Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2014

tekirdag_belediyesi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2014

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmak isteyen işçiler için oluşturulmuş bilgilendirme sayfasıdır. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iş ilanlarını web sitelerinde duyurmamaktadır, bu iş başvuru haberlerini farklı mecralara ilan vermektedirler. Belediyeye giderek veya telefonla arayarak hiçbir sonuç alamazsınız.

Güncel Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iş ilanlarını takip etmek için yazımızın devamında vereceğimiz linke tıklayabilir çıkan sonuçlara bakabilirsiniz. Eğer ilanların içinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi‘ne ait bir iş ilanı var ise oradan başvuru yapabilirsiniz.
Belediyelerde genelde daimi işçi, sözleşmeli personel, temizlik işçisi ve geçici işçi gibi alanlarda işçi alımı yapılmaktadır.

Tekirdağ’nın ilçeleri:

 • Çerkezköy
 • Çorlu
 • Hayrabolu
 • Malkara
 • Marmaraereğlisi
 • Muratlı
 • Saray
 • ŞarköyTEKİRDAĞ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI.
  Son Başvuru Tarihi : 07 Temmuz 2014
  Yayınlanma Tarihi : 27 Haziran 2014

  Genel Şartlar ve Notlar


  Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.

  BU TALEP GEÇİCİ BİR İŞ İLANIDIR. (Bir Mali Yıl İçerisinde 5 Ay 29 Gün İstihdam Edilmek Üzere)-Kamu kurum ve kuruluşlarının daimi, geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Kuraya tabi taleplerde kuranın hangi gün, saat ve adreste çekileceği belirtilecektir.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. – Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır- Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir……………..KİŞİLER BÜYÜKŞEHİR MAHALLE YOLLARININ TAMİR VE BAKIMI İLE KONKASÖR VE SATHİ ASFALT KAPLAMA İŞLERİNDE ÇALIŞTIRILACAKLARDIR.–Kura tarihi, saati ve yeri:10.07.2014 saat 11:00 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılacaktır.

  Meslek Bilgileri

  Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
  Beden İşçisi (Genel)

  Öğrenim Bilgileri

  En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
  En Fazla Öğrenim Seviyesi

  Çalışma Adresi Bilgisi

  Yer : Yurtiçi

  Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ÇERKEZKÖY, ÇORLU, HAYRABOLU, MALKARA, MURATLI, SARAY/TEKİRDAĞ, ŞARKÖY, TEKİRDAĞ MERKEZ, MARMARAEREĞLİSİ, SÜLEYMANPAŞA, ERGENE, KAPAKLI

  Diğer Bilgiler

  İşveren Türü Kamu
  Toplam Açık İş Sayısı 20
  İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
  Çalışma Şekli Tam Süreli

  NOT:
  Belediye sitesinden veya bu site üzerinden başvuru yapılmamaktadır.
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, ne telefon ile ne de site üzerinden başvuru almamaktadır.
  BURADAN PERSONEL ALIMI YAPIP YAPMAYACAKLARINA BAKABİLİRSİNİZ.

Kariyer'.net'ten iş ilanlarına bakmak için tıklayın.
41 Yorumlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir