Vitra Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Vitra’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Vitra bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Vitra personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.
Vitra Personel Alımı ve İş İlanları

Vitra Personel Alımı

2. Dünya Savaşı yılları Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942 yılında İstanbul Kartal’da kurulan seramik atölyesinde 8 işçi çalışıyor, sofra ve süs eşyaları üretiliyor. Savaş sonrasında ticaret tekrar normale dönüyor. Türkiye’nin ekonomik gelişimine ve şehirleşmesine paralel olarak tesis de hızla büyüyor ve tüketici talepleri doğrultusunda, lavabo ve klozet gibi ürünlere odaklanıyor.

O dönemde geleceği parlak görünen seramik banyo gereçleri üretimi, 1958’de Kartal’da bir üretim tesisinin açılmasını gerekli kılıyor. Her geçen gün büyüyen markaya, 1966 yılında çalışanların oylarıyla VitrA adı veriliyor. 1977’de dönemin en yeni teknolojileri kullanılarak Bilecik Bozüyük’te yeni bir fabrika kuruluyor. 80’lerin sonunda armatür, 90’larla birlikte karo seramik fabrikasının hizmete girmesiyle, Bozüyük, VitrA’nın ana üretim kampüsü haline geliyor.

Vitra İş İlanları

Global bir marka olma stratejisi çerçevesinde, yoluna dünya devlerini bünyesine katarak devam ediyor. Türk seramik sektöründe ilk yurt dışı şirket satın almasına imza atarak, 2006’da Almanya pazarının tanınmış seramik kuruluşlarından Engers Keramik’i bünyesine katıyor.

2007’de dünyanın en köklü ve tanınmış seramik markası Villeroy & Boch AG’nin Karo Bölümü’nün, 2008’de ise lüks banyo mobilyaları pazarında Avrupa lideri Burgbad’ın çoğunluk hisselerini alıyor. Bugün VitrA, dünyaca ünlü tasarımcı ve mimarlar tarafından tanınan, başarısı uluslararası tasarım ödülleriyle taçlandırılmış, gelirlerinin yaklaşık dörtte üçünü yurt dışı pazarlardan elde eden global bir marka…

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Teknik Müşteri Hizmetleri Uzmanı Eskişehir
2 Satış Sorumlusu – Dağıtım Kanalları Adana +1 il daha
3 Santral Görevlisi İstanbul(Avr.)
4 Uzman Tasarımcı – Karo İstanbul(Avr.)
5 Kts Proje Stajyeri – Ticari Pazarlama İstanbul(Avr.)
6 Kts Proje Stajyeri – Satış Geliştirme İstanbul(Avr.)
7 Pazar Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)
8 Seramik İmal İşçisi (İşkur Destekli) Eskişehir +1 il daha
9 Hazine Uzmanı/Sorumlu Uzmanı İstanbul(Avr.)
10 Ürün Geliştirme Teknisyeni Bilecik
11 Kalite Güvence Uzmanı / Sorumlu Uzmanı Eskişehir
12 Ürün Geliştirme Uygulama Sorumlusu Bilecik
13 Satış Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.)
14 Müşteri Sipariş ve Tedarik Sorumlu Uzmanı Eskişehir
15 Kariyer Test Sürüşü Stajyeri-Mst Eskişehir
16 Üretim Planlama ve Kontrol Yöneticisi Eskişehir
17 Satış Sorumlusu İzmir
18 Pazar Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Avr.)
19 Bölüm Asistanı Eskişehir +1 il daha
20 Bakım Sorumlu Uzmanı Bilecik +1 il daha
21 Teknik Ressam Eskişehir +1 il daha
22 Elektrik Bakım Formeni Eskişehir +1 il daha
23 Bakım Uzmanı / Uzman Yardımcısı Eskişehir +1 il daha
24 Bakım Uzmanı / Uzman Yardımcısı Eskişehir +1 il daha
25 Yatırım Projeleri Uzman Yardımcısı Eskişehir +1 il daha

Vitra Benzer İş İlanları

6 Comments

  1. Slm ben inşaatlarda fayans ustasıyım ayrıca sovrumlarda ve bir seramik fabrikasinin tesislerini yapmaktayım sizinle çalışmak istiyorum 05356031798

  2. Slm ben inşaatlarda fayans ustasıyım ayrıca sovrumlarda ve bir seramik fabrikasının tesirlerini yapıyorum sizinle çalışmak istiyorum

  3. ben sizinle çalışmak istiyorum 10 yıllık pasaportum hazır türkiye olur rusya olur her türlü çalışırım haber beklicem teşekkür ederim 05438703000.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*