Sivas Nuri Demirağ Havalimanı İş İlanları 2018

Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı İş İlanları

Özel güvenlik görevlisi olmak isteyenler için havalimanlarında birçok iş imkanı vardır. Havalimanı iş ilanları hakkında detaylı bilgi alabilir ve personeller için aranan şartları gözden geçirebilirsiniz. Genelde sıkı bir disiplinle yönetilen havalimanlarında işçilerin sosyal hakları da önemsenmektedir.

Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yapmak için özel güvenlik ilanlarında yaş aralığı ve boy, kilo aralığı gibi önemli detaylar belirtilmiştir. Sadece reşit olanların başvurabileceği havalimanında üst yaş sınırı da 30 olarak belirlenmiştir.

İş ilanlarında havalimanında çalışacak olanların asla kamu suçu ya da adli suçu olmamalıdır. Havalimanı personel alımı için bu şartları detaylı bir şekilde gözden geçirmeniz gerekir. Havalimanında çalışacak olan güvenlik görevlilerinin TC uyruklu olması gerekir.

Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için başvuru yapacaksanız devlet yönergelerini de takip etmeli ve kaç kontenjan alınacağını da bilmelisiniz.

Aynı zamanda iş başvurusu yaparken sağlık kontrollerinizin tam olduğunu bilmelisiniz. Çünkü havalimanları detaylı sağlık raporları istemektedir. Hava alanı personel alımı için detaylı bilgiye bir an önce erişmeniz gerekir.

Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı Personel Alımı

Havalimanı işçi alımı yapanlar personel alırken TC vatandaşı olmasına özen gösterir. Özgeçmişinizi hazırlarken bunu Türkçe ve İngilizce olarak iki farklı şekilde hazırlayabilirsiniz. Hava alanı personel alımı yaparken mesai saatlerine uyacak personeller çalıştırmak ister. Çünkü havalimanı 7/24 aktif ve yoğun yerlerdir diyebiliriz.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

4 Comments

  1. kaan 29 Nisan 2014
  2. salih uğur 29 Kasım 2014
  3. enis yıldız 6 Ağustos 2015
  4. osman 2 Nisan 2016

Leave a Reply