Sivas Nuri Demirağ Havalimanı İş İlanları 2022

Devlet Hava Meydanları tarafından işletilmekte olan Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı, her yıl yolcu sayısını düzenli olarak arttırmaktadır.  Bu bakımdan onlara daha iyi, hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için havaalanı personel alımı yapılmaktadır. Bunlar firmanın o an ihtiyaçlarına göre, farklı zamanlarında verilmektedir.

Teknoloji ve ulaşımın geliştiği günümüzde, uçaklar günlerce süren yolculukları saatlere indirgediği için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. DHMİ tarafından işletilmesi nedeniyle zaman zaman ilanlar verilerek, gerekli alımlar yapılmaktadır. Dolayısıyla adayların, Resmi Gazete ve İŞKUR gibi kaynaklar üzerinden, bunları takip etmesi gereklidir. Resmi ilanlar incelenirse,

 1. Hangi pozisyona personel alınacağı,
 2. Kaç kişinin alınacağı,
 3. Başvurunun nerede, nasıl ve hangi tarihlerde gerçekleşeceği,
 4. Adayların toplaması gereken evrakların neler olduğu,
 5. Aranan niteliklerin neler olduğu gibi birçok soruya cevap bulunabilir.

Buna ek olarak Sivas Nuri Demirdağ içerisinde farklı işletmeler de vardır. Bunlar da artan yolcular sebebiyle sürekli çalışan gereksinimi duyabilmektedir. Bunların takibi de kariyer siteleri aracılığıyla yapılabilmektedir.

Sivas Nuri Demirdağ havaalanı iş ilanları için bunları takip ederseniz, sonuçları kaçırmaksızın takip edebilirsiniz.

Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı Personel Alımı

Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı kapsamında çok sayıda departman vardır ve alımlar bunların herhangi birinde yapılabilir. İlan edilecek pozisyonlar da bu nedenle birbirine göre farklılık arz eder. Havalimanı personel alımı için bazı pozisyonlar şöyledir;

 1. Danışma Görevlisi: İç ve dış iletişimi koordine etme, konukları karşılama ve daha birçok görevi vardır.
 2. Satış Danışmanı: Diksiyonu düzgün ve iyi iletişim kurabilme, esnek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilme gibi vasıflara sahiptir.
 3. İş Güvenliği Uzmanı: Kurum içinde meydana gelebilecek yaralanma ile kazaları engelleyebilmek için uygulamalar yapmakla görevlidir. Buna ek olarak, kaza nedenleri tespit etme, bir daha olmaması için araştırma yapma gibi görevleri de bulunur.

Eğer resmi kanalları ve kariyer sitelerini takip ederseniz, daha çok sayıda ilanı bulabilirsiniz. Bunlara havalimanı işçi alımı kapsamında olan temizlik görevlisi duyuruları da dâhildir.

Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı Güvenlik Alımı

Havaalanlarına güvenlik görevlisi alımı sık bir şekilde gerçekleşmektedir. Sivas Nuri Demirdağ havalimanı işçi alımı da yılın farklı zamanlarında verilebilecek duyurular arasındadır. Eğer gerekli evrak ve sertifikalarınız varsa, açılan ilanlara başvurmanız mümkündür.

Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı İş Başvurusu

Devlet Hava Meydanları, Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı için ilan açtığında, nasıl başvuru yapılacağı dâhil bilgileri adaylara aktaracaktır. Dolayısıyla bu ilanın okunması ve tüm maddelere büyük bir özen gösterilmesi yeterlidir.

Bunun haricinde, içerisindeki işletmeler kariyer sitelerinden alım yapabilmektedir. Bu durumda iş başvurusu şöyle olur;

 1. İş ilanı açılan kariyer sitesine girin ve hesabınızla giriş yapın. Bulunmuyorsa üye olun.
 2. Sivas Nuri Demirdağ havalimanı içerisinde bulunan firmaların, hesaplarını görüntüleyin.
 3. Açtıkları iş ilanlarına bakarak, başvur butonunu kullanarak müracaat edin.

Eğer başvuru yaptığınız pozisyon ile uyumluysanız, insan kaynakları departmanı sizinle kısa sürede irtibat kurabilir.

8 Comments

 1. Mrb İstanbulda yaşıyorum.8 yıllık özel güvenlik olarak çalışıyorum.Avm,fabrika,lojistik depo,site veOkan üniversitesi kampüs projesinde güvenlik olara çalıştım.
  İstanbulun kalabalığından yoruldum kendi memleketimde Sivas da güvenlik olarak çalışmak istiyorum.Kendi memleketimde yaşamak istiyorum.

 2. Gonca Engin sivaslıyım silahlı Guvenlik kartım var hava alanında sizlerle çalışmayı isterim

 3. Merhabalar. Trakya üniversitesi’nde Uçak teknolojisi öğrencisiyim pandemi önlemleri dahilinde okulumun vermiş oldugu karar sonucu memleketim olan Sivas’ta bulunuyorum. A2 seviyesinde ingilizce biliyorum. Bu günlerimi sizin bünyenizde çalışarak geçirmekten mutluluk duyarım.

 4. Merhaba ismim osman silahli ozel guvenlik gorevlisiyim 25 yasindayim gercekten ise cok ihtiyacim var havaalini gibi onemli biryerde sizlerle calismak cok isterim deneyimim vardir…

 5. merhaba ben 24 yaşında silahlı özel güvenlik sertifikasına sahibim özel güvenlik görevini yapmak istiyorum 1.74 boy 60 kiloyum beni ararsanız sizinle çalışmak çok isterim

 6. Merhaba silahki güvenlik sertifikam var yaşım 26 boyum 1.76 kilom 68 sivasda ikamet ediyorum sizinle çalışmak isterim ararsaniz sevinirim

 7. merhaba 24 yaşındayım askerli gimi tamamladım 1 yıldır bilgi işlem lik yapıyorum ve iş yerinden özel nedenlerle ayrıldım şu anda iş aramaktayım sivasta ikamet ediyorum bünyenizde bana iş verme imkanınız varmı? telefon numaram 0541 606 06 58 tşkler kolay gelsin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*