İzmirgaz Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İzmirgaz çalışmalarına 2005 yılında başlayan ve günümüze kadar İzmir’deki birçok ilçeye doğalgaz ulaştırmayı başaran bir şirkettir. Günümüzde Karşıyaka, Buca, Bayraklı, Karabağlar, Bornova, Kemalpaşa, Kınık, Çiğli, Gaziemir, Torbalı ve daha birçok ilçeye doğalgaz hizmeti sunarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Doğaya saygılı ve çevre dostu çalışmaları sayesinde birçok kesimden tam not alan şirket, günümüzde aktif şekilde yüzlerce çalışanı bünyesinde bulundurmaktadır.

İzmirgaz İş İlanları

İzmirgaz, çeşitli pozisyonlar için duyduğu eleman açığını sık sık internet üzerinden duyurmaktadır. İzmirgaz bünyesinde iş sahibi olmak isteyen kişiler, bu ilanları mutlaka kontrol ederek takibini gerçekleştirmelidir.

Birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan ve bu alanda çalışmalarını sürdüren İzmirgaz, geniş kitleler tarafından takip edildiği için iş ilanları oldukça yoğun ilgi görmektedir. Sizler de bu ilanları takip ederek firmada açık pozisyonlar varsa kolaylıkla başvurularınızı yapabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

Şirket iş ilanlarını kariyer.net ya da yenibiris.com gibi web siteleri aracılığıyla duyurmaktadır. Bu yüzden ilk olarak bu sitelere üye değilseniz hızlı şekilde üyelik oluşturmalısınız. Üyelik oluşturduktan sonra özgeçmişinizi hazırlamalısınız ve yenibiris.com bağlantısına tıklayarak aşağıdaki adımları izleyin;

Makale Yazarak Para Kazanmak  1. Tıkladığınız bağlantı sizi doğruca şirketin site üzerindeki profiline yönlendirecektir, bu sayfayı inceleyerek aktif ilanları kontrol edebilirsiniz.
  2. Eğer sitede aktif bir şekilde ilan varsa, üzerine tıklayarak bağlantıyı açabilir ve iş ilanını inceleyebilirsiniz.
  3. Son olarak eğer bu pozisyona başvuru yapmak istiyorsanız, önceden hazırladığınız CV ile hızlıca başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Elektrik mühendisi
  • Makine mühendisi
  • Satış mühendisi

Pozisyon Açıklamaları

Elektrik mühendisi: Elektrik mühendisleri, çeşitli elektrik sistemlerini kurmaktan ve bu sistemlerin bakımını ve onarımını rutin olarak gerçekleştirmekten sorumludur.

Makine mühendisi: Makine mühendisleri genel anlamda, fizik kuralları ışığında ortaya çıkan enerjileri birbirine aktarmak için üretilen cihazların tasarım ve işlevinden sorumludur. 

Satış mühendisi: Satış mühendisleri en basit anlatımla şirketlerin sahip olduğu ya da ürettiği ürünlerin satışı üzerine çalışmalarda aktif rol oynarlar.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Haftaiçi 08:30-18:30, Cumartesi 09:30-12:00, Pazar tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: İzmir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*