İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haliliye Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Haliliye Belediyesi Personel Alımı

Vatandaşlar iş arama aşamasında iş bulmak için her yolu denemektedir. Genellikle güncel duyurular üzerinden iş arayan vatandaşların bir kısmı ise düzenli olarak Haliliye Belediyesi personel alımı yönündeki ilanları takip etmektedir. Çünkü belediye zaman zaman işçi ve memur alımları gerçekleştirmektedir. Bu alımlarda şansını denemek isteyen adayların ise güncel başvuru tarihlerini kaçırmaması gerekiyor. Bu nedenle kurumun web sitesi periyodik aralıklarla takip edilmeli ve İŞKUR sistemine de üye olunmalıdır.

Haliliye Belediyesi personel alımları, İŞKUR sistemine üye olan kişilere otomatik sms ile bildirilmektedir. Buna bağlı olarak İŞKUR kayıt sırasında verdiğiniz GSM numarasının doğru olduğundan emin olunuz. Kayıt işlemleri için kurumun ilgili departmanından yardım talep edebilirsiniz…

Haliliye Belediyesi Personel Alımı

Haliliye Belediyesi İşçi Alımı

İşçi alımları genellikle de “beden işçisi” kadrosu için alımlar olmaktadır. Geçmiş yıllarda Haliliye Belediyesi işçi alımı gerçekleştirmiş olup, ilgili ilanlarda başvuru kriterleri olarak ise kişinin ilköğretim düzeyinde mezun olması şart koşulmuştur.

Elbette şartlar bu kadar ile sınırlı değildir. Hatta işçi düzeyinde alımlar söz konusu olduğunda, eğitim durumunun bir önemi olmadığını da rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Daha ziyade bazı işçi kadrolarında belge ya da diğer ifade ile sertifika istendiği için uzmanı olduğunuz bir konu varsa belediyede rahatlıkla iş bulabilirsiniz.

Haliliye Belediyesi işçi alımları ile ilgili kesin başvuru şartlarından bahsetmemiz olanaksızdır çünkü şartlar açılan pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Haliliye Belediyesi Memur Alımı

Tıpkı işçi alımlarında da olduğu gibi memur alımlarında da şartlar sürekli değişebilmektedir. Ancak en temel şart ise kişinin eğitim durumunun en az lise mezunu olmasıdır. Bazı memurluk kadrolarında fakülte mezunu olma şartı da koyulabilmektedir.

Haliliye Belediyesi memur alımı yakın bir zamanda gerçekleştirmiş olup, yılın son aylarına doğru da ilan verileceği tahmin ediliyor. Bu anlamda adayların, memur alımları için hazırlıklı ve takipte olmalarını öneriyoruz…

Haliliye İş İlanları

İş bulmak isteyen adaylar sadece belediyenin açacağı memurluk ya da işçilik kadrolarına bağlı kalırlarsa, çok fazla zaman kaybedebilirler. En azından kısa süreli veya yarım zamanlı olsa dahi iş bulabilecekleri güncel Haliliye iş ilanları sayfasını takip ederek, adaylar bu sayfa üzerinden niteliklerine uygun ilanlar için başvuruda bulunabilirler. Şansını deneyen adaylar için ise zamanlamanın oldukça önemli olduğunu ayrıca belirtmeliyiz.

Haliliye iş ilanları içerisinde kriterlerinize uygun bir duyuru bulduğunuzda, başvuru koşullarını sağlıyor olduğunuza dair belgeleri ve öz geçmişinizi ilgili birime sunarak meslek sahibi olabilirsiniz. Kimi işletmelerde personel alımlarında öz geçmiş son derece önemli bir ayrıntı olurken, kimi işletmelerde ise herhangi bir önemi bulunmamaktadır.

Bu kapsamda işletmeler arasında bir sınıflandırma yapacaksak; kurumsal düzeyde işletmeler alımlarında CV’ye çok önem vermektedir. Daha küçük işletmeler ve daha düşük pozisyonlarda alım söz konusu olduğunda ise CV’nin bir önemi bulunmamaktadır.

  • TIMAC AGRO Avrasya Ziraat Sanayi ve Ticaret A.Ş. / Teknik Satış Uzmanı
  • Vivatinell Personel Alımı / Tıbbi Müsessil
  • Bim Personel Alımı / Kasiyer

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de haliliye iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir