İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Trabzon Havalimanı İş İlanları 2019

Trabzon Havalimanı İş İlanları

Havalimanlarında personel alınacağı zaman bunun haberini internet üzerinden bile alabilirsiniz. Havalimanı iş ilanları artık kolaylıkla her yerden ulaşılabilir olduğu için başvuru yapmanız da kolaylaşacaktır. Başvuru yapanların uyması gereken şartları internette de açıkça görebilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu için güvenlik önlemi alan güvenlik personelleri bazı fiziksel kurallara da uymak zorundadır. Erkekler ve kadınlar için ayrı kriterler belirlenmiştir. Erkekler en az 1.70 cm boyunda olması gerekirken kadınlar en az 1.65 cm boyunda olmalıdır.

Erkekler için 60-90 kilo olması gerekirken kadınlar için de 50-60 kilo olması gerekir. Havalimanı personel alımı için yaş aralığı da 18-30 arasındadır. Bu şartları sağlıyorsanız siz de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için dinamik ve özgüveni yüksek kişiler tercih edilir. Ayrıca birçok pozisyon için yabancı dil bilgisi de aranır. Güvenlik temel eğitimi alanlar sadece güvenlikte çalışabilir.

Ayrıca diksiyonu düzgün ve insan iletişimi iyi kişiler olması da aranan özellikler arasındadır. Hava alanı iş başvurusu yapacaksanız eğer erkekseniz askerliğinizi tamamlamış olmalısınız.

Trabzon Havalimanı Personel Alımı

Havalimanı işçi alımı için personellerin lise ve dengi okullardan mezun olması da önemlidir. Devlet memurları kanunu içerisinde tüm prosedürler açıkça yazar. Yönetmeliğe bakmak için bu kanunları okuyabilirsiniz. Hava alanı personel alımı için kaç kontenjan açılacağı ve hangi pozisyonlar için kontenjan açılacağı öncesinde detaylı şekilde mutlaka yazılır.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir