Viranşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Viranşehir Belediyesi Personel Alımı

Cumhuriyet’in ilanına kadar Mardin’e bağlı bir kaza olan Viranşehir, Urfa’nın il olmasıyla birlikte 1924 yılında ilçe olmuştur.

“Şeffaf, katılımcı, paylaşımcı ve çözüm odaklı modern bir belediyecilik anlayışıyla ” hizmetlerini sürdüren Viranşehir Belediyesi bütün çalışmalarını vatandaşlarının memnuniyetini ön plana alarak gerçekleştirmektedir.

Hayata geçirdiği yatırımlar kapsamında Viranşehir’in kültürel mirasına da sahip çıkmaya dikkat eden kurum, Viranşehir’in gelişmesi ve kalkınması adına yaptığı proje alanlarında istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Viranşehir Belediyesi Personel Alımı

Viranşehir Belediyesi İşçi Alımı

Viranşehir Belediyesi, son dönemlerde bünyesinde çalıştırmak üzere aldığı bütün işçileri sözleşmeli işçi olarak kadrolandırmaktadır. Kadrosuna aldığı çalışanlarına sağladığı sosyal haklar konusunda mümkün olduğunca adaletli davranmaya çalışan kurumun bütün çalışanlarına aynı mesai saatini uyguladığı ve maaş düzenlemesini de çalışanların niteliklerine göre adaletli bir şekilde belirlediği bilinmektedir.

Buna bağlı olarak kadroya yeni alınacak olan sözleşmeli işçilerin 08.00 ile 17.00 saatleri arasında çalışacağı ve bu saatler dışımda çalışmak durumunda kalırlarsa maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti alacakları öngörülmektedir.

Viranşehir Belediyesi Memur Alımı

Belediye bünyesinde farklı kadro ve düzeylerde alım yapıldığını belirtmiştik. Bu sayede “işsizlik” sorunu yaşayan ya da mevcut işinden memnun olmayan farklı eğitim veya yaş seviyelerindeki adayların, açılan kadrolar için başvuruda bulunmaları mümkün olmaktadır. Buna bağlık olarak Viranşehir Belediyesi memur alımı kadroları; 18-35 yaş arası, en az lise mezunu adayların başvurularına açılmaktadır.

Söz konusu koşullar, belirlenen kadroya göre değişkenlik gösterse de genel olarak bu kriter çerçevesinde alım yapılmaktadır. İlgili koşulları sağlamayan adayların Viranşehir Belediyesi memur alımı başvuruları geçersiz sayılmaktadır. Öte yandan başvuru tarihleri dışında yapılan müracaatlarda, incelemeye alınmadan reddedilecektir. Bu nedenle tüm bu ayrıntılara, memur pozisyonu için başvuruda bulunacak adayların dikkat etmesi gerekmektedir.

Viranşehir Belediyesi İş İlanları

Kalite ve çevre ilkelerinden ödün vermeden, bütün çalışanlarının katılımıyla hizmetlerini etkin şekilde sunarak, vatandaşlarının memnuniyetini sürekli arttırma hedefinde olan Viranşehir Belediyesi, hedeflerine ulaşmak için kadrosuna alacağı personeller ile ilgili internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacak. Genellikle yayınladığı iş ilanlarında kadrosuna alacağı personeller ile ilgili tüm detaylara yer vere kurum, bünyesinde çalışacak olan adayların bu açıklamaları dikkatle okumalarını istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Viranşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadrosuna almayı hedeflediği personellerinin kadrolandırma şekillerini ve şartlarını internet sitesinden detaylı bir şekilde yayınlayan Viranşehir Belediyesi’nin bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesinden yayınlayacağı iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Viranşehir Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından başvuruların değerlendirilmesi sonucu belediyenin istediği kriterlere uygun görülen adaylar kadrolandırma yapılacak ilgili birim ve insan kaynakları birimi tarafından mülakata tabi tutulmakta ve başarılı olanlar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Viranşehir İş İlanları

Belediye sürekli olarak alım yapmıyor ve acil iş lazım diyorsanız, bu durumda güncel Viranşehir iş ilanları sayfamızı takip edebilirsiniz. İlçede birçok sektörel personel alımı gerçekleştirildiği için kariyer planlarınıza uygun düzeyde iş bulabilmeniz mümkün.

Bir işe başvurduğunuzda, alınma şansınızı arttırabilmeniz tamamen söz konusu iş için gerekli olan niteliklerin sizde olması ile alakalıdır. Dolayısıyla iş arayan adayların bu doğrultuda bilinçli davranarak; yaş, eğitim düzeyi, tecrübe, fiziksel durum gibi nitelik ve özelliklerini dikkate alarak, yapabilecekleri en uygun işler için başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de viranşehir iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 Comments

  1. Mrb ismim Ali ve sağlıkçı yim ve iş arıyorum ve viransehir de olan torpiller yüzünden iş bulamıyor ve sizden rica ediyorum unuverste mezunu yum ve viransehir devlet hastanesinde işe girmek istiyorum yardımcı olursanız minnettar kalacağım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*