İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yıldırım Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Yıldırım Belediyesi Personel Alımı

Yıldırım Belediyesi gelişmekte olan personel kadrosuyla hizmet vermektedir. Hizmetlerin aksamaması ve normalden daha kaliteli hizmetler sunulması için belediye bünyesinde işçi ve memur alımları yapılmaktadır. Bu nedenle Yıldırım Belediyesi personel alımı, sadece merkez ilçenin değil civar beldelerde yaşayan vatandaşların da ilgisini büyük oranda çekmektedir. Buna bağlı olarak da talep edilen istihdam oranından çok daha fazla başvuru gelmektedir. Bu nedenle başvurulara erken ve bilinçli olarak başvurmanızı tavsiye ederiz.

Ülkemizde yer alan tüm ilçe yönetimlerinde olduğu gibi Yıldırım Belediyesi personel alımları da iki koldan yapılmaktadır. Bunların birbirinden olan farklarını açıklayacak olursak biri memuriyet çatısı altında barınan bir istihdamdır diğeri ise işçilik statüsü altında barınan bir istihdamdır.

İşçilik çatısı altında belediyeye işe girdiğinizde sizlere uzun vadeli iş garantisi verilmemektedir. Burada sigortanız ve maaşınız yatırılmakta ancak emeklilik gibi uzun vadeli planlar için belediye bünyesince söz verilmemektedir. Memuriyet makamında ise sizlerin başarı puanına göre girmeniz nedeniyle uzun vadeli devlet güvencesi altında çalışma şartları sunulmaktadır.

Yıldırım Belediyesi Personel Alımı

Yıldırım Belediyesi İşçi Alımı

Pozisyonlardan ilki olan işçilik ilanları için belediyenin çağrı merkezini arayabilirsiniz. 444 16 02 numaralı telefondan Yıldırım Belediyesi işçi alımı hakkında kısa süre içerisinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizler bu kanal üzerinden edindiğimiz bilgiler ışığında sizlere güncel alım bilgilerini aktaralım.

İşçi pozisyonunda ne yazık ki yakın zaman içerisinde alım görünmüyor. Bunun yanında sanıyoruz ki köklü personelin bulunması nedeniyle uzun zamandan beri de alım yapılmamış. Yetkililer bu konuda pek ümitli konuşmuyor olsa da personel temini hemen her zaman ortaya çıkabilecek bir ihtiyaçtır. Bunu unutmamak gerekir. Yıldırım Belediyesi personel alımı.

Yıldırım Belediyesi Memur Alımı

Memuriyet birçoğumuzun daha düzenli ve güvenli bir hayat yaşamak için tercih ettiği bir çalışma sistemidir. Yıldırım Belediyesi memur alımı için en son 2 yıl önce başvuru kabul etti ve memur kadrolarını bir hayli güçlendirdi. Belediye yetkililerinin verdiği bilgilere göre yakın zamanda herhangi bir alım yapılması beklenmiyor.

Yıldırım Belediyesi memur alımları ile işe girebilmek için ilk olarak KPSS puanınız önemlidir. Bu önemin yanında pozisyona olan uyumluluğunuzda büyük önem arz etmektedir. İlanları devamlı olarak çağrı merkezini arayarak öğrenebilir veya http://www.yildirim.bel.tr/sayfa.asp?mdl=haberler bağlantısı üzerinden duyurular ekranını takip ederek de memur alımlarına başvurma fırsatı bulabilirsiniz.

Alternatif olarak; İŞKUR’un aradığı kriterlere ve size uygun bir pozisyon olup olmadığını öğrenmek için belediyeye bağlı Eğitim Müdürlüklerine gitmenizde fayda var. Buraya gittiğinizde alımlar konusunda her türlü bilgiyi kolaylıkla ilgili yetkiliden öğrenebilirsiniz. Şu anda bu kurumun başkanlığını Fahriye Şahin yapmaktadır.

Yıldırım İş İlanları

Yıldırım iş ilanları arasından yeteneklerinize ve çalışma saatlerinize uygun bir ilan bulabilirsiniz. Çünkü ilçedeki büyük ölçekli firma sayısı oldukça fazla ve bu firmaların her gün onlarca ilanı yayınlanmaktadır…

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de yıldırım iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir