İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akdeniz Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Akdeniz Belediyesi Personel Alımı

Tarihi ve doğası ile beğeni toplayan Akdeniz ilçesi, Mersin’in şirin ilçelerinden birisidir. Akdeniz Belediyesi ilçenin gelişimine yönelik pek çok çalışmayı yürütmektedir. Belediye bünyesinde personel alımları ihtiyaç duyulduğu dönemlerde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle Akdeniz Belediyesi personel alımı için kesin bir tarih yoktur.

Buna bağlı olarak da, adayların ilanları yakından takip etmeleri gerekiyor. Bu sayede personel alımlarından haberdar olabilirler ve başvuru tarihleri arasında da başvurularını gerçekleştirebilirler.

Akdeniz Belediyesi Personel Alımı

Akdeniz Belediyesi İşçi Alımı

Belediye bünyesinde çalışmak için başvurabileceğiniz kadrolardan birisi de işçilik kadrosudur. Akdeniz Belediyesi işçi alımı ile şansını denemek isteyen adaylar, daha önceki ilan şartlarını dikkate alarak hazırlıklı olmalıdırlar.

Genel olarak bu düzeydeki adaylar için herhangi bir vasıf ve eğitim düzeyi önemli değildir.  Bireyler başvurularını gerçekleştirdiklerinde, ilgili Belediye birimi adayın başvuru koşullarını ne kadar karşılıyor olduğunu dikkate alır ve böylelikle ilgili adayın, ilgili kadro için uygun olmadığına karar verir.

İşçilik kadrolarında daha çok beden gücü önemli olduğundan, Akdeniz Belediyesi işçi alımları da adayın beden gücü kullanımına yönelik değerlendirmeler yapılır. Genel olarak; bedensel bir engeli bulunmayan 18-50 yaş aralığındaki adayların bu kadrolara kabul edilme oranı yüksektir. İşçilik kadrosunda maaşlar genel olarak asgari ücret düzeyinde olmaktadır.

Akdeniz Belediyesi Memur Alımı

Akdeniz Belediyesi memur alımları ile kurumun binası ve bağlı faaliyet alanlarında düzenli çalışacak personelleri almaktadır. Genel ve üst düzey pozisyon alımlarının gerçekleştirildiği memur alımların uzun yada kısa dönemlik olarak gerçekleştirilmektedir. Akdeniz Belediyesi bünyesinde en düşük memur maaşı, genel memur tarafından alınır ve 2 bin TL civarındadır.

Maaş durumu memurun pozisyonuna ve uzmanlık durumuna göre çok daha yüksek olabilmektedir. Bu nedenle genel olarak uzman ve belirli bir branşta yüksek öğretim düzeyinde mezun olmuş adayların daha yüksek maaş miktarlarına sahip olacağını söyleyebiliriz. Akdeniz Belediyesi memur alımı için henüz aktif bir ilan açılmadığını da belirtelim…

Akdeniz İş İlanları

Akdeniz ilçesinde ikamet edenler için pek çok iş imkânı bulunmaktadır. Bu iş imkânlarını güncel bir şekilde Akdeniz iş ilanları sayfasında takip edebilir. Duyurular, genellikle özel sektöre hitap etmekte olduğu için adaylar ilanları incelerken sahip oldukları kriterleri dikkate almalıdırlar. Duyurulardan, sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla da haberdar olabilirsiniz!

Diğer yandan azı ilanlarda istenilen özel belgeler de söz konusudur. Bu belgeler örneğin şoför alımında ehliyet belgesi, tehlikeli sınıfında işçi alımında da tehlikeli iş yapabilir belgesi olmaktadır. Bazı Akdeniz iş ilanları arasında da, herhangi bir vasıf yada belge talep edilmemekte olup, en az asgari ücret düzeyinde sabit bir gelir elde etmek isteyenlerin başvuruda bulunabileceği ilanlar olmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir