Sultanbeyli Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

sultanbeyli-devlet-hastanesi

Sultanbeyli Devlet Hastanesi personel alımı yapacak!

Sultanbeyli Devlet Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Sultanbeyli Devlet Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sultanbeyli Devlet Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sultanbeyli Devlet Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

fatgpt

 Hastanemiz 1992 yılında Tacirler Eğitim Vakfı tarafından Sultanbeyli ilçesi merkezinde 2788m2 arazi üzerinde 1050m2 ve bodrum dahil 4 katlı olarak inşa edilmiştir.07.07.1992 tarihinde Sağlık bakanlığına hibe edilerek tüzel kişilik kazanmıştır.1992 yılı Ekim ayında Kartal devlet hastanesine bağlı semt polikliniği statüsünden ayrılmıştır. Bu bina şu anda poliklinik binamız olarak hizmet vermektedir. 2000 yılı sonu itibarı ile bu binanın üst katında hizmet vermekte olan Sultanbeyli sağlık grup başkanlığı ve Ana çocuk sağlığı merkezi kendi binalarına taşınınca hastanenin idari birimleri bu kısma taşınmış ve hizmetlerin daha düzenli yürütülmesi ve yatak sayısı arttırma çalışmalarına hız verilmiştir. 2004 yılında ara binanın inşası ile yatak kapasitesi 150 olmuştur.

Buradan aktif ilanlara başvurabilirsiniz.

fatgpt

14 Comments

 1. Lise mezunuyum, iş arıyorum.Öğrenmeye açık ve çalışmayı seven biri olarak iş yerinize değer katarken kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum.Hastanenizde çalışmak istiyorum.

 2. TIBBİ SEKRETERLİK VE HASTA KABUL ALANINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM .SERTİFİKAAYA SAHİBİM İŞ ARIYORUM. 1 YIL SEKRETERLİK OLARAK TECRÜBEM VAR. SULTANBEYLİDE OTURUYORUM.

 3. Merhaba ben güvenlik işi arıyorum Sultanbeyli atlasin orda oturuyorum 05411553404

 4. Merhaba lise mezunuyum sultanbeylide oturuyorum .kepçeci ve servis elemanı olarak çalışmak istiyorum

 5. Merhaba lise mezunuyum sultanbeylide oturuyorum hasta kabul işi arıyorum vb ..diğer işler ilginize teşekkürler

 6. Marhaba özel güvenlik görevlisiyim devlet hastanesinde çalışmak istiyorum saygılar

 7. ismim kubra Bayyiğit sosyal hizletler ön lisans mevzunuyum 1 yıl boyunca hastanede calistim sosyal hizmet alanlarinda acii acill is aramkatayim

 8. ismim özge metin istanbul samandırada oturuyorum kaynarca özel yüzyıl hastanesinde doktor asistanlığı yapıyorum

 9. ismim özge metin samandırada oturuyorum özel pendik yüzyıl hastanesinde doktor asistanlığı yapıyorum 2 yıl tecrübem var

 10. işzim de vlet işinde sigortalı olarak çalışmak istiyorum.temizlik işcisi buna benzer her türlü işde.

 11. Ben cemil karaman 35 yaşındayım iki yıldır issizim dört tane çocuğum var ailem bursada yaşıyor
  onlara maddi manevi yardımda bulunmam için çok acil işe ihtiyacım var elimden gelen tüm işi yaparım bir tek sorunum sabıka kaydı bozuk onun dışında hiçbir problemim yok
  sizlerden haber bekliyorum bnm no 05366151258 veya 05316678911

 12. erzincanlıyım lise terkim yaşım 45 çok iyi araç kullanırım istanbulda her yeri bilirim yakacıkta oturuyorum saygılar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*