İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tekirdağ Çorlu Havalimanı İş İlanları 2019

Tekirdağ Çorlu Havalimanı İş İlanları

Havalimanı içerisinde onlarca farklı pozisyon içerisinden size de uygun bir pozisyon olabileceği için havalimanı iş ilanları seçeneklerine bakabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda güvenlik görevlisi alanında bir açık olduğu için özel güvenlik görevlisi olarak havalimanlarına girebilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu için güvenlik görevlilerinden istenen evraklar yönetmeliklerde de belirtilmiş ve şartlar yazılmıştır. 18 yaşından büyük olanların katılabileceği bu meslek için yaşınız en fazla 30 olmalıdır.

Aynı zamanda kamuda ya da adli olarak bir suçunuzun bulunmaması gerekir. Havalimanı personel alımı için güvenlik görevlilerinin bazı mülakatlardan geçmesi ve insan ilişkilerinin iyi olması da son derece önemlidir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları arasında seçeceğiniz havalimanının çalışma şartlarına bağlı kalmalı ve mesai saatlerini kabul etmelisiniz. Her bir havalimanının mesai saati uygulaması farklı olabilir ancak genel olarak devriyeli sistem uygulanır.

Hava alanı iş başvurusu yapacak olanlar tüm bu şartlara uygun davranacaklarsa işe alınmak istediğini bildirmelidir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için titiz davrandığından sadece sicil olarak değil fiziksel görünüş olarak da uygun olmalı ve kendinize de titiz davranmalısınız. İnsan ilişkilerinin yanı sıra özel güvenlik eğitimi almış olmanız da önemli bir husustur.

Havalimanı işçi alımı için bazı yönetmeliklere bağlı kaldığından detaylı olarak kuralları bu yönetmelikler içerisinde zaten kolayca bulabileceğinizi söyleyebiliriz.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

 

2 Yorum

  1. gizem korkmaz 16 Ağustos 2014

    merhabalar ben çorlu havaalaninda çalışmak istiyorum, önlisans lojistik mezunuyum ve lisans işletme okuyorum, bilgi verirseniz çok memnun olurum şimdiden çok teşekkür ederim

  2. mustafa toros 8 Ocak 2019

    merhaba güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum yaşım 28 silahlı güvenlik görevlisi belgem var eğer dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir