Van Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Van Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Van Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Dünya’nın hâlâ yaşanılan en eski kentlerinden biri olan ve tarihinin M.Ö. 5000’li yıllara dayandığı tahmin edilen Van, 1458 yılında Osmanlı Devletine katılmış, 29 Ekim 1923’te il statüsüne kavuşmuş ve 2012 yılında büyükşehir belediyesi unvanını almıştır.

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve Türkiye’nin en büyük 6. şehri olan Van, tarih, doğa ve kültür turizmi bakımından önemli bir konuma sahiptir.

Dünyaca ünlü kedisiyle, kaleleriyle ve dört mevsim turizme elverişli coğrafyasıyla tanınan Van, her yıl yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Van Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Van Büyükşehir Belediyesi 112 memur alacak

Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği ve Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur ve zabıta memuru alınacaktır.

Van Büyükşehir Belediyesi 112 memur alacak

Van Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Adil, güvenilir, kaliteli, şeffaf, katılımcı ve yenilikçi bir yönetim anlayışı benimseyen Van Büyükşehir Belediyesi’nin bu ilkeler doğrultusunda çalışabilecek çok sayıda vatandaşını kadroya almaya hazırlandığı bilinmektedir.

Bütün personellerine 08.00 ile 17.00 saatlerinde mesai uygulayan kurumun kadrosuna yeni alacağı personellerin de aynı mesai saatlerinde çalışacağı ve mesai saatleri dışında çalışmak zorunda kalmaları durumunda ek mesai ücreti ödeneceği de bilinmektedir.

Van Büyükşehir Belediyesi ‘nin ayrıca kadrosuna alacağı işçileri sözleşmeli işçi statüsünde istihdam edeceği ve çalışanlarına bu statü paralelinde sosyal haklar tanıyacağı da tahmin edilmektedir.

Van Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Van Büyükşehir Belediyesi bünyesinde memur olarak çalışmak isteyen kişilerin üniversite diplomalarını almalarının yanında Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı da oluşturması gerekmektedir. Sınavdan alınan puan doğrultusunda kişiler çeşitli il ve ilçeleri tercih edebilmektedir.

Yapılan tercihler sonucunda Van Büyükşehir Belediyesi’ni tercih etmiş kişiler arasında bir puan sıralaması yapılmaktadır. Açılan pozisyonda alınacak kişi sayısına göre sıralamada üst sıralarda yer alan kişiler ile iletişime geçilir ve bu kişiler mülakata çağırılır. Kamu Personeli Seçme Sınavı’ndan iyi puan almak işe alımda yeterli değildir. Van Büyükşehir Belediyesi bu konuda oldukça titiz davranmaktadır.

Bu nedenle mülakatlar yapılmaktadır. Mülakatlar açılacak pozisyonlara göre sözlü ya da yazılı olarak gerçekleştirilmektedir. Mülakat sonucunun iyi olması durumunda Van Büyükşehir Belediyesi kişiden bazı evraklar istemektedir. Bu evraklar adli sicil kaydı, sağlık raporu, askerlik belgesi vs. olabilmektedir. İstenen evrakların listesi, işe alım ilanları açıldığında detaylı olarak verilmektedir.

Kişinin istenen evrakları belirtilen süre içinde tamamlayıp İnsan Kaynakları birimine teslim etmesi ile kişi, işe alınmış olur. Kadrolu memur olarak işbaşı yapabilmektedir. Buna ek olarak açılan bazı pozisyonlarda Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmamaktadır. Yani kişilerin işe girebilmeleri için bu sınava girmelerine gerek yoktur. Bu durumda İnsan Kaynaklarına verilecek özgeçmiş ile kişilerin işe uygun olması durumunda yine mülakat gerçekleştirilir ve işe alınan kişi sözleşmeli memur olarak işbaşı yapmaktadır.

İşe alım, memur ikramiyeleri, memur tayin işlemlerini Van Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan İnsan Kaynakları departmanı gerçekleştirmektedir. Bu nedenle iş başvuruları bu birime iletilmelidir.

