Buski Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Buski’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Buski bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Buski personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Buski, Bursa ilinin sağlıklı bir şekilde su ihtiyacını karşılamak için Bursa ilinde hizmet veren kurumsal bir firmadır. Su kaynaklarını en iyi şekilde koruyarak bu alanda gerekli iktisadi çalışmaları yapmak firmanın görevleri arasındadır.

Yıllardır Bursalı vatandaşlara temiz su olanağı sağlayan Buski bu alanda hizmetlerini iyileştirmek ve geliştirmek adına kapsamlı çalışmalar yapmakta ve bünyesinde çalışacak kalifiyeli elemanlar aramaktadır.Bu maksatla kurum belli aralıklarda personel alımı yapmaktadır.

Buski personel alımı gereksinimler doğrultunda bazı dönemlerde yapılmaktadır. Kurumun ilan sayfasını takip ederek geç kalmadan siz de kurumun çalışanlarından biri olabilirsiniz.

Buski iş başvurusu

Buski Personel Alımı Yapacak

Buski personel alımı yapacağını geçtiğimiz dönem içerisinde belirtmiştir. Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı kapsamında hizmetlerini yürüten kurum çeşitli görevler için personel ihtiyacı olduğunu duyurmuştur. Kurum kapsamında çalışmak isteyen adaylar için sevindirici bir haber niteliği taşıyan bu bilgi doğrultusunda adaylar kurum içi hangi pozisyonlarda alım yapılacağını araştırmaktadır.

Adaylar niteliklerine uygun iş olup olmadığını öğrenmek için kurumun ilan sayfasına göz atabilir. Buradan donanımlarına uygun pozisyon gören adaylar başvurularını geç kalmadan yapabilirler.Buski bünyesinde çalışmak isteyen adaylar ilanlar yayınlandıktan sonra kendileri için uygun pozisyonlara müracaatta bulunabilirler.

Adayların bilgi ve yeteneklerine göre uygun görülen iş başvuruları olumlu değerlendirilen adaylarla ön görüşme yapılır. Kişilik yetenekleri kuvvetli ve iletişim becerileri yüksek adaylar içinde performansı en iyi adaylar seçilir ve kurum bünyesinde görevlendirilir.

Buski İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Buski iş başvurusu içim adaylar kurumun web sitesini ziyaret edebilirler. Kurum ilan yayınladığı zaman hangi birimler için açık pozisyon olduğu web ilan sayfasında gözükecektir. Adaylar kendilerine uygun iş varsa müracaatlarını başvuru zamanında yapabilirler.

Adaylar başvuru yapmadan önce başvuru yapmak istedikleri pozisyonla ilgili araştırma yapmalı ve donanım ve eğitimlerinin bu alan için yeterli olup olmadığından emin olduktan sonra başvuru yapmaya karar vermelidirler. Başvuru şartları, zamanı ve diğer detaylar konusunda daha fazla bilgi edinmek isteyen kişiler kurumun resmi web sitesini ziyaret edebilir ve burada aklına takılan tüm detayları etraflıca öğrenebilirler.

Adaylar yetenekleri doğrultusunda başvuru yaptıktan sonra başvuruları insan kaynakları tarafından değerlendirilir. Departman tarafından olumlu görülen başvuru sahiplerine en yakın zamanda geri dönüş yapılır. İşe alım için kabul edilen adaylardan işe alım için bazı evraklar istenir. Bunların tamamlanması durumunda işe alım süreci başlatılır.

Buski İş İlanları ve Pozisyonları

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde hizmet vermekte olan BUSKİ kendi bütçesi bulunan kurumlar arasında bulunmaktadır. Çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte olan kurumun çalışan sayısını artırması zaman içerisinde gerekmektedir.

BUSKİ bünyesinde çalışmak isteyen kişiler merak içerisinde iş ilanı beklemektedir. BUSKİ personel alımı ile ilgili ilanının yayınlamış ve istediği şartlarda personeli temin edebilmek için gerekli açıklamaları yapmıştır.

Açık İş Pozisyonları

 • Güvenlik görevlisi
 • Muhasebe
 • Veznedar
 • Fatura İşlemleri
 • Şoför
 • Temizlik Görevlisi

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Güvenlik Görevlisi: Belirlenmiş bölgelerin güvenliğini sağlamak
 • Muhasebe: Firma gelir ve giderleri ile ilgili profesyonel çalışma yapmak
 • Veznedar: Kuruma yapılacak olan ödemelerin alındığı bölümde çalışan personel
 • Fatura İşlemleri: Kurumun fatura kesimi için görevlendirdiği personel
 • Şoför: Kurumun araçlarını kullanmak ile yetkilendirdiği personel
 • Temizlik Görevlisi: Kurumun belirlediği yerlerin temizliğinin yapılması ile görevlendirilen personel

18 Comments

 1. Elektrikçiyim önlisans mezunu elektrik mezunuyum ehliyetim var aktif araç kullanıyorum buskide çalışmak istiyorum her işte

 2. Merhaba 7 yıldır aktif kamyonet sürücüsüyüm src 4 ve psikoteknik belgemde var

 3. 7 yıldır aktif kamyonet sürücüsüyüm b sınıfı ehliyetim var src 4 psikoteknik belgemde var.

 4. Özel güvenlik departmanın’da Çalışmayı hedefliyorum sorumluluk yükümlülügümü yerine getireceğim pozisyonda çalışmak istiyorum başarı ve hedefli şekilde ilerlemek istiyorum ve inanıyorum şans verilmesi halinde çalışırım lise mezunu yum.

 5. MERHABA BEN ELİF BAYRAM VEZNEDAR BAŞVURUSU ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ FELSEFE BÖLÜMÜ MEZUNU 4 YILIK

 6. MimarSinan endüstri ve teknik meslek lisesi mezunuyum 8 yıllık şöförlüğüm var iş aramaktayım.

 7. İşletme lisans mezunuyum. E sınıfı ehliyetim var. Restoran ve kantin işletmeciğili yaptım. Buski bünyesinde çalışmak istiyorum

 8. Fatura işlemlerinde çalışmak isterim uludağ üniversitesi orhaneli myo muhasebe ve vergi uyulamaları bölümü mezunuyum.

 9. iyi günler bünyeniz de şoför olarak çalışmak isterim aktif olarak araç kullanıyorum src ve piskoteknik belgelerim de mevcut

 10. Iyi günler bu is ilanlarında temizlik işleri olarak ise başvuru yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim murteza pehlivan

 11. İlkokul mezunuyum aktif sürücüyüm E sınıfı ehliyet src4 src2 PİSKOTEKNİK belgelerim tam güvenilir temiz bireyim yıldırım samanlı mahalleside oturuyorum evliyim iki çocuk babasıyim 40 yaşındayım işsizim.niye lise anlamıyorum şoför de en kralinla herturlu giderim çalışmak istiyorum

 12. merhaba 2016 yılında baylan bünyesinde buski taşeron olarak çalışmıştım
  şuanda fatura işlemlerinde çalışmak isterim
  01.01.1982 doğumluyum anadolu ünv. halkla ilişkiler öğrencisiyim

 13. Yas 32 lise mezunuyum matbaa bolumu
  Askerlik yaptim ehliyet yok
  Anne baba merhum dikkaldirimda ikamet ediyoryum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*