Aksaray Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Aksaray Belediyesi Personel Alımı

İlk defa 1920 yılında il olarak ilan edilen Aksaray, 1933 yılında ilçe statüsüne alınarak Niğde’ye bağlanmış ve 1989 yılında tekrar il statüsüne kavuşmuştur.

Aksaray belediyesi işçi alımı

Aksaray Belediyesi Personel Alımı

Aksaray Belediyesi, Aksaray’ı sosyal, sanatsal, kültürel ve şehirsel açıdan sonraki nesillere içinde bulunmaktan mutluluk duyacakları bir yuva halinde teslim etmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalar kapsamında birçok alanda yatırımlar gerçekleştiren Aksaray Belediyesi, kadrosunda istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Aksaray Belediyesi İşçi Alımı

Halkın genellikle geçimini tarım ve hayvancılık faaliyetleriyle sağladığı Aksaray’da ekonomik faaliyetlerin çeşitlenmesi ve bunun paralelinde halkının kalkınmasını hedefleyen Aksaray Belediyesi çeşitli birimlerde çalıştırmak üzere bünyesine alacağı vatandaşları genellikle sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam etmektedir.

Aksaray Belediyesi İş İlanları

Aksaray Belediyesi, kadrosuna alacağı personeller için internet sitesi üzerinde iş ilanları yayınlayarak belediye kadrosuna dâhil olmak isteyen bütün vatandaşlarını bilgilendirmektedir.,

Aksaray için istihdama çok önem veren Aksaray Belediyesi, bu anlamda İşkur ile ortak projeler hazırlamakta ve İşkur ortaklığı ile bünyesine personel alımı yapmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Aksaray Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aksaray Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen adayların belediyenin insan kaynakları birimine başvurularını ileterek ya da internet sitesi üzerinde yayınlanan iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Aksaray Belediyesi insan kaynakları birimi bütün başvuruları değerlendirerek aranan kriterlere uygun olan adayları görüşmeye çağırmakta ve mülakata tabi tutmaktadır. Mülakatları da başarı ile tamamlayan adaylar belediye bünyesinde kendilerine uygun pozisyonda işe başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Aksaray  İş İlanları

Aksaray iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Aksaray iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Aksaray iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Aksaray iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Aksaray personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Ortaköy belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Eskil belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Gülağaç belediyesi iş ilanları için tıklayın.

3 Comments

 1. Belediye bünyesinde çalışmak için basvurdum temizlik işi icin lütfen bana yarsimci olurmusunuz

 2. ben şafi lise mezunuyum sa ayahımda 3 santim biraz kısalık var engelliyim bilgisayardan çok iyi anliyorum çok becerikliyim belediyenizde çalişmak istiyorum saygılarımla 05310242611

 3. englli ve emekli elaman alıyormusunuz alıyorsanız ne zaman ben bursa dayım ama aksaraya dönmek istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*