Van Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Daha planlı bir Van, daha estetik ve daha konforlu bir kent hayatı için ‘Planlı gelişim, Estetik Dönüşüm, Fonksiyonel Değişim’ vizyonunu hayata geçiren Van Büyükşehir Belediyesi, personel ihtiyacını karşılamak adına İşkur ile ortak hareket etmekte ve İşkur büroları aracılığıyla iş ilanı vermektedir.

Son dönemlerde yaptığı personel alımlarıyla Van’ın istihdam probleminde önemli bir boşluğu dolduran belediyenin yakın zamanda çok sayıda temizlik işçisi, zabıta ve şoför statüsüyle farklı birimlerde çalıştırabileceği sözleşmeli işçiler alacağı ve işçi adaylarıyla İşkur aracılığıyla görüşme sağlayacağı tahmin edilmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Van Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarında İşkur ile ortak hareket etmeyi tercih eden Van Büyükşehir Belediyesi bünyesinde sözleşmeli işçi olarak görev almak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanlarını takip etmesi gerekmektedir.

Yayınlanan ilan sonrası özgeçmişleri ile birlikte Van İşkur şubelerine giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir. Van Büyükşehir Belediyesi bünyesinde memur olarak kadro almak isteyenlerin ise KPSS sınavında yeterli puanı almış ve ÖSYM tarafından yerleştirilmiş olması gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Van Güncel İş İlanları

Van iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Van iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Van iş ilanları

 • Okul Öncesi Öğretmeni
 • Van İçin Tüm Branşlarda Öğretmenler
 • MAĞAZA PERSONELİ
 • VAN AVM – KASİYER – SATIŞ DANIŞMANI
 • Kasiyer – City Van
 • Kasiyer – Çanakkale Kipa AVM

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Van iş ilanlarına bakabilirsiniz.

153 yorum

 1. 1987 dogumluyum aslen hakkarılıyım van da yasıyurum evlıyım 2 cocugum var. Daha oncede beledıye zabıta ıcın basvurdum ama bır sonuc cıkmadı, ıs ıstıyorum 0546 878 8719

 2. lise mezunuyum vanda yasıyorum.bdp’lı bır gencım ve bu gorus yuzunden yedı ay cezaevınde yattım.. fakat van beledıyesındekı yonetım yolsuzlukla meshur olmus..her dınden ınsanı bunyesıne alır fakat yolsuzluk yapmayan ınsanları almaz. orada olabılmenız ıcın oradakı bazı ınsanlar gıbı onursuz olmanız lazım….ama bız ac da kalır yıne onurumuzu satmayız.. onur ıcın yasıyoruz bız….

 3. van merkezde ikametgah etmekteyim önlisans inşaat teknikeriyim beton labaratuuar yol yapım yapı denetim işlerinde çalııştım 0541 539 92 82 0536 411 10 54

 4. ben evren oğuz hakkari yüksek ovadan ama vanda kalıyum evliyim iki çocuk babasısıyım yüksek ova belediyesinde çalıştım tercübem var temizlik bölümünde ne iş olursa yaparım ayrıcaçöp kamyunuda kulandım şüfürlüyümde var çok ihtiyacım var askerlğimide yapmışım 27 ve 28 yaşlarındayım buda numaram 05333619794 çok ihtiyacım var

 5. BELEDİYEMİZİN RESMİ AÇIKLAMASIDIR… BU İŞ İLANI İLE İLGİLİ BELEDİYEMİZİN HİÇBİR İLGİSİ YOKTUR. BU İLANI YAYANLAR HAKKINDA GEREKLİ YASAL İŞLEM BAŞLATILACAĞINI BELİRTİR, BU İLANA İTİBAR EDİLMEMESİ RİCA OLUNUR

 6. işletme mezunuyum 2 yıldır özel sektör de personel ve muhasebe sorumlusu olarak görev yapmaktayım ileri düzey de bilgisayar kullanabiliyorum muhasebe ve sgk mevzuatların da yeterli düzey de bilgiye sahipim van belediyesin de çalışmak istiyorum

