İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kars Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Kars Belediyesi Personel Alımı

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve Türkiye’deki ilk Türkçe isme sahip il olma unvanını taşıyan Kars, 1924 yılında il statüsüne alınmıştır.

Kars belediyesi işçi alımı

Kars Belediyesi İşçi Alımı

Kars Belediyesi, son dönemlerde yaptığı personel alımlarında genellikle personellerinin sözleşmeli işçi kadrosuyla bünyesine dâhil etmektedir. Bu bağlamda Kars Belediyesi, kadrosuna yeni alacağı elemanları da sözleşmeli işçi olarak istihdam etmekte ve diğer işçilerle aynı sosyal hakları tanımaktadır.

Kars Belediyesi Personel Alımı

Engebeli yer şekillerinin etkisiyle çok fazla sektörde gelişme imkânı bulamayan ve daha çok tarım ve hayvancılık faaliyetleriyle ön plana çıkan Kars için önemli projeler geliştiren Kars Belediyesi, özellikle sanayi faaliyetleri ile gelişmeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda bir çok alanda faaliyet gösteren Kars Belediyesi, yatırım alanlarında istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Kars Belediyesi İş İlanları

Yeni yatırım alanları başta olmak üzere mevcut birimleri için de ihtiyaç duyduğu miktarlarda personel alımı yapacağı düşünülen Kars Belediyesi tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmamakla birlikte personel alım şartları netleşince, Kars Belediyesi insan kaynakları birimi internet sitesinden yayınladığı iş ilanı ile vatandaşlarına duyurmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar


 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Kars Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kars Belediyesi personeli olmak isteyenlerin zaman zaman belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlanan personel alım ilanlarını dikkatli bir şekilde takip etmeleri gerekmektedir.

Kars Belediyesi ve İşkur’un ortak çalışması ile yayınlanacak olan personel alım ilanından belirtilen şartlara uygun olan adayların belediyenin sitesinde yer alan iş başvuru formunu doldurarak ya da İş kur büroları aracılığıyla başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Kars  İş İlanları

Kars iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Kars iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Kars iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Kars iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Kağızman belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Sarıkamış belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Bir yorum

 1. Sevgi ŞAHİN 18 Şubat 2014

  bende kars belediyesinden güç alak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All right reserved.