Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Afyonkarahisar Belediyesi vatandaşların ve hizmet verdiği bölgenin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Günümüze kadar birçok projeyi hayata geçiren kurum, sunduğu hizmetlere her gün devam etmektedir. Büyüyen yapısı, sahip olduğu projeler zaman zaman yeni personel alımlarına yardımcı olmaktadır.

Afyonkarahisar’da ikamet ediyorsanız ve iş başvurusu yapmak istiyorsanız, bunları değerlendirmeniz mümkündür. Hem işçi hem de memur kapsamında personel alımı gerçekleştirildiği için, herkes kendine en uygun olan pozisyona kolayca fark edebilir.

Buna ek olarak Afyonkarahisar’da bulunan özel sektörler de incelenebilir. Bunlar arasında da size uygun çok sayıda seçenek görmeniz mümkündür.

Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı

Afyonkarahisar Belediyesi İş İlanları

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından gerçekleştirilen personel alımları, senenin değişik zamanlarında duyurulmaktadır. Dolayısıyla bu fırsatları incelemek ve başvurmak istiyorsanız, ilk olarak düzenli olarak incelemeniz gerekir. Çünkü tarihi kaçırmışsanız, tek çözümünüz bir sonraki alım dönemini beklemek olacaktır.

Bunun yanı sıra bir ilan çıktığında incelemeden başvurmak, gerekliliklerini sağlama durumunuzu öğrenememenize neden olur. Bu da reddedilmenin bir nedenidir. Başvuru öncesinde genel ve özel şartları incelerseniz, size ne kadar uyumlu olduğunu görebilirsiniz.

Bu kapsamda Afyonkarahisar Belediyesi’nde çalışabileceğiniz birçok pozisyon vardır. Bunlar oldukça fazla olup aralarından bazıları şu şekildedir;

 1. Zabıta
 2. Temizlik İşleri Görevlisi
 3. Şoför
 4. Güvenlik
 5. Park ve Bahçe İşçisi
 6. İşçi
 7. Arşivci
 8. Memur

Afyonkarahisar Belediyesi bunlar haricinde de bir takım pozisyonlar bulundurmaktadır. Onlara da başvuru yapmanız mümkündür.

Afyonkarahisar Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Afyonkarahisar Belediyesi bünyesinde bulunan her personele eşit şekilde yaklaşmakta, sosyal hakları tatmin edici şekilde sunmaktadır. Tüm projelerini çevreye duyarlı, toplumcu ve katılımcı bir bakış açısıyla yapmakta olup insan odaklı çalışmaktadır.

Bu nedenle hizmetleri ve projeleri kapsamında gerek işçi gerekse diğer pozisyonlara yönelik alımlar gerçekleştirilmektedir. Hangi zaman yayınlanacakları, belediyenin bünyesinde bulunan iştiraklere göre değişiklik gösterir. Eğer takip etmek ve başvurmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken belediyenin kendi sayfasını takip etmektir.

Bunun yanı sıra İŞKUR platformunda da gerekli incelemeleri yapmanız mümkündür. İlan.gov.tr adresini incelemek de ilanları takip etmenize yardımcı olur.

Afyonkarahisar Belediyesi İş Başvurusu

Afyonkarahisar Belediyesine iş başvurusu yapmak çok basittir. Bunun için ilk olarak bir ilanın yayınlanmış olması şarttır. Ardından bunu inceleyerek müracaat işlemlerinin hangi tarihlerde, hangi adrese yapıldığı gibi konuları öğrenmeniz gerekir.

Bunları kapsamlı şekilde değerlendirdikten sonra tüm evrakları tamamlayıp, başvuruyu tamamlamanız gerekir. Böylece kısa süre zarfında alınabilir.

Afyonkarahisar İş İlanları

Afyonkarahisar’da yaşıyorsanız, başvuru yapabileceğiniz tek iş kaynakları belediye ile sınırlı değildir. Bunun yanı sıra özel sektörde de iş imkanları bulunmaktadır. Eğer online kariyer sitelerine girerseniz, bunları detaylı olarak görebilirsiniz.Devlette çalışmak istiyorsanız belediye haricinde seçenekler de vardır. Ancak devlete yapılan alımlarda Kamu Personeli Seçme Sınavı arandığı için buna hazırlıklı olmanız önerilir. Sitemizi takip ederek iş fırsatlarını kısa sürede bulmanız mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Maden Mühendisi
2 Resepsiyonist
3 Halkla Ilişkiler Elemanı
4 Domino’s pizza Mutfak Personeli
5 Satış Elemanı
6 Denetçi
7 Bireysel Pazarlama Takım Lideri
8 Halkla Ilişkiler Elemanı
9 Maden Mühendisi
10 Mağaza/market Satış Elemanı
11 İmalatta Çalışacak Stajyer Eleman
12 Online Satış Sorumlusu
13 Sezonluk İşçi
14 Avukat
15 Yönetici Asistan

Güncel Afyonkarahisar İş İlanları için TIKLAYIN.

17 Comments

 1. Abim için bir iş lütfen yardımcı olun bu zaman kadar her yolu denedik ev de paketleme dahil aradım ama yok bir çok yere yazı gönderdik ama dönüş yapılmadı rica ediyorum siz geri dönüş yapın büyük sıkıntıdayız abim in yapabileceği bir iş arıyoruz acaba zabıta falan mümkün mü veya başka bir şey

 2. Merhabalar
  Afyonkarahisar orman ve çevre bakanlığı adı altında işçi alımınız olursa nereden bilgi alabilirim doğayı seviyorum ve afyonda iş arıyorum işçi sıfatıyla dahi olsa çalışmak istiyorum nereden gerçek bilgiye ulaşa bilirim acaba

 3. Afyon Kocatepe üniversitesi fen edebiyat fakültesi tarih bölümü mezunuyum lisans dipomam var 4yillik mezunum iş arıyorum . Askerliğimi yapmadım . Sözleşmeli personele ihtiyacınız var ise calismak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

 4. Su ve kalorifer tesisatı ustasiyim 9 yıllık tecrubem var b sınıfı ehliyetim var GSM 05427468946

 5. On lisans mezunuyum afyon Kocatepe de okudum yerel yönetimler mezunuyum sözleşmeli personele ihtiyacınız varsa ben varım bilgisayar işletmeciliği sertifikası var eğer kabul ederseniz okuduğum yerde çalışmak isterim oraya yerleşmeye hazırım inşallah yardimci olursunuz numaram 5383932433

 6. Is arıyorum sizinle calismak istiyorum hiç bir işte zorlanmam her turlu iste calisa bilirim 05459505792

 7. Meslek lisesi mevzunuyum her turlu iste calişa bilecegimi ve başarili olacagıma inaniyorum sizinle çalismak istiyorum

 8. e snıf ehliyet portlif ehliyet kaynak boyacı pampacı mesleklerim var işe ihtiyacım var 05397785117

 9. meslek lisesi mezunuyum.çalışmışlıgım var tecrübeliyim,deneyimliyim.sizle çalışmak istiyorum.05448955530

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*