 7. 1974 van gevaş doğumluyum çok ii mimari ve statik proje okuyabilen inş alanında sorumluluk üstlenebilen ayriyeten alan ve sahada aktif olarak iş yapabilmekteyim bunun yanı sıra E+D ağır vasıta ehliyetim bulunmakta bunun yanında 2 adet SRC.MEVCUTTUR (Şhirler arası Otobüs ve Tır kullanmamda bir engel yoktur saygılarımla)

 8. 1974Van gevaş doyumluyum çok ii mimari ve statik proje okuyabilen ayriyeten alan ve sahada aktif olarak iş yapabilmekteyimbunun yanısıra E+d Ağır vasıta ehliyetim bulunmakta bunun yanında 2 Adet SRC Belgem bulunmaktadır (şehirlerarası Otobüs ve T IR KULLANMAMDA BİR ENGEL YOKTUR Saygılarımla GSM.05343687052

 9. van Özalp ilçesinde ikamet etmekteyim 2 senedir bir muhasebe de çalışıyorum ve bir sene mili eğitimde çalıştım vezne ,muhasebe ,dilekçe,takip memuru gibi işlerde deneyımım var sizden iş imkanını bekliyorum TLFN 05424232382

 10. van bostan içinde kalıyorum b sınıfı ehlıyetım var 11 sene ya yakın bır şirkette çalıştım söförlük yaptım su tesısatı tercubem var telefon num:0541 680 16 34

 11. slm ben vanda yaşıyorum evliyim 1 cocuk sahibıyım ve kırada kalıyorum matti durumu yok e elıyet sahibıyım şöfürlügüm cok iydır sizde bir iş rıca edıyorum tlf 05433033032 lütfen

 12. slm van büyük şehir belediyesinde bünyesinde çalışmak istiyorum ehliyet+bilgisayar+katıyakıt ile dogalgaz+direksiyon geliştirme sertifikalarım var tlf 05457177147

 13. van yyü meslek yüksek okulunda işletme mezunuyum güvenlik sertifikam ilk yardım sertifikam E ehliyetim var. diksiyonu düzgün biriyim van büyük şehir belediyesinde çalışmak isterim

 14. BEN 2 YILLIK ZİRAAT MEZUNUYUM VE AÇIKTAN İŞLETME OKUYORUM MUHASEBE DENEYİMİM VAR AYRICA B EHLİYETİM VAR. İŞ ARIYORUM YARDIMLARINIZDAN ÖTÜRÜ ŞİMDİDEN TSK

 15. slm van büyük şehir belediyesinde bünyesinde çalışmak istiyorum eylıyetım guvenlık sertıfıkam ılk yardım sertıfıkam allah rızası ıcın dıkkate alın cok ıse ıhtıyacım var van merkezde kalıyom cep 05439212165

 16. Ben, Uğur TAM. 25.08.1991 tarihinde Van-bardakçı köyünde dünyaya geldim.4 kardeşiz 3erkek 1 kız. Babamın ismi Mail TAM, annemin ismi Hınar TAM. İlkokulu Hasan Ali Yücel ilköğretim okulunda, ortaokulu ise Bardakçı İlköğretim okulunda okudum. Babamın görme engeli olduğu için, maddi yetersizlikten kaynaklı erken yaşta çeşitli mesleklerde çalıştım.5 yıl eski marangozlar sitesinde mermer işi yaptım, 6 yıl İstanbul’da alçı boya işleri yaptım. Yurt dışında(Kuzey Irak) 8 ay dış cephede boya işi yaptım. 1 yıl İzmir’de ağır vasıta şoförlüğü yaptım. Sanayi bölgesinde 3 ay motorcu olarak çalıştım.
  05415393891 05443209925

 17. İnşaat teknikeriyim aynı zamanda işletme mezunuyum vanda oturuyorum 5 yıldır özel bir şirkette yol yapı labaratuvar etüt proje muhasebe gibi alanlarda çalıştım ve bu alanlarda üstüme kimseyi tanımam dikkate alırsanız sevinirim…

