Ağrı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Ağrı Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Ağrı  iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Bulunduğu bölgenin ve vatandaşların ihtiyaçların üstün hizmetlerle karşılayan Ağrı Belediyesi, günümüze kadar birçok projenin altına imzasını atmıştır. Bunun yanı sıra sahip olduğu tüm iştirakleri ile birlikte büyümesine devam etmektedir. Bu nedenle farklı alanlarda olan çalışan gereksinimlerini karşılamak için ilanlar verilmektedir.

Eğer Ağrı’da aşıyorsanız, söz konusu ilanlar size büyük fırsatlar sunmaktadır. Bunlar hem işçi hem de memur kapsamında yapılır. Dolayısıyla genel ve özel şartları incelemek, herkesin kendine uygun pozisyonları bulmasına yardımcı olur.

Farklı devlet kurumlarında ya da özel sektörde çalışmayı düşünüyorsanız, Ağrı’da değerlendirebileceğiniz uygun fırsatlar da vardır.

Ağrı Belediyesi Personel Alımı

Ağrı Belediyesi İş İlanları

Ağrı Belediyesi iş alımlarına kendi ve sahip olduğu iştiraklerin gereksinimleri kapsamında yapmaktadır. Bu nedenle yılın farklı zamanlarda ilanlar verilmektedir. İş arıyorsanız her gün takip etmek, fırsatları zamanında görmenize yardım eder.

Ancak bir ilan çıktığında hemen başvurmak, kesin olarak kabul edileceğinizi göstermez. Aksine gereksinimleri karşılayıp karşılamadığınıza bakılır. Dolayısıyla genel ve özel şartları bilgi ve yetkinlikleriniz kapsamında incelemek, daha iyi çözümler bulmanıza yardım eder. Bunları bildikten sonra Ağrı Belediyesi’nde çalışabileceğiniz birçok pozisyon vardır. Bunlardan bazıları,

 1. Park ve Bahçe İşçisi,
 2. Temizlik İşleri Görevlisi,
 3. Şoför,
 4. Güvenlik,
 5. Arşivci,
 6. Memur,
 7. İşçi,
 8. Zabıta şeklindedir.

Bunların haricinde de adayların başvuru gerçekleştirebileceği pozisyonlar vardır.

Ağrı Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Her personeline eşit yaklaşan Ağrı Belediyesi, sosyal haklardan herkesi eşit şekilde yararlandırmaktadır. Hizmet ve projelerini insan odaklı şekilde yapmakta olup toplumcu, katılımcı ve çevreye duyarlı bir bakış ön plandadır.

Ağrı Belediyesi işçi ve diğer personelleri için alımlar yapmakta olup bunları takip etmeniz yeterlidir. Eğer düzenli şekilde takip ederseniz hangi iştiraki kapsamında açıldığını, genel ve özel nitelikleri ve diğer bilgileri görebilirsiniz.

İş ilanlarını takip etmek istiyorsanız, İŞKUR üzerinden tüm detayları öğrenmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra belediyenin resmi sitesi de mutlaka takip edilmelidir. İnternet üzerinden ilan.gov.tr adresine girilmesi de size çözüm üretmektedir.

Ağrı Belediyesi İş Başvurusu

İş için Ağrı Belediyesine başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. İlanları takip etmek bunun ilk şartıdır. Sonrasında ise hala aktif olup olmadığına bakmanız; başvuru kabul ediyorsa ayrıntılarını inceleyerek gerekli evraklı bitirmeniz, verilen adrese teslim ederek başvurmanız gerekir.

Eğer her şey sorunsuzsa ve uyum sağlıyorsanız müracaat kabul edilebilir.

Ağrı İş İlanları

Ağrı’da ikamet ediyorsanız, iş başvurusu yapılabilecek birçok fırsat vardır. Eğer devlet kapsamında çalışmak istiyorsanız, farklı kamu kurumları da bulunur. Bunlara müracaat etmek için de sizden KPSS istenebilir. Zira devlete yapılan iş alımlarında Kamu Personeli Seçme Sınavı sıklıkla istenmektedir. Bunun yanı sıra özel sektörde de iş ilanları vardır. Bunları da değerlendirerek iş bulmanız mümkündür.

No Pozisyonlar
1 IOS Developer – Remote
2 Çankaya Bölge İl Temsilcileri
3 Müşteri Hizmetleri Şefi
4 Satış Danışmanı
5 Birevim Tasarruf Finans Uzmanı-Doğu Anad. Bölgesi
6 Satış Uzman Yardımcısı – Ağrı Şube
7 Mağaza Müdürü
8 Telefonda Anket
9 Satış Yöneticisi / Lideri
10 Turkcell Kurumsal Satış Temsilcisi
11 Satış Mühendisi
12 Ağrı – Mağaza Müdürü
13 Teknik Servis Elemanı
14 Teknik Servis Uzmanı
15 Gratis Satış Danışmanı Ağrı

Güncel Ağrı İş İlanları için TIKLAYIN.

3 Comments

 1. Belediye bünyesinde kasaplık yada mezvane alanlarında calısmak isterim.
  Vasıflı sertifika ve evraklarım mevcut

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*