Türkiye Diyanet Vakfı Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

29-mayıs-hastanesi

Türkiye Diyanet Vakfı Hastanesi personel alımı yapacak!

Türkiye Diyanet Vakfı Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Türkiye Diyanet Vakfı Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Türkiye Diyanet Vakfı Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Türkiye Diyanet Vakfı Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Türkiye Diyanet Vakfı Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türk Vakıf anlayışının bir tezahürü olan insanlığa daha iyi hizmet vermek ve bu hizmeti organize bir yapıda sunabilmek gayesiyle Türkiye Diyanet Vakfı, 29 Mayıs Sağlık Kurumları İşletmesini kurarak 1998 yılında Ankara`da günlük ayakta teşhis ve tedavi merkezi (Outpatient Klinik)ni hizmete açarak sağlık sektörüne adım atmıştır. Bu klinik 1 yıl içerisinde yatan hasta bölümü ilavesiyle hastaneye dönüştürülmüştür.

Vakfımızın Halen;

– TDV 29 Mayıs Ankara Hastanesi

– TDV 29 Mayıs İstanbul Hastanesi

olmak üzere iki sağlık kurumu bulunmaktadır.

Adını İstanbul`un fetih tarihinden alan işletme, Türkiye`nin en önemli sorunlarından biri olan sağlık alanında kaliteli, ekonomik ve eşit hizmet veren bir kurum statüsündedir.

Hastanelerimiz yüksek teknolojik donanımı, güler yüzlü personeli, 5 yıldızlı otel konforu ve tüm uzmanlık dallarında hizmet imkanı ile insanlarımıza sağlık hizmeti sunmakta ve halkımızın teveccühünü kazanmaktadır. “Akademik Yaklaşım, Ekonomik Çözüm” prensibimiz ile hastanelerimiz referans merkezler haline gelmiştir.

Türkiye Diyanet Vakfı, insan sağlığının korunması, toplumsal sağlık seviyesinin artışına yönelik çalışmalarda bulunmak ve en önemlisi de Ülkemizin sağlık sorunlarının çözümüne katkı sağlamak amacı ile hizmete açmış olduğu sağlık kurumlarını “ 29 Mayıs Sağlık Kurumları İşletmesi” çatısı altında toplamıştır.

Vakıf, 1998 yılında Ankara’ da hizmete açtığı TDV 29 Mayıs Tıp merkezini daha sonra hastaneye çevirmiş, 1999 yılında da İstanbul’un Fatih ilçesinde 29 mayıs hastanesini hizmete açmıştır. Onkoloji, plastik cerrahi ve organ nakli hizmetleri haricinde tüm branşlarda hizmet veren hastane kısa süre içinde Kalp cerrahisinde, kardiyoloji, tüp bebek ve kadın hastalıkları ve doğum hizmetlerinde önemli merkezler arasında yerini almıştır.

TDV 29 Mayıs Sağlık Kurumları işletmesi ayrıca, 2005 yılında Üsküdar Tıp Merkezinden sonra 2007 yılında Ankara’nın Dikmen semtinde tüm branşlarda hizmet vermek üzere “akıllı bina “özelliğinde 100 yataklı modern bir hastane kurmuştur. 100 yataklı olarak hizmete başlayan akıllı bina özelliğindeki TDV 29 Mayıs Hastanesi ; ülke ve bölge şartlarına göre inşa edilen mimari yapısı ve ayrıca teknolojik donanımı ile Ankara da kısa süre içinde önemli merkez olarak kabul görmüştür.

Sağlık alanında “yüksek teknolojinin bilimle buluştuğu adres” olmak hedefinde olan 29 mayıs hastanelerinde “64 slice BT” Cihazı ile koroner anjiografi hizmeti de verilmektedir.

TDV 29 Mayıs Sağlık Kurumları işletmesine bağlı tüm kurumlar ISO9001:2000 kalite belgesi ile dünya standartlarında hizmet verdiğini belgelemiştir. Ayrıca 29 Mayıs hastanelerinde JCI akreditasyon çalışmaları tamamlanmak üzeredir. Daha detaylı bilgi alabilmek için www.29mayis.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

29 mayıs sağlık kurumları vizyonu:

Kurum olarak bütün birimlerimizde “hasta memnuniyeti” olarak kabul ettiğimiz “mükemmellik” ve yüksek kalite’ye ulaşma, kendimize seçtiğimiz en önemli hedefimizdir.

29 mayıs sağlık kurumları misyonu:

Hizmet verdiğimiz alanlarda sürekli gelişmeyi sağlayarak hastalarımızın beklentilerini karşılamak ve onların sağlık sorunlarını çözmek için, tıp teknolojisinin en son alet ve gereçlerini kullanarak, yüksek kaliteli, konusunda uzman doktor ve personeli ile; hastalarımızla yakın, sevgi ve saygıya dayalı bir ilişki kurmanın ana görevimiz olduğunu düşünüyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*