 18. aslen hakkariliyim vanda ikamet etmekteyim işsizim bankacılık sigortacılık mezunuyum açıktan işletme okuyorum bilgisayar serfitikam var işsizim iş arıyorum numaram: 05372132148 dikkate alırsanız sevinirim

 19. van merkezde yaşıyorum 100/42 engelli raporum var evli iki çocuk babasıyım kirada yaşamaktayım meslek 14 yıl nakışta desencilik tercübem var ayrıca ellektronikte.de tecrübeliyim yaş 30 tel 05455670565 çetin yılmaz saygılar

 20. lise mezunuyum..çay ocağı ve kahvaltı salonu işletim..b sınıfı ehliyetim var iş güvenlik sertifikam var bi an önce bana uygun bir iş bekliyorum sizden 05444849108

 21. Evliyim iş arıyorum 2 çocuğum var. 2 yıllık elektrik mezunuyum bilgisayar sertifikam var artı B ehliyete sahibim Van belediyesinde çalışmak istiyorum.başkaleliyim.

 22. van merkezde ikamet ediyorum yaş 36 evli 2 çocuk babasıyım kirada kalıyorum işsizim güvenlik sertifika – silahlı – bilgisayar sertifikam var yardımcı olmanızı bekliyorum saygılar.tel:0545 630 42 30

 23. Ben Aslen vanın güzelsu Kepçe opareturuyum Van il özel idaresinde 5 yıl çalışsın büyük şehir yasasıyla bizi çıkardılar Vanın merkez köylerinı tanıyorum evliyim 2tane cocuklarımvar evim yeni mahallesinde oduruyorum İpek yolu köylerini tanıyorum Tlefon 530 961 18 29

 24. slm iş arıyorom cok iyi bir su ve kalorıfer ustasıyım hep kurbete caliştık bir azda kendı memlaketımızden calişmak isterız 39 yaşındeyım 5 cocuk babasıyım lütfen iş verenlerden yardın etsınler sagılarımla 05357904762

 25. slm ben vanda ikamet ediyorum E sınıfı ehliyetim var 5 6 adır boşum cok magdurum her hangi bir işte calışmak işterim tarafınızdan deyerlendirilmesini arz ederim

 26. slm ben vanda ikamet ediyorum E sınıfı ehliyetim var 5 6 adır boşum cok magdurum her hangi bir işte calışmak işterim tarafınızdan deyerlendirilmesini arz ederim 0543 405 65 65 04566652365

 27. slm ben vanda ikamet ediyorum E sınıfı ehliyetim var 5 6 adır boşum cok magdurum her hangi bir işte calışmak işterim tarafınızdan deyerlendirilmesini arz ederim 0543 405 65 65 04566652365

 28. Mehmet raci yalvaç merhaba ben van da ikinisanda oturuyorum adana cokuruva ÜnÜverstesinde mezun oldum muhasebe ve vergi uygulamaları bölümünü bitirdim
  aldığım belgeler;bilgisayar belges excel,iş eğitimi belgesi,bilgisayarlı muhasee belgesi bu işe çok ihtiyacim var

 29. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 30. mrb ben hakan gecgın urfalıyım bir sebep ten öturu 8 yılla aşkın suredır mahkum kalmıs tım 2013 yılında tahlıye oldum insaat teknıkerıyım ve ercıste ikamet etmekteyım muracat ettım van beledıyesıne dosyam sızde mevcut bulunmaktadır dusuncelerım yasamasını bılırsen heryer guzeldırheryer kurdıstandır ercıste konternırde yasam mucadesı verıyorum işsizim dıplomalı işsiz sız buyuklerımden gerekenın yapılmasını saygılarımla arz ederım 05071482573-05436203273

 31. nrb ben kerem yılmaz ben hakkariden göç ettim ben dart aydır işsizim kiracıyım dart tane öğrencim var ehliyet src belgem var şöfürlüğüm iyi mobilyada iki yıl çalışmışım no 05302757840 saygılarımla arz ederim.

