Eyyübiye Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Eyyübiye Belediyesi Personel Alımı

Şanlıurfa’nın en kalabalık ilçesi olan ve adını Eyyub Peygamber’den alan Eyyübiye,12 Kasım 2012’de TBMM’de kabul edilen bir kanun ile Şanlıurfa merkez ilçesinin üçe bölünmesi sonucu ilçe olmuştur.

Eyyübiye Belediyesi, misyon olarak insan odaklı belediyecilik hizmetlerinde en gelişmiş teknolojiyi kullanıp Eyyübiye’nin doğal, tarihi ve kültürel mirasını koruyarak, kırsal ve kentsel gelişmişlik farkını azaltmakla birlikte vatandaşlarının toplumsal ve ekonomik kalkınmalarını sağlamayı benimsemiştir.

Bu misyon doğrultusunda faaliyetlerine hız kesmeden devam eden belediye yetkilileri kadrosunda oluşan personel açığını gidermek amacıyla yakın zamanda personel alımı yapacak.

Eyyübiye Belediyesi Personel Alımı

Eyyübiye Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna alacağı personellerinin bir kısmını memur olarak istihdam edecek olan kurum, personellerinin büyük bir kısmını işçi alımı yaparak istihdam edecek. Bu işçilerini genellikle sözleşmeli işçi olarak çalıştıracak olan Eyyübiye Belediyesi, yeni işçilerine de mevcut işçileri ile aynı mesai saatlerinde aynı maaş olanakları ile ve aynı sosyal imkânları sağlayarak istihdam edecek.

Eyyübiye Belediyesi Memur Alımı

Belediye, aynı zamanda memur alımlarıyla da iş bulmak isteyen vatandaşları mutlu etmektedir. Hemen her yıl alım yapan Eyyübiye Belediyesi; memur alımlarını farklı kadrolar için gerçekleştirmekte olup; kısa, uzun ya da belirsiz süreli olarak alımlar yapmaktadır.

Eyyübiye Belediyesi memur alımı ile ilgili en güncel bilgiyi kurumun web sitesinden sonra Personelalimi.gen.tr adresimizde de bulabilirsiniz. Başvuru koşul ve tarihleri de dâhil olmak üzere ilgili ilanı sizlere tüm ayrıntıları ile birlikte ulaştırmaktayız.

Artık birçok pozisyona KPSS şartı aranmadan, direkt olarak sözlü mülakat ile alım yapıldığını unutmayınız. Bu nedenle memur olma fırsatını kaçırmak istemiyorsanız, ilanlara zamanında başvuru yapmanız önem arz etmektedir.

Eyyübiye Belediyesi İş İlanları

“Kentlilik, katılımcılık, sosyal belediyecilik ve özgünlüğü örnek gösterilen; vatandaş ve çalışanlarının mutlu olduğu, tarihsel mirasını ve kent ruhunu yaşatan; saygın bir kurum olmak” hedefinde olan Eyyübiye Belediyesi bu hedef doğrultusunda projeler geliştiren ve bu projeleri hayata geçirmektedir. Bu proje alanlarında ve mevcut birimlerinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacak olan kurum, detaylar netleşince internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Eyyübiye Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eyyübiye Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen ve Şanlıurfa’da ikamet etmekte olan vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Adayların çalışmak istedikleri birim için kadro açılınca iş başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirmeleri ya da İşkur bürolarına cv ile birlikte giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İşkur yetkilileri ve Eyyübiye Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından değerlendiren ve başvuruları olumlu görülen adaylar mülakata alınmak üzere belediye bünyesine çağrılacaktır.

Bilgi için tıklayın.

Eyyübiye İş İlanları

Sürekli yeni iş araştıran adaylar için önemli olan ise güncel duyuruları bulmaktır. Bu anlamda web sitemizde Eyyübiye iş ilanları güncel ve her gün yenilenen listesi ile sizlere sunulmaktadır. Bu ilanlar arasında, sahip olduğunuz niteliklere uygun alımları mutlaka bulabilir ve başvurularınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

Vasıfsız eleman alımlarında eğitim durumu çoğu zaman önemli olmamaktadır. Bu türden alımlar yapan pek çok işletme var ve en az asgari ücretle iş başı yapabilmenize imkân sağlıyorlar…

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de eyyübiye iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*