Aksaray Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Aksaray Belediyesi Personel Alımı

Aksaray Belediyesi personel alımları 2022 yılı itibariyle devam ediyor. Personel sayısını artırarak hizmetlerde yaşanan aksamaları en aza indirmek isteyen belediye bu çerçevede yılın farklı zamanlarında personel alımı yapıyor. Bu bağlamda yılın farklı zamanlarında açılan iş ilanlarına başvuru yaparak ilan açılan pozisyonlar için başvuruda bulunulabilir. Bunun için sene içerisinde belediyenin resmi internet sitesini zaman zaman takip etmek gerekiyor.

Aksaray Belediyesi İş İlanları

Aksaray belediyesi diğer belediyelerde olduğu gibi iş ilanlarını resmi internet sitesi üzerinden yayınlıyor. Bu ilanlar üzerinden hangi birimlere ne tür personeller alınacağı net bir şekilde ifade ediliyor. Bunun yanında iş ilanlarında yer alan başvuru formu üzerinden bu iş ilanlarına başvurmak oldukça kolay oluyor. Başvuru formunu doldurarak gerekli şartları taşıyanlar belediyede işe başlayabiliyorlar.

Aksaray Belediyesi Personel Alımı

Aksaray Belediyesi personel alımlarını yılın belirli zamanlarında yapıyor. Bu çerçevede ihtiyaç duyulan alanlar için ilan açan belediye birimlerin tamamı için ayrı ayrı ilan açabiliyor. Bu bağlamda zabıta, güvenlik, temizlik işçisi, şoför gibi pozisyonlar için personel alımı yapılıyor.

İlanlarda belirtilen şartları karşılayanlar bu pozisyonlar için başvuruda bulunabiliyorlar. Bu noktada Aksaray Belediyesinin işçi ilanlarını takip etmek gerekiyor. İlanları bizim sitemiz üzerinden de güncel olarak takip edebilirsiniz.

Aksaray Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Belediyeler personel alımı için açtıkları ilanlarda ayırdıkları kadrolardan en az yüzde dördünü engelli personel için ayırmak durumundalar. Kanunla belirlenen bu orana bağlı olarak Aksaray Belediyesi de engelli personel alımı noktasında bu kanuna uyarak engelli vatandaşlar için kadro açıyor. İlanlarda belirtilen şartları karşılayan engelli vatandaşlar başvuruda bulunarak belediyede kadrolu olarak işe başlayabilirler.

Aksaray Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Aksaray Belediyesi açmış olduğu personel alımı ilanlarında kadrolu ve kadrosuz işçi alımları için ayrı ilanlar açıyor. Verilen hizmet noktasında eksik kalan noktaları tamamlamak ve hizmetin aksamasının önüne geçmek için yapılan işçi alımları bu çerçevede önem arz ediyor. İlanda belirtilen şartları karşılayan birçok kişi bu ilanlara başvuru yaparak sözleşmeli veya sözleşmesiz olarak belediyede işe girebiliyor. Başvurular ilanda belirtildiği şekilde yapılıyor.

Aksaray Belediyesi Zabıta Alımı

Aksaray Belediyesinin personel alımları için en çok ilan açtığı birimlerin başında zabıta birimi geliyor. Belediyenin kontrol mekanizması olan zabıta biriminin sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için personel eksikliğinin giderilmesi çerçevesinde açılan ilanlar yılın çeşitli zamanlarında yayınlanıyor.

Zabıta alımı ilanlarında genel olarak lise mezunu olmak, yüz kızartıcı suç işlememiş olmak vb. şartlar isteniyor. Bu şartları karşılayan herkes ilanlara başvuru yaparak zabıta olarak belediyede çalışmaya başlayabilirler.

Aksaray Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Aksaray Belediyesinde yapılan personel alımları için en çok tercih edilen birimlerden biri de özel güvenlik birimi oluyor. Kamu kurumlarında görev alan özel güvenlikler belediyeye bağlı iştiraklerde de istihdam ediliyor. Bu bağlamda Aksaray Belediyesinde fazla bir şekilde özel güvenlik ihtiyacı ortaya çıkıyor.

Bu ihtiyacı ortadan kaldırmak için Aksaray Belediyesi açtığı ilanlarla özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Bu çerçevede açılan ilanlarda başvuru formu üzerinden başvuruyu tamamlamak mümkün oluyor.

Aksaray Belediyesi İş Başvurusu

Aksaray Belediyesine yapılan iş başvuruları ilanlarda belirtilen şekil ve yöntemle yapılıyor. Genellikle personel alımı ilanlarında başvurmak isteyenler için bir başvuru formu oluyor. Başvuru formuna tıklanıldığı zaman açılan sayfada istenilen bilgilerin doğru ve dikkatli bir şekilde doldurulması gerekiyor.

Doldurulan başvuru formunda bulunan başvuruyu tamamla butonuna tıklayarak başvuru tamamlanıyor. Bununla birlikte eğer ilanda farklı bir evrak istendiyse başvuru formunu doldurduktan sonra bu evrakı da belediyeye iletmek gerekiyor.

Aksaray Belediyesi Duyurular

Aksaray Belediyesi personel alımı ilanları belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlanan duyurular ile ilan ediliyor. Bu duyurularda personel alımı ile ilgili her türlü bilgiye yer veriliyor. Bu çerçevede duyurularda paylaşılan bilgiler doğrultusunda işe başvuru yapmak isteyenler başvurularını tamamlayarak sonuçları bekliyorlar.

Aksaray Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Aksaray Belediyesi bünyesindeki birimler için açtığı ilanlarla personel alımı yapıyor. Bu birimler arasında zabıta birimi, temizlik işleri, hukuk işleri, fen işleri, insan kaynakları birimi halkla ilişkiler birimi, su ve kanalizasyon birimi gibi birimler yer alıyor. Bu birimler için senenin farklı zamanlarında açılan ilanlarla personel alımı yapılıyor. İlanlar için belediyenin internet sitesini takip etmek gerekiyor.

4 Comments

  1. Belediye bünyesinde çalışmak için basvurdum temizlik işi icin lütfen bana yarsimci olurmusunuz

  2. ben şafi lise mezunuyum sa ayahımda 3 santim biraz kısalık var engelliyim bilgisayardan çok iyi anliyorum çok becerikliyim belediyenizde çalişmak istiyorum saygılarımla 05310242611

  3. englli ve emekli elaman alıyormusunuz alıyorsanız ne zaman ben bursa dayım ama aksaraya dönmek istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*