 32. belediye kendi adamlarından başka kimseyi almıyorlar şimdi suracaksınız nerden biliyon biliyrum belediyede çalışan bi abila tanıştım sordum abi belediyede ne zaman alım olacak diye oda her zaman alım var dedi sordum nasıl oluyor belediyede adamın varsa girersin yoksa hiç uğraşma çünkü belediyeyi belediye başkanı değil van da ki büyük aşiretler yönetiyor dedi evet doğru söyledi okuma yazması olmayan belediye de zabıta şöför temizlikçi masa başı iş yapar benim bigi lise mezunu kpss de 82 puan alan da günlük ekmeğe çalışıyor bu nasıl adelet nered bu vicdan nerde bu kanun

 33. çetin yılmaz belediye yetkililerine sesleniyorum başkalenin bir köyünden buraya göç ettik evli iki çocuk babasıyım 100/42 bacağımdan engelliyim kirada yaşıyorum işsizim meslek olarakta 14 yıl istanbulda nakışta desencilik ve osta başı olarak çalıştım ve vanda yaklaşık dürt yıl uydu merkezi sistem cihaz çanak korulumu yaptım elektronikte tecrübem var şimdi ise işsizim siz değerli belediye yetkililerden bu iş konusunda bana yardımcı olmanızı önemle rica ediyorum e sınıf sürücü belgem var saygılar çetin yılmaz van tel 05455670565

 34. Ümit kepçe opareturuyum Van merkez köylerini tanıyorum il özel idaresinde 6 yıl çalışsın Hitaci 220 kullandım ben Van yeni mahallede kalıyorum hoşaplıyım tlf 5309611829 kiradayım Van merkez köylerini tanıyorum topla köy sayısı 140 tane mezra hariç

 35. beledi ye yetkililerine kardeşim seçimlerde önce herkese iş sözü verdiniz seçimlerde sonra kıvırmaya başladınız biraz vicdan biraz sözünüzün eri olun yazık size size soruyorum seçim de bu yana çok kişiye iş verdiniz neden garibana iş yok fakire yok dağdakinin mücadelesi ayrı bağdakinin ayrı dağdaki hakkı için bağdaki makam için

 36. van belediyesi sadece menfaatcıları ve o pis gevdanların yeridir gevdanlar o belediyede oldukca bedel verenlere iş yok belediye başkanını ceza evine gönderdiler gevdanlar çalıp çırptılar sonrada başkana köför ettiler belediye başkanı başkan olsaydı o piç gevdanları belediyede barındırmazdı gevdanları götüne bir jop soksunlar o zaman derim ki belediye temizlendi 05342533779

 37. haksızlık yapmayı kesin insanların hakkını yediğiniz yeter biraz dürüs olun aldığınız personelleri nasıl alıyorsunuz okuma yazma bilmiyen her kes belediyede memur olmuş başkan elini koy masaya bu haksızlığa yolsuzluğa bi dur de millet ne biçim bir siyasi parti olduğunuzu görüyor

 38. Arkadaşlar torpil yoksa işte yok.Ben iki üniversite bitirdim,End. Elektronik Ve işletme fakültesi ama işsizim. Ne yapalım Türkiye demek torpil demek.. Torpilin yoksa işte yok..Bak bizde kpss’ye bel bağladık oda yalan ya biliyorum LAKİN yapacak bişey yok..:(

 39. van belediye büyük şehir başkanlıgına sayın belediye aşkanım sayın yetkililer işsizim 6 kişilik nufustan sorumluyum magdurum iş arıyorum siinle çalışmak tan mutluluk duyarım lise mezunuyum teşekür ederim saygılrımla ar ederim 05465459965

 40. Van büyük şehir Başkanlığı na ben iki yillik bahçe tarımı mezunuyum is arıyorum issizim van büyük sehir belediyesinde is yapmaktan mutluluk duyarım saygilarimla…

 41. Evliyim iş arıyorum 2 çocuğum var. elektrik mezunuyum bilgisayar sertifikam var artı E ehliyete sahibim 9 yıldı özel güvenlik görevlisi işi yaptım Van belediyesinde çalışmak istiyorum

 42. Evliyim iş arıyorum 2 çocuğum var. elektrik mezunuyum bilgisayar sertifikam var artı E ehliyete sahibim 9 yıldı özel güvenlik görevlisi işi yaptım Van belediyesinde çalışmak istiyorum TEL:0546 488 25 63

 43. evliyim 1 çocuğum var kiradayım çok acil işe ihtihacım var ağır vasıta şöförürüyüm E sınıfı ehliyetim var 9 yıllak tercübem var vanda iş arıyorum çok acil 0543 900 43 79

 44. mrb vanda oturuyorum evliyım daha once van belesiyeside su arzada caliştım su an işsizim işde cok ihtiyacın var E ehliyetim var su tesisatçısıyım güvenlik sertıfıkan var iş arıyorum simdiden teşekurler

 45. mrb ben hakkarılıyım vanda oturuyorum daha once van belediyesi su arzasa çalıştım suan işsizim işede cok ihtıyacım var E ehliyetım güvenlik sertıfıkam var su tesisatçısıyım zor durumdayım iş arıyorum ilgilenlere saygılarımı sunuyorum simdiden teşekurler tel:0541 952 43 87

 46. uzman çavuş olarak çalışmakta olduğum iş yerinden kendi isteğimle ayrıldım. meslek olarakta oto tamircisiyim belediyeniz bünyesinde açık olan kadroya atanmak istiyorum.GAZİANTEPLİYİM telefon numaram :0542 512 14 68

 47. herşey bedel vermekse ben bundan sonra oyumu yakacam bekirin o kafasına bedel inancı cıkınca yazık o insan var gün ekmeyine muhtaç bedel istiyorsun adam oyunu sana vermiş aç bedel diyorsun senin aldığı işçilerin ½80 okuma yazma bilmiyor tamam bedel verene iş ver ama vermeyenide gözden çıkarma 3500 kişi alınacak ve vanda 3500 kişi bedel vermiş diyorsun yalan başkan diyarbakırdaki adamın işline vanda vanda o kadar insan ver sen bunları gözde çıkarman yanlış yazık

 48. Merhaba 34 yaşında evini depremde kaybetmiş iki çocuk babası 14 yıllık deneyimli exkavatör operatörüyüm takimat yol yapımı hafriyat enkaz işlerinde ustayım aynı zamanda beko loder greyder E-G belgem var iş ve iş makinaları tecrübe sahibiyim toki konutlarında oturmaktayım aidat ödeyecek durumum olmadığından işsizim siz büyüklerimden iş istiyorum tel 0542 402 54 56

 49. edebiyat ve senaryo yazarlığı mezunuyum. türkiyeye yeni geldim bi kaç aydr henüz bi yere yerleşemedim. türkiyenin çeşitli illerindeki koleyjlerde drama eğitmenliği için başvurdum asıl tercihim van. 2-3 yıl kadar eğitmenlik yaptım. alanım; türkçe, edebiyat ve drama eğitmenliği. 05438590930

 50. ben van merkezden hasan büyük şehir belediye başkanımız seçim zamanında eşit davranacağız herkese iş alımlarıda öyle olacak biz işsiz güçsüz kalmışız ben evimi geçindiremiyorum ne yapayım siz söyleyin batıya gidiyorum doğu pkk lı geldi diyorlar düzgün iş bulamıyorum kendi toprağında da iş bulamıyorum ne yapayım başkanım siz söyleyin tl 05418720565

 51. van merkezde kalıyorum kaynakcıyım gaz altı kaynağıda yapıyorum işe ihtıyacım var kendı memleketıme bırde katkım olsun ıstıyorum ilgilenırsenız mutlu olurum 0546 665 35 65

