Haliliye Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Haliliye Belediyesi Personel Alımı

12 Kasım 2012’de TBMM’de kabul edilen 6360 sayılı kanun ile Şanlıurfa merkez ilçesinin ikiye bölünmesi sonucu ilçe olmuştur.

Haliliye Belediyesi, çağdaş yaşam standartlarında güvenilir ve ilkesel değerleri gözeten, kentin sosyal ve kültürel dokusu ile uyumlu, halkı tüm varlık değerlerinden faydalandıran sürekli gelişime açık, şeffaf, adil, katılımcı belediye hizmetleri sunmak hedefindedir.

Bu hedef doğrultusunda çalışmalarını sürdüren kurum, kadrosundaki birçok birimde istihdam etmek üzere deneyimli, deneyimsiz ve engelli personel alım yapacak.

Haliliye Belediyesi Personel Alımı

Haliliye Belediyesi İşçi Alımı

Daha fazla insana, daha az kaynak kullanarak, daha iyi hizmet sunmak için çaba harcayan Haliliye Belediyesi, kadrosuna alacağı personellerini sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam edecek.

Bu personellerine mevcut personelleri gibi 08.00 ile 17.00 arasında mesai uygulayacak olan kurum, bu saatler dışında çalışmak durumunda kalmaları halinde bütün işçilerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödeyecek.

Haliliye Belediyesi Memur Alımı

Tıpkı işçi alımlarında da olduğu gibi memur alımlarında da şartlar sürekli değişebilmektedir. Ancak en temel şart ise kişinin eğitim durumunun en az lise mezunu olmasıdır. Bazı memurluk kadrolarında fakülte mezunu olma şartı da koyulabilmektedir.

Haliliye Belediyesi memur alımı yakın bir zamanda gerçekleştirmiş olup, yılın son aylarına doğru da ilan verileceği tahmin ediliyor. Bu anlamda adayların, memur alımları için hazırlıklı ve takipte olmalarını öneriyoruz…

Haliliye Belediyesi İş İlanları

Haliliye Belediyesi, hizmet standartları ve yönetim mükemmelliği ile Türkiye’nin modern şehircilik ve planlama kriterlerine uygun, sürekli yenilenen, kültürünü yaşatan, şehircilik bilinci olan örnek ve lider bir belediye olmak amacındadır. Bu amaçlarına ulaşmak adına çok sayıda personel alımı yapacak olan kadrosuna alacağı personelleri her zaman yaptığı gibi internet sitesinden iş ilanı yayınlayarak kadrosuna alacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Haliliye Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Haliliye Belediyesi kadrosunda görev almak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanlarını takip ederek, kendileri için uygun gördükleri birime ait iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da Şanlıurfa İşkur şubelerine gidip cv ile birlikte başvurularını teslim ederek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ön başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar uzman İşkur görevlisi ve Haliliye Belediyesi insan kaynakları yetkililerinin katılacağı mülakat tabi tutulmakta ve başarılı olan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Haliliye İş İlanları

İş bulmak isteyen adaylar sadece belediyenin açacağı memurluk ya da işçilik kadrolarına bağlı kalırlarsa, çok fazla zaman kaybedebilirler. En azından kısa süreli veya yarım zamanlı olsa dahi iş bulabilecekleri güncel Haliliye iş ilanları sayfasını takip ederek, adaylar bu sayfa üzerinden niteliklerine uygun ilanlar için başvuruda bulunabilirler. Şansını deneyen adaylar için ise zamanlamanın oldukça önemli olduğunu ayrıca belirtmeliyiz.

Haliliye iş ilanları içerisinde kriterlerinize uygun bir duyuru bulduğunuzda, başvuru koşullarını sağlıyor olduğunuza dair belgeleri ve öz geçmişinizi ilgili birime sunarak meslek sahibi olabilirsiniz. Kimi işletmelerde personel alımlarında öz geçmiş son derece önemli bir ayrıntı olurken, kimi işletmelerde ise herhangi bir önemi bulunmamaktadır.

Bu kapsamda işletmeler arasında bir sınıflandırma yapacaksak; kurumsal düzeyde işletmeler alımlarında CV’ye çok önem vermektedir. Daha küçük işletmeler ve daha düşük pozisyonlarda alım söz konusu olduğunda ise CV’nin bir önemi bulunmamaktadır.

Güncel Haliliye iş ilanları

Cmc – Engelli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de haliliye iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*