yaptığına dair belge
  • Son 6 içinde çekilmiş fotoğraf
  • İkametgah belgesi
  • Özel güvenlik başvuruları için Özel Güvenlik Sertifikası

Vaski Personel Alımı Yapacak

Vaski personel alımı yapacağını geçtiğimiz dönemlerde duyurmuştu. Vaski bünyesinde çalıştırılmak üzere beden işçisi ve özel güvenlik alanında alım yapılacağı kurumun resmi sitesinden yayınlanmış olup başvuru için uygun adayların gerekli koşulları sağlamalarıyla birlikte başvurularını yapabileceği duyurulmuştur.

Kurum bünyesinde çalışmak isteyen adaylar gerekli nitelikleri taşıdıkları alan için başvuruda bulunmaya hak kazanacaktır. Adaylar başvurularını yaptıktan sonra kurum tarafından adaylar değerlendirilmeye alınacak ve adaylar içinde uygun görülenlerle iletişime geçilecektir.

Vaski İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Vaski tarafından geçtiğimiz dönemlerde mevsimlik beden işçisi ve özel güvenlik alımı yapılacağı kurumun web sitesi üzerinden yayınlanmıştır. Kurum bünyesinde istediği pozisyonda çalışmak isteyen adaylardan bir takım şartlar istenmektedir.

Şartları yerine getiren adaylar için uygun görülenler içinde işe alım için kuralar noter huzurunda çekilmiş olup asil ve yedek personel kapsamında olan adaylar içinde kura sonucuna göre değerlendirilen adaylardan işe alım için evraklar istenmiştir. Evraklarını tamamlayan adaylar Vaski bünyesinde çalışmaya hak kazanmıştır.

Vaski belirli zamanlarsa beden işçisi ve özel güvenlik gibi pek çok alanda ilan yayınlamaktadır. Bu ilanlardan zamanında haberdar olmak ve başvuru için geç kalmamak için kurumun resmi sitesini takip edebilirsiniz. Sitemiz kapsamında da güncel olarak iş ilanları yayınlamaktayız. Bizi sık sık takip ederek en yeni iş ilanları ve başvuru zamanlarından haberdar olabilirsiniz.

İş İlanları ve Pozisyonları

  • Mevsimlik Beden İşçisi
  • Özel Güvenlik Görevlisi

5 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*