Üsküdar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Üsküdar Belediyesi Personel Alımı

1926 yılına kadar il statüsünde olan Üsküdar, aynı yıl yapılan yasal düzenlemeyle birlikte ilçe statüsüne getirilmiş ve İstanbul’a bağlanarak belediyecilik faaliyetleri yapılmaya başlanmıştır.

Üsküdar Belediyesi Personel Alımı

Tarih ve kültür şehri Üsküdar’daki tüm vatandaşlarıyla kaliteli şeffaf verimli ve etkin belediyecilik hizmetlerini katılımcı bir yerel yönetim anlayışıyla sunan Üsküdar Belediyesi, Üsküdarlıların ekonomik ve sosyal refah seviyesini yükseltmek hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu faaliyetleri kapsamında zaman zaman personel açığı oluşan kurumda yakın zaman içerisinde personel alımı yapılması beklenmektedir.

Üsküdar Belediyesi İşçi Alımı

Üsküdar Belediyesi, son dönemlerde bünyesinde çalıştırmak üzere aldığı bütün işçileri sözleşmeli işçi olarak kadrolandırmaktadır. Kadrosuna aldığı çalışanlarına sağladığı sosyal haklar konusunda mümkün olduğunca adaletli davranmaya çalışan kurumun bütün çalışanlarına aynı mesai saatini uyguladığı ve maaş düzenlemesini de çalışanların niteliklerine göre adaletli bir şekilde belirlediği bilinmektedir.

Buna bağlı olarak kadroya yeni alınacak olan sözleşmeli işçilerin 08.00 ile 17.00 saatleri arasında çalışacağı ve bu saatler dışımda çalışmak durumunda kalırlarsa maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti alacakları öngörülmektedir.

Üsküdar Belediyesi İş İlanları

Üsküdar’ı yerel yönetimde lider cazibe merkezi bir şehir haline getirmek misyonunu taşıyan Üsküdar Belediyesi’nin, hem bu misyona kısa sürede ulaşmak hem de vatandaşlarının taleplerine daha hızlı dönüş yapabilmek adına kadrosuna yeni alacağı personeller hususunda resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacağı tahmin edilmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Üsküdar Belediyesi Memur Alımı

Faaliyet alanları doğrultusunda uzun yada kısa dönem, Üsküdar Belediyesi memur alımı da gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla Belediye bünyesinde, Belediye binası yada faaliyet alanı dahilinde memur olmak isteyen vatandaşların da, memur alımı ilanlarına başvurması gerekir. Tüm bu süreç belediyenin İstihdam Merkezi birimi tarafından yönetilir. Bu nedenle Üsküdar Belediyesi memur alımı başvurusuİstihdam Merkezi birimine yapılmalıdır.

Üsküdar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarında İşkur ile ortak hareket etmeyi tercih eden Üsküdar Belediyesi bünyesinde sözleşmeli işçi olarak görev almak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanlarını takip ederek, kendisine uygun gördüğü birim için yine belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurmaları ya da hazırladıkları cv ile birlikte kendilerine en yakın İşkur şubelerine giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Üsküdar Belediyesi bünyesinde memur olarak kadro almak isteyenlerin ise KPSS sınavında yeterli puanı almış ve ÖSYM tarafından yerleştirilmiş olması gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Üsküdar İş İlanları

Üsküdar Belediyesi iş ilanları için Personelalimi.gen.tr olarak güncel bir şekilde ilanları sayfamızda yayımlıyoruz. Kariyer hedefinize uygun olarak bir iş sahibi olmak istiyorsanız, düzenli aralıklar ile web sitemizi takipte kalmanızı öneririz…

 • Üsküdar SYDV / SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
 • Üsküdar Belediyesi / Beden İşçisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de sultangazi iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 yorum

 1. ÇOK ACİLLLLLL üsküdar’da ki şantiyemize düz işçi lazım maaş 3200tl+300tl yol parası+sigorta+yemek sabah 8 akşam 5 paydos ,işimiz yatılı değildir. İrtibat numaralarımız 05300435104 ,05350812938, 05369424436, 02122116012 Hikmet Türkmen (ilanımız gerçektir işe ihtiyacı olanlar arasın lütfen

 2. Merhaba aylardır belediyede şöförlük işi başvurusu yapıyorum. Alım yok cevabı standart alıyorum. Santral halkla ilişkilere başvuruyor sonuç aynı, lutfen tanıdığın yoksa işe alım yok diyin boşa ugraşmayalım şimdi bu msj da cevapsız bırakılacak muhtemelen. ACİL iş rica ediyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*