Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı

Bu yazımızda, Afyonkarahisar Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyenlere yol göstereceğiz. Siz de, yazımızı okumaya devam ederek bu konuda ayrıntılı bilgi alabilir, resmi kanallar aracılığıyla başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi personel ve memur alımları kapsamında, bilhassa Kültür ve Turizm Dairesi kadrosunda alımlar gerçekleştiriyor. Bakıldığında, KPSS puanı baz alınarak pek çok kadro sıklıkla açılıyor ve başvurular yapıldıktan sonra adaylar mülakata alınıyor.

Bunun dışında, Zabıta Dairesi, Park ve Çevre Koruma Dairesi, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü gibi kadrolarda da personel ihtiyacı var. 2019 Süresince, bu kadrolarda açık pozisyonlara başvurabilir ve bir belediye personeli olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

Afyonkarahisar Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Ege bölgemizin nadide bir kenti olan Afyonkarahisar tarihi ve kültürel açıdan ülkemizin en gözde ve en zengin kentlerinden bir tanesidir.

Afyonkarahisar şehri nüfusu elde edilen bilgilere göre 700 bini aşmış durumdadır. Afyonkarahisar Belediyesi bünyesine dahil etmek ve kadrosunda katmak üzere birçok sayıda personel alacağını açıkladı.

2019 yılı itibari ile Afyonkarahisar Belediyesi kadrosundan yer alan açık pozisyonlar belirlendi. Bu belirlemeler doğrultusunda ise birçok kişiye iş imkanı doğdu.

Açık olan kadrolara ise eleman alımından memur alımına, işçi alımından personel alımına pek çok farklı alandan çok sayıda personel alınacağı biliniyor.

Açık pozisyonlar ile ilgili detayları aynı zamanda da iş başvuru formlarına nerden ulaşacağınızı, açık iş pozisyonları hakkında bilgileri, baş vuru tarihleri ile ilgili ayrıntıları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız eğer haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Başvuru Tarih Aralıkları

Afyon Belediyesi personel ve memur alımlarına yönelik bir başvuru tarih aralığı bulunmuyor. İlanlar, sadece ihtiyaç dahilinde, dolayısıyla belirsiz tarihlerde açılıyor.

2019 Süresince hem iskur.gov.tr üzerinden hem de şehrinizdeki İşkur merkezlerinden, güncel ilanlara göz atabilir, aktif olduğu sürece başvurunuzu yapabilirsiniz.

Afyonkarahisar Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Afyonkarahisar konumu açısından birçok tarihe, devlete ve insanlığı konuk etmiş bir şehirdir. Tarihi kimliği ve her bölgesindeki tarihi dokunun korunarak aynı zamanda da modern bir kimlik kazandırmak ve tarihi yaşatmak adına birçok çalışmalar yapılıyor.

Afyonkarahisar Belediyesi için bu çalışmaların zamanında hızlı bir şekilde yapılmasının son derecede büyük bir önemi vardır. Eksik personelin bir an önce Afyonkarahisar Belediyesi bünyesine dahil edilmesi gerekiyor.

Tüm şehir çalışmalarının aksamadan devam etmesi ve açık kadroların bir an önce doldurulması son derecede önemlidir. Afyonkarahisar Belediyesi açık kadrolar ile ilgili tüm bütçeyi 2017 yılı için hazırlamış ve çalışmaları planlamış durumdadır.

Tüm bunlar da Afyonkarahisar halkını heyecanlı bir bekleyiş içine sokuyor. Üstelik alınacak olan personeller ise sadece merkezden değildir. Başmakcı, Bayat, Bolvadin, Emirdağ, Hocalar, İhsaniye, Kızılören, Evciler, Dazkırı, İscehisar, Dinar, Çay, Çobanlar, Şuhut, Sultandağı, Sandıklı ve Sincanlı ilçelerinden de eleman alımı yapılacağı biliniyor.

Afyonkarahisar Belediyesi İş İlanları

Şehrin çehresini değiştirmek, şehri kalkındırmak ve halkına kesintisiz hizmetler sunmak amacıyla yoğun çaba sarf eden Afyonkarahisar Belediyesi, bu anlamda halkıyla fikir alışverişlerinde bulunduğu gibi aynı zamanda kendi içinde de ar-ge çalışmaları yapmaktadır.

Afyonkarahisar Belediyesi, bu çalışmalar doğrultusunda hem kendi personel ihtiyacını gidermek hem de şehirde artış gösteren işsizliğe çare olabilmek adına personel alımı yapmayı hedeflemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci

Başvurular Nasıl Yapılıyor?

Her şey güzel, peki başvurular nasıl yapılıyor ve güncel iş ilanlarını nereden bulacaksınız? Afyon Belediyesi, Türkiye’de bulunan her belediye gibi iş ilanlarının çoğunu İşkur aracılığı ile yayınlıyor.

Dolayısıyla, şehrinizdeki İşkur merkezlerine kaydolmanız ve form doldurmanız gerekiyor.

Formunuzu doldurduktan hemen sonra, iskur.gov.tr üzerinden ya da şubelerden güncel Afyon Belediyesi iş ilanlarını bulabilir, hemen başvurabilirsiniz.

Eğer KPSS puanına sahipseniz, zabıta memuru ve itfaiye eri gibi pozisyonlarda rahatlıkla çalışabilmeniz mümkün. KPSS puanına sahip değilseniz ve bir mesleğiniz yoksa, bir meslek edinmek adına Afyon’da meslek edindirme kurslarına katılmanızı öneririz.

Bilgi için tıklayın

Afyonkarahisar İş İlanları

Afyonkarahisar iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Afyonkarahisar iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Afyonkarahisar iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Afyonkarahisar iş ilanlarına bakabilirsiniz.

14 yorum

  1. On lisans mezunuyum afyon Kocatepe de okudum yerel yönetimler mezunuyum sözleşmeli personele ihtiyacınız varsa ben varım bilgisayar işletmeciliği sertifikası var eğer kabul ederseniz okuduğum yerde çalışmak isterim oraya yerleşmeye hazırım inşallah yardimci olursunuz numaram 5383932433

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*