 52. van merkezde kalıyorum kaynakcıyım gaz altı kaynağıda yapıyorum işe ihtıyacım var kendı memleketıme bırde katkım olsun ıstıyorum 9 yıldır bu işi yapmaktayım ilgilenırsenız mutlu olurum 0546 665 35 65

 53. Arkadaş lar Van Büyükşehir Belediyesi bile diğer partiler gibi torpil le alıyor yani dayin varsa orda işin hazır dır anliyacağınız o ki onlarda ayni halt defalarca gittim sorduklari soru bedel varmı böyle bir mantık olurmu illaki aileden birimi ölmesi gerekiyor dağda bu nasıl bir mantık

 54. 25.08.2009 tarihinde Yüzünçüyıl Üniversitesi Van Başkale Meslek Yüksek okul,Bilgisayar teknoloji ve programa bölümden mezunum.2011 ve 2014 yıllarda Medglobal harita Mühendislik şirketi bünyesinde banka ekspertizi olarak çalışmaktaydım.Belediyemizin bünyesinde bir işten çalışmak istiyorum.

  ADRES: BOSTANİÇİ MAH.İPEKYOLU/VAN
  MAİL : medbawer65@gmail.com
  TLF : 0545 305 57 91

 55. wulen van belediyesi vanlıları işe almaz,ancak d.bakırdan urfadan ağrıdan bitlisten hakkariden adam getirir işe sokar vanlı kardeşlerimde aç aç gezer,sistemide eleşitirisiniz,sizinde sistemden farkınız yok,hırsız herifler

 56. adım gülüstan üncü hakkariliyim 22 yaşındayım. silahlı özel güvenlik sertifikam ve kimliğim var van merkezde güvenlik görevlisi olmak için iş arıyorum….

 57. Ben iki cocuk babasıyım şuan işe cok acil ihtiyacım var ben belediyemiz icin cok hizmette bulundum şimdi cok zor durumdayım siz deyerli buyuklerimden acil iş istiyorum şöförluk ve kaynakçılık ve kurekçilik yapabilirim

 58. Ben iki cocuk babasıyım şuan işe cok acil ihtiyacım var ben belediyemiz icin cok hizmette bulundum şimdi cok zor durumdayım siz deyerli buyuklerimden acil iş istiyorum şöförluk ve kaynakçılık ve kurekçilik yapabilirim buda numaram ALLAH rızası icin hemen cevap yazmanızı bekliyorum 0541 468 81 10 0543 468 79 43

 59. işkur elemanıydım geçen sene VAN büyükşehir belediyesinde çalıştım bu sene alınmadım halen YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİnde muhasebe 2. öğretim okumaktayım zor durumdatım iş istiyorum

 60. 24 yaşındayım bekarım işe ıhtıyacım var neden yabancılar calısıyo

  24 yaşındayım işsizim iş arıyorum evıme aileme bakıyorum ama iş olmadıgı ıçın onlara karsı hep mahcubum işe yaramaz olarak görunmek istemıyorum çevreme ihtiyacım var alla razı olsun

 61. slm ben necip 38 yaşındayım Van büyük şehirde çalışmakistiyorum 9 aydır iskurda çalışıyorum süremiz az kaldı yüzde elli engelli oğlum var böbrek hastasıdır Eşim çölyak hastasıdır çok zor durumdayım yanlız bırakıp gurbette çıkamıyorum ikiside raporlu devlet büyüklerimden iş taleb ediyorum söfür bekçi temizlik her iş elimde gelir 05456843815

 62. merhaba ben necip kati vanda ikamet ediyorum simdi buyuksehirde iskurda çalışıyorum 20 gun suremiz kaldı devlet buyuklerimden iş istiyorum cok zor durumdayım iki çocuğun var oglum engelli böbrek hastası esim çölyak hastasi bunlarin raporlarında var gurbete çıkamıyorum bakacak kimsem yok şoför bekçi işçi yaparım devlet büyüklerimden arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*