Akdeniz Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Akdeniz Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Akdeniz güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

Akdeniz ilçesi Mersin’de doğal harikaları, tarihi dokusu ve sanatsal eserleri ile önemli bir bölgedir. İlçede hizmet vermekte olan belediye, 7/24 kesintisiz çalışarak buradaki kentsel ve yaşamsal standartları sürekli geliştirmekte, bölgeyi kalkındırmaktadır.

Kurum hizmet verdiği bölgede yerel faaliyetleri adil, ekonomik ve kolay ulaşılabilir şekilde üreterek yerinde ve zamanında vatandaşlara sağlamaktadır. Bu süreçler esnasında mimari estetik, doğa gibi konulara da önem verilmektedir.

Tüm proje ve faaliyetlerini insan ve toplum temellerinde üretmekte olan kurum, ilçenin her yanına aktif bir şekilde ulaşmaktadır. Belediye sunduğu hizmetlerde aksama olmaması, sorunsuz şekilde yeni projelerin sunulması için personel alımları yapmaktadır.

Akdeniz Belediyesi Personel Alımı

 1. Zabıta
 2. İtfaiye eri
 3. Arşivci
 4. Memur
 5. Park ve Bahçe İşçisi
 6. Güvenlik Görevlisi
 7. Şoför
 8. Temizlik İşleri Görevlisi

Akdeniz Belediyesi personel gereksinimlerine göre işe alımlar yapması nedeniyle, açılan ilanlar değişiklik gösterebilmektedir.

Akdeniz Belediyesi İş İlanları

Akdeniz ilçesinde iş imkanları incelendiğinde oldukça fazla seçenek olduğu görülmektedir. Bunlar hem özel hem de kamu sektörlerinde mevcuttur. Belediye de işe girmek isteyenler, ilk olarak iş duyurularını son başvuru tarihi geçmeksizin bulmalıdır.

Bu nedenle ilanların hangi kaynaktan güncel şekilde takip edilebileceği önemlidir. Kurum her belediyede olduğu resmi bir siteye sahiptir. İşe alımlar burada yayınlanabileceği için her gün kaçırılmadan takip edilmelidir.

Bunun yanı sıra adaylara Kariyer Kapısı, Resmi Gazete, ilan.gov.tr, İŞKUR gibi adresleri de düzenli olarak takip etmesi tavsiye edilmektedir.

Akdeniz Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Yenilikçi bir yapıya sahip olan Akdeniz Belediyesi sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda sunduğu hizmetleri 21. yüzyıla uygun koşullarda, yüksek kalite standartlarında üretmektedir. Sürekli gelişen yapısı nedeniyle personel gereksinimleri olmaktadır. Dolayısıyla usule göre ilanlar yayınlanıp iş alımları gerçekleştirilmektedir.

Söz konusu ilanlar farklı dönemlerde verilip farklı kadrolara yönelik olsa da, ana hatlarıyla incelendiğinde memur, itfaiye eri, zabıta ve işçi gibi alımlar da görülmektedir. Dolayısıyla birçok kişi kendi yetkinliklerine uygun kadrolar bulabilir.

Ancak memuriyet gibi kadrolarda KPSS gibi sınavların istendiği de unutulmamalı, mutlaka önceden bu sınava girilmelidir. Kurum modern bir yapıya sahip olup tüm çalışanlarına ayrım yapmadan yaklaşmaktadır. Sosyal haklar da tatmin edici bir şekilde sağlanmaktadır.

Akdeniz Belediyesi İş Başvurusu

Akdeniz Belediyesine iş başvurusu yapabilmek için önce her gün inceleme yaparak aktif ilanları bulmanız gerekir. Adaylar son müracaat günü olduğunu unutmamalı, tüm incelemeleri yaparak kendine uygun bir pozisyon bulunuyorsa ilgili tarih dolmadan müracaatı gerçekleştirmelidir.

Başvuru işlemlerinin hangi adrese, nasıl, hangi tarihlerde yapılacağı, adayların hangi evrakları tamamlaması gerektiği gibi önemli bilgilere ilanda yer verildiği için dikkatli şekilde incelenmelidir.

Akdeniz İş İlanları

Akdeniz Belediyesinde iş imkanları sadece belediye ile kısıtlı değildir. Özel sektör de vatandaşlara birçok iş şansı teklif etmektedir. Kariyer sitelerini ve sürekli yenilenen sitemizi takip ederseniz, bunları görmeniz mümkündür.

No Pozisyonlar
1 E-Ticaret Uzmanı
2 Makine Bakım Onarım Mühendisi
3 Muhasebe Elemanı
4 Plc Otomasyon Sorumlusu
5 Çevre Mühendisi
6 Bakım Onarım Sorumlusu
7 Finans Sorumlusu
8 Baharat Üretim Personeli
9 Plasti̇k Enjeksi̇yon Ustasi
10 Tır Şoförü Uzun Kısa Yol
11 Muhasebe Uzman Yardımcısı
12 Oto Ekspertiz Kaporta Boya Ustası

Güncel Mersin Akdeniz İş İlanları için TIKLAYIN.

10 Comments

 1. Selam ben belediye işi arıyorum 3 tane üniversite de çocuk okutuyorum sizden iş yardımi istiyorum lütfen (ev temizliği .çevre temizliği .park temizliği belediye içi çay temizlik yemek ) yaparım

 2. iş arıyorum daha önce okul temizlik elamanı olarak çalıştım sayın mustafa muhammet gültak

 3. Merhabalar Ben Yıldırım Ataman Lisans mezunuyum ve askerliğimi yaptım pedogojik formasyon belgem ve hijyen belgem var iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. Ben mersin Akdeniz güneş mahalle de oturuyorum adım erkan çiftçi Engeliyim engeli durumum ortopedik %40 tır
  İşsizim evliyim iki kızım var iş arıyorum bulamiyorum banada varsa bir iş verirseniz çok mutlu olurum ailemi geçinırmek istiyorum sayın başkanım sesmi doy lütfen

 5. ben hayrettın kepce kullanıyorum jcb ve eskavator ehliyet var is icin bana geri donerseniz sevinirim

 6. Berhaba ben Sibel Buzak okur yazarım üç çocuk okutuyorum pandemiden dolayı işsiz kaldım iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim temizlik işinden anlıyorum yaptım

  • Merhaba büro yönetimi yönetici asistanlığı önlisans mezunuyum Bilgisayar sertifikası ve iş hijyeni sertifikası mevcut 2. Üniversite iş sağlığı ve güvenliği önlisans mezunuyum iş bulmak istiyorum sizden ricam bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*