Yalıkavak Marina Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Yalıkavak Marina’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Yalıkavak Marina bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yalıkavak Marina personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yalıkavak Marina Personel Alımı ve İş İlanları

Yalıkavak Marina İş İlanları

Yılda 1000’den fazla kişiye istihdam sağlayan Yalıkavak Marina, dünyanın 120 ülkesinden gelen misafirlere ev sahipliği yapmaktadır. Bodrum Yarımadası’nın ve Yalıkavak bölgesinin uluslararası platformlarda tanıtılması için çalışmalar yürüten Yalıkavak Marina’nın misyonu ise güçlü marka kimliği ile Türkiye’yi önümüzdeki yıllarda da en iyi şekilde temsil etmektir.

fatgpt

Burada her şey Sizin için…

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Receptionist Muğla
2 Human Resources Manager Muğla
3 Zayıf Akım Teknisyeni Muğla

Yalıkavak Marina Personel Alımı

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2020 En İyi Uluslararası Marina” ve “2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ile derecelendirilen Yalıkavak Marina, Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süper yat marinasıdır.

2021 yılı itibariyle Yalıkavak Marina TYHA tarafından “5 Altın Çıpa Platin” ile ödüllendirilen Türkiye’nin ilk ve tek marinası olmuş ve dünyanın ilk 10 marinası arasına girmiştir.

Yalıkavak Marina Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*